22 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk bölümünü iş ve sorumluluklarla alakalı girişimler adına uygun bir süreç olarak görebiliriz. Ayrıca otorite konumundaki kişilerle yapılacak görüşmeler maddi manevi anlamda tatmin edici geçebilir. Finansal işler, alacak ve ödemelerin yanı sıra yatırım, gayrimenkullerle alakalı da pozitif durumların ortaya çıkması olası. Öğleden sonraki saatlerde bu olumlu hava dağılarak yerini bazı olumsuzluklara bırakabilir. Bu yüzden söylemlerimizde dikkatli olalım; ters anlaşılmalara meydan vermeyelim. Ayrıca karar almak adına uygun koşullarda olmayacağımızdan bir kez daha düşünmeye ve değerlendirmelerde bulunmaya vakit ayıralım.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; para biriktirmek isterken yapmak zorunda kalacağın harcamalar planlarının bozulmasına neden olabilir. Kendini şımartmak isteyebilir, lükse yönelik alış verişler yapabilirsin. Bir taraftan da iş ve sosyal hayatında kazanacağın başarı kendini daha güçlü hissetmeni sağlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ev ve aileyle ilgili konularda daha önceki tecrübelerine dayanarak girişimlerde bulunabilir, sevdiklerinin de desteğini alarak sağlam temelli girişimlerde bulunabilirsin. Fakat güç gösterisinde bulunmak isterken özellikle harcamalarda aşırıya kaçabilir, kendini fazla zorlayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; olayları kontrol etmekte zorlanabilir, kadersel gelişmeler karşısında kendini yalnız hissedebilirsin. Aldığın haberler ilk etapta çatışma yaratsa bile konu hakkındaki bilgi ve tecrüben, çevrendekilerin de desteğiyle sorunları aşabilirsin. Finansal açıdan güç kazanacağın gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gruplar içinde yer almak, arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek isteyebilirsin. Fakat ekonomik konularla ilgili gelişmeler kendine olan güveninin sarsılmasına ve geleceğin için yatırım yapmaya yönelmene neden olabilir. İşbirliklerinden destek görmeye devam ettiğin için danışarak adım atmaya çalışmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün iş ve sosyal hayatınla ilgili gelişmelerin beklentisi içine girebilir, daha önce attığın adımların sonuçlarını görebilirsin. Gücü elinde tutmak için mücadele edebilir, herkesin senin sözünü dinlemesini isteyebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerden destek alabilir, görevini başarıyla yerine getirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinden itibaren görüş ve inançlarını ifade etmek için fırsat kollayabilir, düşüncelerini kabul ettirmek için ısrarcı davranabilirsin. Kontrolünde olmayan gelişmeler çatışmalara yol açsa bile tecrübelerine dayanarak gücünüzü toplayabilir, sevdiklerinin de desteğiyle harekete geçebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal konularla ilgili sıkıntıları aşmak, kendini güvende hissetmek için lüks tüketimden vazgeçmeli, yatırıma yönelmelisin. Maliyetleri doğru hesaplayabilmek için uzmanlardan yardım alabilirsin. Hedeflerine varmak için girişimlerde bulunabilir, tecrübelerinle krizleri çözebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün de şartları belirleyen sen olmayacağından girişimlerde bulunmak için işbirliklerine ihtiyaç duyabilirsin. Fakat buna rağmen karşındakilerle güven problemi yaşayabilir, başkalarının sözlerini kulak arkası edebilirsin. İş ve sosyal hayatındaki hedeflere varmak için uzmanlardan destek almalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Bugün çevrendekilere güvenmekte sorun yaşayabilir, görüş ayrılıklarına düşebilirsin. Fakat daha önce ki tecrübelerine dayanarak sorunları çözebilir, kariyerinde başarılı olabileceğin destekler alabilir, kendini daha güçlü hissedebilirsin. Düşüncelerinde fazla ısrarcı olmaman gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; etrafında güvenebileceğin ve seni mutlu eden kişiler olmasını isteyebilirsin. Romantik ilişkilerde beklentilerinin aşırıya kaçması gerilime yol açabilir. Finansal konularla ilgili karşılaştığın krizleri daha önceki tecrübelerin ışığında çözebilir, akılcı ve sağlam adımlar atabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün karşındakileri mutlu etmek için çaba sarf edebilirsin. Kendini güvende hissetmek için doğru yatırımları yapmalı, içgüdülerine kulak vermelisin. Kadersel olaylar ve güçlü destekler gelişmelerin lehine olmasını sağlayabilir. Ancak yakın ilişki de olduğun kişiler taviz vermeni isteyebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kendini ifade etmeye çalışırken ısrarcı davranabilir hatta inatçılık yapabilirsin. Yapacağın görüşme ve anlaşmalar güvenini tekrar kazanmanı, tecrübelerinden de faydalanarak başarılı olabileceğin girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Güçlü arkadaşlardan yardım alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.