22 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün aklımızda olmayan durumlar ortaya çıkabileceği gibi tepkilerimiz de her zamankinden farklı olabilir. İstikrar isterken sağlayamama; güçler çatışması veya süregelen koşullarla ilgili öngörülemeyen değişimler söz konusu olabilir. Finansal alandaki işlerle ilgili de bazı yenilenmeler olabileceği gibi imkan ve kayıplar da gündeme gelebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sorumluluklarının sana ağır geldiğini hissedebilir, dolayısıyla gün içinde kendini stresli hissedebilirsin. Aynı zamanda ailene yönelik birtakım gelişmelerin yaşanmasıyla birlikte duygusal çalkantılar yaşabilirsin. Akşam saatlerinde duygusallığın ve arzuların konusunda içsel bir çekişme yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün, gün içinde şansının dönmüş olduğunu fark edebilir ve kendini daha iyi ifade edebileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin. Akşam saatlerinden sonra sosyal ve yakın ilişkilerde kendini güçlü hissedebilirsin fakat kurmaya çalıştığın hâkimiyet duygusu mücadele etmene yol açarken korkularınla yüzleşmek zorunda kalabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün sevdiklerine vakit ayırırken, yakınlarınla ilgili konularda eli açık ve sabırlı bir dinleyici olabilirsin. Ancak, onaylamadığın ama kabul etmen gereken durumlar söz konusu olabilir. Çalışma ortamında ya da eğitim alanında hoş ve yaratıcı fikirler üreterek günün fark yaratanı olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; insanlarla iletişim içinde olmaktan hoşlandığın bir gün olabilir. Ancak tutamayacağın sözler vermemeye dikkat etmelisin. Yaratıcı fikirlerini paylaşmaktan çekinmesen de hedeflerin hakkında tüm ihtimalleri gözden geçirmelisin. Ayrıca finansal dengeni kontrol edip bu konuda destek alman senin için faydalı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; burcundaki Ay, özel istek ve ilişkilerini destekleyerek arzularını gerçekleştirmene yardımcı olabilir.  Ancak mantığınla hareket etmen, kendini daha özgüvenli hissettirecektir. Akşam saatlerinde, davranış ve sözlerine dikkat etmende, çevrenle olan ilişkilerinde daha esnek davranmanda fayda var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün enerjileri olayları olumlu bir perspektifle daha iyi değerlendirmeni sağlarken, kendi iç dünyana ve ihtiyaçlarına yönelmene de yardımcı olabilir. Bu ara harcamalarındaki haraketlilik finansal dengeni bozabilir, kesenin ağzını kapatmaya bakmalısın. Seyahat, eğitim, tadilat dekorasyon derken bütçeni sarsacak harcamalar yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kendini iddialı hissedebileceğin ve dışa dönük uğraşlar için uygun koşulların sağlanabileceği bir gündesin. İş yerinde çözülmesi gereken sorunları çözmede başarılı olabilir ancak tartışılan bir konunun ortasında kalabilirsin. İş birliği halinde olmaya, kararsızlıktan uzak durmaya bakmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün çalışma hayatındaki insanlara karşı çok ilgili olurken kariyerin için de olumlu adımlar atmayı başarabilirsin. Ancak duygularının etkisini hissedebilir, kişisel hassasiyetlerini ve beklentilerini işinle karşılaştırabilirsin. İnişli çıkışlı ruh halin, kafanın karışmasına yol açabilir ve çalışırken acele davranman hata yapmana neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kısa süreli görüşme ve konuşmalar açısından aktif bir gün olabilir veya farklı yerleri ziyaret etmek için güzel imkânlar oluşabilir. Kendini ifade etme açısından başarı sağlayabilirsin ancak yine de kendini bu alanda geliştirmen gerektiğini düşünebilirsin. Akşam saatlerinde geleceğinle ilgili planlar konusunda karamsarlaşabilir, kimi zaman insanlara olan inancını da sorgulayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün risk almaktan mümkün olduğunca uzak durmaya bakmalı, aynı zamanda finansal anlamda dikkatli olmalı, içgüdülerine kulak vererek hareket etmelisin.  Yakınlarınla arandaki maddi bir takım konular ani tepkiler vermene yol açabilir. Akşam saatlerinde kendini biraz tedirgin ve hapsolmuş hissedebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kendini hem enerjik hem de duygusal hissederken bir çatışma hali içinde kalabilir, ruhsal dengeni sağlamakta zorlanabilirsin. Fakat yüksek yaşam enerjinle bunun da altından kalkman mümkün. Eşin veya ortağınla yapmış olduğun planları eyleme geçirme isteğin artabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ötelediğin aktivitelerini gerçekleştirmek için bugün kendine ayrıca bir zaman ayırabilirsin. Ekonomik konularda verdiğin mücadele umduğun gibi gelişebilir. Partnerinin senin için çok hoşuna gidecek bir sürpriz hazırlayabilir. Sağlığınla alakalı olarak geciktirmiş olabileceğin kontrollerinin üzerine düşmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.