22 Ağustos Burç Yorumları

Bugün kendimizi oldukça çalışkan ve sorumluluk sahibi hissedeceğiz. Başarı odaklı, planlı ve detaycı bir şekilde işlerimize odaklanacak, girişimlerimizi sağlam temellere oturtmak isteyeceğiz. Zihinsel olarak yoğun bir gün bizi bekliyor. Uzmanlık gerektiren konularla ilgilenmek ya da aynı anda birçok konuyla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Geçmişte ihmal ettiğimiz konulara eğilebilir ve bu konulara farklı çözümler getirebiliriz. Gün boyunca objektif olmak ve sağduyumuzu kaybetmemek için çaba göstermeliyiz. Günlük rutinlerimiz, sağlık ve hijyenle ilgili konular da gündemimizde olabilir. Akşam saatlerinde motivasyonumuz biraz düşebilir, zihnimizi toplamakta zorlanabiliriz. Bu saatlerde yanlış anlaşılmalardan ve yanılgılardan kaçınmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün duygularınla hareket etmek yerine sağduyulu davranabilirsin. Yaşamdan keyif almak, eğlenmek senin için önemli olsa da sorumluluklarını aksatmayacaksın. Sevdiğin kişilerin ihtiyaçlarına karşı duyarlı olabilir, onlara yardımcı olmaya çalışabilirsin.

Sevgili Boğa; iletişimini kaybettiğin dostlarınla karşılaşabileceğin gibi ilişkide sorun yaşadığın arkadaşlarınla problemlerinizi konuşabilirsin. İlgilendiğin ancak bir türlü vakit bulup zaman ayıramadığın hobilerine zaman bulabilirsin. Evinle, ailenle ilgili bir gelişme finansal koşullarında etkili olabilir.

Sevgili İkizler; bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun şu dönemde her ne kadar heyecanlı olsan da yaşayacaklarında mantıklı ve sağduyulu hareket etmek isteyebilirsin. Yerleşim değişikliği veya gayrimenkul alımıyla alakalı kaçırdığını düşündüğün bir fırsat yeniden karşına çıkabilir.

Sevgili Yengeç; bugün var olan bütçenle ve kazançlarınla ilgili koşullarını değerlendirmeye alabilir, ayağını yorganına göre uzatmaya karar verebilirsin. Ayrıca sana bilgi ve vizyon kazandıracak, ertelediğin bir eğitimin veya yolculuğun planını yapabilirsin.

Sevgili Aslan; dün burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile başlattığın girişimlerin sağlayacağı faydaları irdeleyebilirsin. Eğer bu bir iş konusu ise parasal kazancını değerlendirebilir, kendinle alakalı ise yetenek ve becerilerini ne şekilde sergileyeceğin hakkında akıl yürütebilirsin.

Sevgili Başak; burcuna ilerleyen Ay ile kendini daha rahat hissetsen de henüz tam anlamıyla gücünü ortaya koyman mümkün olmayabilir. Arka planda hala aklını kurcalayan veya hamlede bulunmanı engelleyen durumlar yok değil. Stres yaratan kişilerden uzak durmaya çalışmalısın.

Sevgili Terazi; liderlik edeceğin takım çalışmaları için kendine bir çizelge hazırlaman gerekebilir. Bu yüzden kendinle baş başa kalmak isteyebilir, gözlerden uzak olabilirsin. Bilinçaltını kurcalayan ve endişe yaratan düşüncelerin motivasyonunu düşürebileceğini göz önünde bulundurmalısın.

Sevgili Akrep; özel ve iş hayatınla ilgili başlattığın girişimleri belli bir program dahilinde ilerletebilirsin. Hedef odaklı hareket edebilir ve her türlü detayı gözden kaçırmadan ilerleyebilirsin. Ekip çalışmaları, sosyal organizasyonlar adına oldukça yoğun bir sürece girebilirsin.

Sevgili Yay; bakış açını değiştirdiğin bir konu, ön hazırlığını yaptığın bir iş, uluslararası bir proje veya eğitiminle ilgili konularda harekete geçmen mümkün görünüyor. Ayrıca ailenle ve sağlığınla alakalı bazı gelişmeler yaşaman mümkün. Kontrolü sağlayan, sorumlulukları yüklenen kişi sen olabilirsin.

Sevgili Oğlak; finansal alanda başlattığın girişimlerini belli bir plan dahilinde yürütebilirsin. Sağlam ve emin adımlarla ilerlemek şu günlerde senin için en önemli konulardan biri olabilir. Yurt dışı işlerin, eğitimlerin ve olası yolculukların ile ilgili kaynak yaratmak için çaba harcayabilirsin.

Sevgili Kova; karşındakilerin koşullarına bağlı kalmak zorunda olmak senin gibi özgür biri için zorlayıcı olabilir. Ortak kaynaklarla ilgili planlı olmaya iten koşullar sıkıntıya girmene neden olabilir. Grup çalışmalarında sürüncemede kalan işlerinle ilgili bazı hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Sevgili Balık; bedenine ve sağlığına özen göstereceğin bir süreç seni beklemekte. Bugüne değin seni yıpratan ve zarar veren alışkanlıklardan vazgeçebilir hatta eşinden, sevdiklerinden bu konuda destek isteyebilirsin. Bugün iş yaşantın yoğun geçebilir, hedeflediklerin için gereğinden fazla çabalayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.