22 Aralık 2017 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde iletişim trafiğimiz yoğun olabilir. Fikir alışverişlerinde bulunmak ve önemli görüşmeleri yapmak için uygun bir zaman dilimindeyiz. Bugün geçmişte çözüme ulaştıramadığımız konuları çözebilir, ihmal ettiğimiz işlere yoğunlaşabiliriz. Gün boyunca beklentilerimiz yüksek olabilir, gerçekleştiremeyeceğimiz sözler vermekten kaçınmalıyız. Harcamalarımızda aşırıya kaçmamız mümkün. Kadersel diyebileceğimiz gelişmeler, beklemediğimiz kayıplar yaşamamıza neden olabilir. 

Sevgili Koç; bugün gruplar içinde yer alabilir, arkadaşlarınla vakit geçirerek gününü değerlendirebilirsin. Hedeflerine doğru ilerlerken finansal engeller önünü kesebilir fakat aynı görüşte olduğun kişilerden alacağın destekle yoluna devam edebilirsin. Maddi manevi paylaşımlarda bulunman gerektiğinden içten içe gerginlik yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; sosyal ortamlarda ve iş hayatında gözler önünde olacağın bir gün seni bekliyor. Özgür ve bireysel davranışlarda bulunman eşin, ortağın veya iş birliği içinde olduğun kişiler tarafından abartılabilir, inatlaşmanın getirdiği çatışmalar yaşayabilirsin. Finansal iş birliklerine açıksın.

Sevgili İkizler; bugün özgürlüğüne ve toplumsal olaylara kafa yorabilirsin. Akrabalarınla ya da beraber çalıştığın kişilerle fikir ayrılıklarına düşmen fanatik bir tutum izlemene yol açabilir. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerden alacağın destekle kendini ifade edebilir, yabancılarla iletişimini arttırabilirsin.

Sevgili Yengeç; duygusal paylaşımlarda aradığın samimiyeti bulamaman seni içten içe huzursuz edebilir. Sevdiklerinle arana mesafe girebilir, keyfi harcamalar ya da finansal konular keyfini kaçırabilir. Fakat çalışma ortamında seni destekleyecek uzmanlarla ortak adımlar atman başarı yolunu açabilir.

Sevgili Aslan; bugün gündemini ve programını karşındakine göre ayarlaman gerekebilir. Evin ya da ailen için atman gereken adımlar ilişkilerinde gerilime yol açabilir, inatlaşmanın getirdiği sorunlar huzurunu bozabilir. Tercih yapmakta zorlanabilir, aşırı taleplerde bulunabilirsin ancak sevdiklerin seni destekliyor.

Sevgili Başak; yaptığın programa uymak isterken aksiliklerle karşılaşarak kendine fazla yüklenebilirsin. Fakat şartların gerektirdiği esnekliği göstermemen, planlarında ısrarcı olman tartışmalara yol açabilir. Her şeyi mükemmel yapma isteğin hem zihinsel hem de bedensel olarak yıpranmana neden olabilir.

Sevgili Terazi; bugün hayatın keyfini çıkarmak isteyebilirsin fakat harcamalarını kontrol altına almalı, ekonomik olarak kendini zorlamamalısın. Sevdiklerinle birlikte organizasyonlarda yer alabilir, hobilerle ilgilenebilir, gezilere çıkabilirsin. Alacağın haberler seni mutlu edebilir.

Sevgili Akrep; aile ilişkilerinde kendi taleplerini kabul ettirme çaban ve kontrolü elde tutmak istemen çatışmalara yol açabilir. Hiçbir şekilde kendinden taviz vermeye yanaşmadığından inatlaşarak konuyu uzatabilirsin. Eve dair yapacağın harcamaları düzene sokabilir, sorumluluklar üstlenebilirsin.

Sevgili Yay; bugün kararlarında duyguların yerine mantığını kullanmaya çalışabilirsin fakat kontrolünde olmayan gelişmeler seni ilkelerinden ve fikirlerinden taviz vermeye zorlayabilir. Fakat kendinden emin duruşun ve yaşamına dair sorumluluklarının bilincinde olman geri adım atmamanı sağlayacaktır.

Sevgili Oğlak; geleceğin için atacağın adımlarda yeterli maddi kaynağa sahip olmadığını düşünebilir, yaptığın işten daha fazla kazanç sağlamak için mücadele edebilirsin. Yeteneklerin doğrultusunda çalışmalar yapmak istemene rağmen önüne engeller çıkabilir, olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatında daha fazla çaba sarf etmen gerektiği konusunda uyarılar alabilir, kendi düşüncelerin doğrultusunda tavır alırken çatışmalar yaşayabilirsin. Kontrolü elde tutmak istemen ve bireyselliğine önem vermen inatlaşmalara yol açabilir. Fakat otoriteler seni destekler durumda olabilir.

Sevgili Balık; kendi iç dünyanda olmaktan hoşnut olmana rağmen bilinçaltındaki korkularınla yüzleşmen gerekebilir. Aynı görüşü paylaştığını düşündüğün kişilerle fikir ayrılıkları yaşaman yalnız kaldığını hissettirebilir. Sana yardımcı olabilecek kişilerin varlığını göz ardı etmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.