22 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün işimiz, sorumluluklarımız, gelenek ve göreneklerimizin ön plana çıkacağı durumlar ortaya çıkacak; itibar ve statümüzü önemseyerek hareket edeceğiz. Duygusal iniş çıkışlar ruh halimizi etkileyebileceği gibi kaza ve sakarlıklara da açık olabiliriz. Dolunay öncesi sürprizlere hazırlıklara olalım. Bu Dolunay’da birkaç tema birden vurgulanacak. Bunları duygusal anlamda tatmin olmak için sorumlulukları yerine getirmenin gerekliliği; toplumsal alanda veya kariyer yaşantımızda itibarımızı korumak için samimi ve içten olmanın gerekliliği; aile ve iş hayatını belli dengelerde tutmanın gerekliliği olarak sayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kariyer alanına geçen Güneş ve ailenle ilgili olan ve konulara ışık tutan dolunay; toplum önündeki duruşunu ve saygınlığını daha ciddiye almanı sağlarken, kariyer konularında hedefine ulaşman için yardımcı olabilir. Geçmiş konuları ve ailevi meselelerini yeniden gözden geçirebilir, bazı değişimler yapman için fırsatlar elde edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; önümüzdeki dönem içerisinde iş, özel veya eğitim amaçlı seyahate çıkabilirsin. Yaşam felsefeni ve girişimde bulunacağın alanları sağlam temeller üzerine kurmak isteyebilirsin. Dolunay, kendini geliştirmeni, maddi ve manevi ihtiyaçlarına yönelmeni sağlarken, önyargılardan da uzak durmana yardımcı olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gün içinde oluşacak Dolunay, parasal konularda borç ve alacak mevzularını gündemine getirebilir. Kazançlarını arttırma yönünde girişimci olabilir, kalıcı çözümler üretebilir veya yatırım yapmayı isteyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde farkı kişilerle kuracağın iletişim isteklerin konusunda farkındalık yaratabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; burcunda oluşan Dolunay, duygularını, yaşam amacını, ilişkide olduğun kişileri gözden geçirmene imkân verirken, enerjini düşüren insanlarla da vedalaşabilirsin. Özel ilişkilerini daha ciddiye alabileceğin bir gündesin. Duygusallığın mantığınla ilerlemeni engelleyebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Dolunay, kendinle baş başa kalarak iç dünyanla yüzleşmene ve kendini geliştirmene fırsat verebilir. Bu dönemde birtakım rehber rüyalarda görmen mümkün. Günlük işlerinde ve çalışma alanında yoğunluk artarken, sağlığını da ihmal etmemen gereken bir dönemdesin. Gün içerisinde uzaklardan sürpriz bir haber alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; arkadaşlarınla ya da özel ilişkide olduğun insanlarla bazı konuları derinlemesine incelemek isteyebilir, ortak çözümler üretebilirsin. Dolunay oldukça merhametli ve hassas olmanı sağlarken, bazı kimselerin bu durumu kullanmasına izin vermemelisin. Beklemediğin bir para eline geçebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; Dolunay, kariyerinle ilgili bir konuda karar verme sürecini hızlandırabilir. Yeni bir alanda çalışabilir ya da hâlihazırda olan işinden ayrılabilirsin. Bu dönem aile içinde ve çalışma alanındaki iş yoğunluğunun artmasıyla zaman zaman gergin anlar yaşayabilirsin. İş birliği içinde olduğun insanlardan kaynaklı ani gelişmeler de yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Dolunay, eğitim, iş veya uzaklarla olan iş birliklerine daha ciddi yaklaşmanı sağlarken kısa ve uzun seyahatlerini de artabilir. Yakınlarınla olan iletişimin ve ticari işlerinde maddi ve manevi güvenlik ihtiyacını önemsiyor olsan da dönem dönem sorunlarla karşılaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kazancınla ve ortak kaynağınla ilgili geleceğini güvence altına almak istediğin ve kriz olarak gördüğün olaylardan uzak durmak istediğin bir dönem olabilir. Yeteneklerini kazanca çevirmen veya başkalarının gelirlerinden faydalanman mümkün. Aşk ilişkilerindeki sürpriz gelişme daha cesur yaklaşımlar sergilemeni sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcuna geçiş yapan Güneş, hayat dinamiklerini yeniden gözden geçirmeni sağlayabilir. Evlilik ve ortaklık alanında yapacağın girişimleri daha ciddi ve kendinden emin bir şekilde yapabilirsin. Otorite konumundaki kişilerden gelebilecek ani bir bilgi elini çabuk tutmanı gerektirebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iş hayatını, günlük rutinlerini ve sağlığını önemsediğin ve gözden geçirebileceğin bir dönem içerisindesin. Üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye gayret ederek daha disiplinli olabilir, dost ve düşmanını birbirinden ayırabilirsin. Bu ara yakınlarından gelebilecek talepler seni şaşırtabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hedef ve hayallerine odaklanabilir, kaynaklarını arttırma yönünde girişimde bulunabilir veya hayatını renklendirmek için çaba gösterebilirsin. Sosyal çevrenden veya duygu birlikteliği içinde olduğun insanlarından maddi manevi destek görebilir, çalışmalarına hız verip, fark edilebilirsin. Tutamayacağın sözler vermen, gerilim yaşamana neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir