22 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilir, düşünmeden adımlar atabiliriz. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerde pürüzler çıkabileceği gibi çaba sarf etmemizi gerektiren koşullarla karşı karşıya da gelebiliriz. Bunun yanı sıra bizden daha deneyimli ve konusunda yetkin kişilerden de öğreneceğimiz pek çok şey de olabilir. Ayrıca daha gerçekçi bir bakış açısıyla yaşadığımız olayları değerlendirme fırsatı yakalayabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; haftaya iyimser ve enerjik başlayabilir ancak sabah saatlerinde kararsız olabilir, işlerini organize etmekte zorlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde burcunda ilerleyecek olan Ay, motivasyonunu yükselterek şartlarını zorlamana neden olabileceği gibi beklentilerin konusunda aksama yaşayabileceğine de işaret ediyor. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; haftaya sosyal ve toplumsal olayları bir kenara bırakıp, kendinle ilgili ertelediğin konular üzerine odaklanarak başlayabilir, bir alışkanlığını ya da bağımlılığını bırakma kararı alabilirsin. Geçtiğimiz ay içerisinde yaşamış olabileceğin ufak tefek sağlık sorunlarının üzerinde ciddiyetle durabilir ve kararlı olabilirsin. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; çalışma arkadaşlarının duygusal konularından fazlaca etkilenmen mümkün. Konuları içselleştiremeden hedef ve planlarına odaklanman gerekebilir. Öğleden sonra parasal konular gündeme gelebilir, unutmuş olabileceğin bir ödeme kısa vadeli sıkıntı yaşamana neden olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; hafta sonunda planladığın birtakım işlerine hız vererek güne başlayabilirsin. Seni ve aileni ilgilendiren kararlarını açıklamak için sabırsız olabilir, hızlı hareket etmek isteyebilirsin. Senden kaynaklı olmayan bazı etkenlerden dolayı programında aksamalar olması mümkün. Daha kontrollü olmaya çalışmalısın. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; ekonomik konularla ilgili yaşadığın hayal kırıklığını üzerinden atarak güne başlayabilirsin. Gün ortasında değişen enerjin ve farkındalığın, yeni planlar üzerinde yoğunlaşmanı sağlayabilir. Eğitim, yayıncılık ya da sosyal medyada yaratıcılığını kullanarak ticari bir alan oluşturabilirsin. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; Kazancın konusunda kendini iyimser hissedebilir, yakınlarının maddi taleplerine duygusal yaklaşabilirsin. Kendine ve önceliklerine önem vermen, maddi konularda sıkıntı yaşamanı önleyebilir. Detay ve analiz gerektiren alanlarda yapacağın araştırmada, sürpriz sonuçlar çıkabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; aile içerisinde birtakım maddi veya manevi sorunların çözüme ulaşması konusuna daha ciddi yaklaşman için tepki alabilirsin. Bu ara kişisel kararlarında, sevdiklerini de hesaba katman ve menfaatlerini kollaman gerekebilir. Açık sözlülüğün karşındaki insanlarla tartışmalar yaşamana sebep olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; keyifli bir hafta sonunun ardından, kendinle yüzleşme yaşayabilir, iç dengeni bulmakta zorlanabilirsin. Günlük işlerinde veya çalışma arkadaşınla yaşayabileceğin aksilikler moralini bozabilir. Bu ara bedeninin verdiği sinyallere önem vermen ve gerekli kontrolleri yaptırman yararına olacaktır. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; hafta sonunun rehavetinden kurtulmak için fiziksel aktivitelerde bulunarak enerjini yükseltebilirsin. Hedeflerin konusunda eyleme geçmek için günün ikinci yarısını beklersen, kararlılık gösterdiğin alanlarda amaçladığın sonuçlara ulaşman mümkün. Ne olduğunu algılayamadığın bir konu, üstlerinle sorun yaşamana neden olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; aile ya da kariyerinle ilgili planladığın hedeflerin önüne çıkabilecek bir sorundan kaynaklı geri adım atabilirsin. Oluşan koşulları problem etmek yerine, kısa vadeli strateji değişimiyle çözebilirsin. Hayatını düzene koymak için sen de elini taşın altına koymayı bilmeli, gerekli atakları yapabilmelisin. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; eğitimini aldığın ve yetenekli olduğun bir alan, yeni bir kariyer ve kazanç kapısı haline gelebilir. Zorlandığın birtakım konuları çözmek için uzmanlardan destek alabilir, eksikliklerinin farkına varabilirsin. Yakınlarına verdiğin sözleri yerine getirirken sabırlı olman da yarar var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; haftaya kendinle ilgili bir farkındalıkla başlayabilir, ardından kazançlarına ve yatırımlarına odaklanabilirsin. Maddi ve manevi kayıp yaşamamak için gizlenmekten ziyade cesur ve atak olmanda fayda var. Hukuksal bir konunun lehine sonuçlanması için geçmiş birtakım evrakları temin etmen ve düzenlemen gerekebilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.