21 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün duygusal açıdan yoğun olabilir, sevmek, sevilmek, anlaşılmak ve korunup kollanmak isteyebiliriz. Oldukça zorlu geçen bir haftanın ardından dinlenmek, kendi içimize yönelmek ve hatalarımızı gözden geçirerek, kimseyi fazla zorlamamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemi birbirini tekrarlayan yanlışlar yapmak yerine kaçan fırsatları yakalayıp lehimize çevirmek için kullanabiliriz. Bazen bitiş ve sonları kabul edip yolumuza devam etmemiz gerekiyor.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bilinçaltını kurcalayan konularda karar almanı kolaylaştıran destekler alabilirsin.  Olaylar kontrolün dışında gelişse bile senin lehine ilerleyebilir ve sezgilerinin de yardımıyla gerçeklerden uzaklaşmadan içinde bulunduğun süreci takip edebilirsin. Aile içinde daha uzlaşmacı bir tavır sergileyeceğin bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hedeflerine ulaşabilmek için gereken eğitimi almaya başlayabilir, sana keyif verecek yolculukları planlayabilirsin. Ailen ya da arkadaşlarınla arandaki sorunları çözmek için fedakârlık yapabilir, özellikle romantik ilişkilerde işlerin yoluna girmesini sağlayan haberler alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve aile hayatında hayal ettiğin ortamı sağlamak için çabalayabilir, çalışma şartlarında yapılacak değişiklerin hazırlıklarıyla veya aile içinde senden destek bekleyenlerin ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsin. Maddi konulardaki beklentilerini yerine getirecek iş birlikleri gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ailen ve sevdiklerin için her türlü fedakârlığa hazır durumdasın. İnanç ve görüşlerin doğrultusunda kişi ve gruplarla bir araya gelebilir, ziyaretlere gidebilirsin. Bugün sevildiğini ve desteklendiğini hissedebilir, sosyal medyadan seni mutlu edecek ilişkiler geliştirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygusal olarak seni zorlayan ama bir taraftan da akışta kalmayı başarabileceğin bir gündesin. Maddi veya manevi konularda, inançların gereği fedakârlıklarda bulunmak zorunda hissedebilirsin. Aile, ev ve gayrimenkul gibi işler seni yorsa da girişimlerde bulunmaktan kaçınmayacaksın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün karşındakilerin istek ve taleplerini yerine getirmeye çalışırken sen de kendini iyi hissedebilirsin. Ortaklaşa yapılacak girişimlerden keyif almakla birlikte kazanç sağlaman da mümkün. Yakın ilişkide olduğun kişilerin seni sevindirmek için fedakârlık yaptığını fark edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yaşamında sana yön gösterecek, iş ve sosyal hayatında ilerlemeni sağlayacak kişilerle bir araya gelebilir, iş birlikleri içine girebilirsin. Yanlış yönlendirilmelere karşı işin otoritesi sayılabilecek kişilerden destek alabilirsin. Düğün, dernek gibi sosyal aktivitelerde bulunmaktan keyif alabileceğin bir gündesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün çok güçlü duygular içinde olabilir, davranışlarına sezgilerin ve hislerinle yön verebilirsin. Aşk hayatında ya da çocuklarla ilişkinde istek ve beklentilerin yerine gelebilir. Sevdiklerine karşı daha affedici olabilir, onlar için fedakârlık yapabilirsin. Alacağın haberler mutlu olmanı sağlayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yaşadığın yer, gayrimenkuller ve ortak olduğun gelirlerle ilgili doğru yatırımları yapabilmen için sana destek olan kişi ve otoriteler olabilir. Biraz evde zaman geçirmeye ihtiyaç duyabilir, duygu dünyanın derinliklerine inebilir, geçmişe özlem duyabilir ve anılara dalabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; düşüncelerini duygularınla harmanlayabilecek, sezgilerinin de yardımıyla bugün yaşanacakların üstesinden gelebileceksin. Üzerinde çalıştığın anlaşmalar, yapacağın görüşmeler veya almayı düşündüğün eğitimlerle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Yakın ilişkide olduğun kişilere duygularını açabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gerek iş gerek özel hayatını ilgilendiren maddi konuları hayale kapılmadan ve beklentilerini yükseltmeden gerçekçi bir gözle değerlendirirken, sezgilerini ve yaratıcılığını da kullanabilirsin. Daha fazla kazanmanı sağlayacak iş birliklerine girebilir, otoritelerden destek alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hâlâ burcunda ilerlemekte olan Ay seni fazlasıyla hassas kılabilir. Duygu dünyanın yoğunluğu seni hislerinle hareket etmeye yöneltebilir. Sevgi dolu birliktelikler kurabilir, seni mutlu edecek ilişkiler geliştirebilirsin. Yaratıcı yönünü sanat ve esin gerektiren çalışmalarda başarıyla kullanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.