22 Eylül 2018 Burç Yorumları

Bugün eksiklerimizi tamamlamak, ihmal ettiğimiz dostlarla sohbet etmek için uygun bir gün olabilir. Sosyal faaliyetlere daha fazla zaman ayırabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde yakın çevremizle duygu alışverişinde bulunabilir, empatik kararlar verebiliriz. Farkındalığımızı arttırarak girişimlerimizi sağlam zemine oturtabiliriz.

Sevgili Koç; günün ilk yarısında dışa dönük ve enerjik olabilir, arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilir veya hafta boyunca yoğunluktan eksik bıraktığın işlerini tamamlamak isteyebilirsin. Öğleden sonra ise daha duygusal bir atmosfer içinde kendinle baş başa kalmak isteyebilir, hayal dünyanın derinliklerine inebilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerini yapman gereken ancak eksik bıraktığın işlerini tamamlayarak geçirebilirsin. Öğleden sonra dostlarınla aranda olan duygusal bağları pekiştireceğin; gruplar içinde aktif olacağın koşullar içindesin. Sanat ve yaratıcılığın yüksek olduğu çalışmalara katılabilir; yardım amaçlı projelerde yer alabilirsin.

Sevgili İkizler; güne sosyal medyada paylaşımlar yaparak ve görüşlerini ifade ederek başlayabilir, düşüncelerini revize edebilirsin. Günün ikinci bölümünde değişen enerjilerle ailevi konular ya da sosyal ortamın daha önem kazanabilir, kendini birden yardım amaçlı veya inançlara yönelik yapacağın işlerle uğraşırken bulabilirsin.

Sevgili Yengeç; maddi konularda geleceğe yönelik plan ve uğraşlarla geçen bir iki günün ardından artık seni besleyen ailevi ve duygusal konulara yönelebilirsin. Hayalindeki yolcululukla ilgili planlar yapabilir; inançlarını paylaşmak ve aynı görüşte olduğun kişilerle bir araya gelmek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; ikili ilişiklerdeki mesafeli durum artık yerini duygusallığa bırakıyor. Her ne kadar sabah saatlerinde kendi programını yapamasan da öğleden sonra kendini günün akışına bırakarak sakinleşebilirsin. Seni krize sokan durumlara akılcı ve çözüm odaklı yaklaşabilir, gerektiğinde taviz verebilirsin.

Sevgili Başak; iş, güçle geçen son günler seni oldukça yıpratmış olabilir. Günün ilk bölümünü dinlenmeye ayırabilir, öğleden sonra ise ikili ilişkiler ve ortaklıklara daha fazla odaklanabilirsin. Bugün sana sunulan tekliflere olumlu yaklaşsan bile ayaklarını yere sağlam basmaktan vazgeçmeyeceksin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerini keyif aldığın konulara ayırabilir, sevdiklerinin istek ve programlarını yerine getirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise haftanın yoğunluğundan veya sağlığınla ilgili şikayetlerden dolayı bedenen seni rahatlatacak tedavilere yönelebilir veya dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Akrep; aile, kariyer ve yakınlarınla ilgili yaşananlar artık belli bir noktaya ulaşmış durumda. Bugün öğleden sonra keyiflerine, hayalini kurduğun hobilere, uğraşlara yönelebilirsin. Sevdiğin kişiye veya çocuğuna şefkatle yaklaşabilir; onlarla diyalog kurarak ilişkini geliştirebilirsin.

Sevgili Yay; yolculuklar, eğitim ve anlaşmalarla ilgili eksik bıraktığın noktaları gözden geçirebilirsin. Öğleden sonrayı ise evinde geçirmek isteyebilir, ailevi konulara yönelebilir birlikte sorunlarınızı konuşabilirsin. Karşılıklı yapacağınız fedakârlıklar ilişkilerinizi olumlu etkileyebilir.

Sevgili Oğlak; gerek maddi gerekse manevi olarak sahip olduğun değerleri sorgulayarak nerede yanlış yaptığını fark edebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde kardeşlerinle ve yakınlarınla olan ilişkilerin hareketlenebilir; karşılıklı anlayışın ve paylaşımın yoğun olduğu zamanlar yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; kendi ihtiyaçlarına odaklı geçen birkaç günün ardından artık değişen koşullar para konularının da önemine işaret etmekte. Bütçenin dışında yapacağın harcamalara karşı dikkatli olmalısın. Bir yandan da yaratıcılığının artığı bu dönemi iyi kazanca çevirecek şekilde kullanamaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; günün ilk bölümünde kendi içine dönük halin ilerleyen saatlerde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte değişiyor. Kendini daha rahat ifade edebilir; duygularını ortaya koyabilirsin. Yetenek gerektiren yaratıcı çalışmalar için uygun koşullar içindesin. Ani gelişen programlara keyifle katılabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.