22 Ağustos 2018 Burç Yorumu

Bayramın ikinci günündeyiz. Milli ve manevi değerlere önem vererek sorumluluk ve görev bilincinde olabiliriz. Kendi zevklerimizden feragat edebilir, keyfi işlerimizi ikinci plana atmak zorunda kalabiliriz. Yakın çevremizle ilişkilerimizi dengede tutmaya çalışmalı, gerginlikleri uzatmamalıyız.

Sevgili Koç; bugün sosyal yaşamında üstlendiğin sorumlulukları yerine getirirken kendini yeni deneyimlere açık hissedebilirsin. Fakat konumunun getirdiği zorunluluklar seni sınırlayabilir. Sevdiklerine ya da keyiflerine yeteri kadar zaman ayıramayabilir, gönlünce hareket edemeyebilirsin.

Sevgili Boğa; hayata bakış açını değiştirmekte zorlansan da ufkunu genişletmek zorunda kalabilirsin. Akrabalarınla yaptığın programda aksamalar olabilir. Özellikle yolculuk yaparken bazı aksiliklerle karşılaşabilirsin. Yakın ilişki de olduğun kişilerden destek görebilir, fikir alış verişi yapabilirsin.

Sevgili İkizler; kendini baskı altında hissettiğin ortamlarda bulunabilir, anın keyfini çıkarmakta zorlanabilirsin. Sevdiklerinle veya arkadaşlarınla yaptığın program, hesapladığından daha pahalıya patlayabilir. Duygusal krizlerin seni sınırlayan ve karamsarlığa iten etkisi altında kalabilir, paylaşımlarda bulunmaktan çekinebilirsin.

Sevgili Yengeç; ailenle işbirliği yaptığın programda engellerle karşılaşabilir, bilmediğin alanlarda mücadele etmen gerekebilir. Kısıtlandığını düşünsen de sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınmayarak, yoluna devam etmelisin. Karşındakilerin hissettirdiği baskı, duygusal karamsarlığa neden olabilir.

Sevgili Aslan; yaptığın program ulaşım ya da iletişimle ilgili konulardan dolayı engellenebilir. Gün içinde tamamlanması gereken işler ve sorumluluklar seni yorsa da gündelik yaşamın sorumluluklarını ihmal etmeden ilerleyebilirsin. Ancak yaptığın işlerden keyif almadığın için enerjin düşebilir.

Sevgili Başak; bugün zevklerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalar seni zorlayabilir. Bir yandan hayattan keyif almaya çalışırken diğer taraftan sorumlulukların getirdiği karamsarlığı yaşayabilirsin. Romantik ilişkiler ya da çocuklarla ilgili konularda kısıtlanmana neden olacak gelişmeler yaşayabilir; gerçekçi davranmak zorunda kalabilirsin.

Sevgili Terazi; dün başlayan aile içi sorumluluklar bugün de devam ettiğinden kendini yorgun hissedebilirsin. Üstlendiğin yükler hem ilişkilerde hem de yaptığın programda mücadele içine girmene yol açabilir.  Keyif aldığın bir ortamda bulunmak ya da kendi isteklerini yerine getirmek için biraz çatışmayı göze almalısın.

Sevgili Akrep; bugün gizli yürütmeye çalıştığın ilişkiler ve girişimler açığa çıkabilir ya da kulağına gelen dedikodular sevdiklerinle aranı açabilir. Zihnini kurcalayan konularda bilinçli ve gerçekçi düşünerek hareket geçmeli, ikna edici olabilmek için önce iyice araştırma yapmalısın.

Sevgili Yay; bugün içinde bulunduğun ortamda ya da arkadaşlarınla ilişkilerinde ara buluculuk görevi üstlenmen seni yorabilir. Çevrendekilerin sorunlar karşısında sana başvurmaları üstünde yük hissetmene neden olabilir. Sezgilerini dinleyerek etrafındakileri sakinleştirebilir ve sorumluluklarını yerine getirebilirsin.

Sevgili Oğlak; kendini rahatça ifade edebileceğin ortamlara girebilir, çevrendekileri senin istediğin yolda ilerlemeye motive edebilirsin. Enerjinin yüksek olmasına rağmen zaman zaman ilişkilerde tökezleyebilir, sevdiklerini nasıl memnun edeceğini bilemeyebilirsin. Zevkleriniz uyuşmadığından ortak hareket etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Kova; geleneksel bir yapının içinde bulunmaktan hoşnut olmayabilir, kendini istediğin gibi ifade edemeyebilirsin. Kontrolün sende olmaması ve akışta kalmaya zorlanman keyif almanı engelleyebilir. Yaşama bakış açına ve düşüncelerine ters gelen konularda mücadele etmen gerekebilir.

Sevgili Balık; içinde bulunduğun grupların ya da arkadaşların sorumluluğunu almadan önce olayların finansal boyutuna da bakmalısın. Dostlarınla kurduğun işbirliklerinde çatışmalar yaşayabilir, maddi konularda mücadele içine girebilirsin.  Fakat kendi isteklerini kabul ettirebilme gücünü kendinde bulabileceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.