21 Temmuz Burç Yorumları

Güne tazelenmiş bir ruh haliyle başlayabiliriz. Öğle saatlerinden itibaren daha hassas olacağız. Maddi ve manevi değerlerimiz ön plana çıkacak. Ailemizle bir arada olmak isteyecek, sevdiklerimiz koruyup kollamaya ihtiyaç duyacağız. Önümüzdeki günlerde yaşamımızdaki otorite figürleriyle aramızda çatışmalar olabilir. Beklenmeyen tavırlar sergileyebiliriz, bizi değişime zorlayan koşullara duygusal tepkiler verebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günün ilk saatlerinde istediğin hızda ilerleyemesen de eksik kalan işlerini tamamlama fırsatın olabilir. Sonrasında bu hareketli atmosferden çıkıp duygusal bir sürece girebilirsin.  Evine, ailene olan sorumluluklarının ağır basacağı beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; eksik kalan işlerini bitirmek için sabah saatlerini kullanabilirsin. Ödemelerini yapabilir, alacaklarını tahsil edebilirsin. Gün ortasında değişen enerjiler seni duygularınla yüzleşmeye yöneltebilir. Yakın çevren, arkadaşların veya kardeşlerinle hasret giderebilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerin biraz telaşlı geçebilir. Sonrasında parasal konuların ağır basacağı ancak hızlı ilerleme kaydedemeyeceğin bir sürece girebilirsin. Alacak verecek hesaplarınla ilgilenebilir, eksik kalan işlerini tamamlayabilirsin. Ailen veya evinle ilgili de bir harcaman olabilir.

Sevgili Yengeç; günün ilk saatlerinde halen kendini huzursuz hissedebilirsin. Ancak sonrasında burcuna ilerleyen Ay ile enerji kazanman mümkün. Duygusal olarak seni zorlayan bir konuyu da artık sonlandırmak isteyebilirsin. Tepkilerinde kontrollü olmaya bak.

Sevgili Aslan; sabah saatlerindeki enerjin günün ortalarından itibaren azalabilir. Tamamen iç dünyana çekilebilir ya da üzerinde çalışmak zorunda olduğun bir işe odaklanabilirsin. Kendini başkalarına hizmete adayabilirsin. Duygularını tetikleyecek olaylarla da karşılaşabilirsin.

Sevgili Başak; günün ilk bölümünü planladığın gibi ilerletmen zor görünüyor. Ailen, çevren ve yakınlarınla daha fazla iletişime geçeceğin ve onların desteğine ihtiyaç duyacağın bir süreç var. İçinde bulunduğun gruplarla ilişkilerini ise kısa bir zaman için askıya alabilirsin.

Sevgili Terazi; aile veya sosyal yaşamın, iş ve sorumluluklarınla gündemde olabilirsin. Birkaç gündür hazırlığını yaptığın işlerini artık tamamlayabilir ve gözler önüne çıkarma imkanını bulabilirsin. Herkesi şaşırtacağın bir haberi de çevrene duyurabilirsin. Otoritelerle ilişkilerine dikkat etmende fayda var.

Sevgili Akrep; zihnen, manen ve madden seni yoran koşulları geride bırakabilirsin. Belirlediğin hedeflerine ulaşmana olanak sağlayacak hazırlıkların sonuna gelmektesin. Değişime çok yakın olduğunu hissettirecek ani gelişmeler yaşayabilirsin. Duygularına yenilmemeye dikkat etmelisin.

Sevgili Yay; ilişki ve ortaklıkların artık maddi ve duygusal paylaşım tarafı seni daha fazla meşgul edebilir. Bir süredir ufak çaplı kriz yaratan koşulları artık geride bırakmaktasın. Endişe ve kaygılarını bir kenara bırakmana imkan sağlayacak ciddi dönüşüm içindesin. Ailevi konular seni duygusal kılabilir.

Sevgili Oğlak; hazırlığını yaptığın konuları artık ortaya çıkarma zamanı geldi gibi görünüyor. İlişki ve iş birliklerinin de önümüzdeki birkaç gün boyunca yaşamında ön planda olacağı bir sürece giriyorsun. Yeni bir evre olabileceği gibi vazgeçiş ve sonlanmalara karşı da hazırlıklı olmalısın.

Sevgili Kova; sabah saatlerin daha kayda değer hafif işlerle uğraşarak geçerken sonrasında sorumluluklarını arttıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Ailen, görev aldığın işler ve sağlığınla ilgili bir durum seni bir hayli etkileyebilir. Zarar veren bir alışkanlığını ise bırakabilirsin.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde hala yerine getirilmesi gereken sorumluluklarla meşgulsün. Ancak sonrasında duygusal olacağın ve hislerinle temasa geçeceğin bir süreç var. Sevdiklerinin ihtiyaçlarına karşı hassas olabilir hatta kaprislerini çekebilirsin. Ancak aşk yaşantında beklenmedik sonlanmalar olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.