21 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Duygularımızın, hırslarımızın tavan yapacağı bir gündeyiz. İlişkilerimiz açısından pozitif gelişmeler yaşanabilir, keyif ve haz ihtiyacımız artabilir. Olayları biraz abartarak gerçeği olduğundan farklı bir şekilde algılayabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde ise hayaller alemine dalabilir, kendimizi akışa bırakabiliriz.

Sevgili Koç; özellikle sabah saatlerinde abartılı tepkiler vermeye ya da krizleri kolay yoldan çözmeye meyilli olabilirsin. Tutkuların ön plana çıkabilir, sahip olma duygusuyla hareket edebilirsin. Finansal konularda risk alabilir,  bazı konularda ısrarcı davranarak sözel çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinden itibaren yakın ilişkide olduğun kişilerin abartılı ama cesaretlendirici tavırları seni de harekete geçirebilir. Gün içinde biraz hayalperest olabilir, aynı görüşü paylaştığın grupların desteğini alabilirsin.  Ancak akşamüstü özellikle aile bireyleriyle fikir anlaşmazlığı yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün çok fazla yükü sırtlanabilir, birçok alanda birden çalışabilirsin. Ancak zamanlamanı iyi yapmalı, kendine fazla yüklenmemelisin. İşinin mali yönüyle ilgili önemli kararlar alırken risk almaya da meyillisin. Kendi düşüncelerinde ısrarcı olman iletişimde, anlaşmalarda bazı sorunlara neden olabilir.

Sevgili Yengeç; aşk ve romantizm beklentin çok yüksek olabilir ya da aşırı sevgi gösterisinde bulunabilir, çok sahiplenici davranabilirsin. Sana keyif veren konularda da abartıya kaçman bütçeni zorlayabilir, alış verişlerde hesapladığından fazla harcama yapabilirsin. Ancak yakın ilişkide olduğun kişiler seni gözeterek fren yapmanı sağlayacak.

Sevgili Aslan; geçmişten gelen ve şu anda da süregelen rahatsız edici maddi manevi sorunlarına bir çözüm üretebilir ancak bunu yaparken fazla risk alabilirsin. Aldığın kararlar doğrultusunda hareket ederken çevrendekilerle çatışmaya girebilirsin. Ancak mücadele etmen gerekse de senin için en doğru olanı yapmaya devam edeceksin.

Sevgili Başak; bugün düşüncelerini somuta çevirmek adına olumlu koşullar içindesin. Üzerinde çalıştığın projelerin alt yapısını kurabilir, derin araştırmalarda bulunabilirsin. Ancak altından kalkamayacağın kadar büyük fikirler öne sürmen kontrolün senden çıkmasına neden olabilir.

Sevgili Terazi; gelirlerinle ilgili daha gerçekçi davranman gereken bir gün geçirebilirsin. Maddi konularda seni kısıtlayan koşullar için kaygılarını bir kenara bırakarak yeni çözümler üretebilirsin fakat bu arada harcamalarını abartmamalısın. Gruplar ve arkadaşlarla aranda ısrarcı olmanın getirdiği bazı sürtüşmeler yaşanabilir.

Sevgili Akrep; güne iyimser duygularla başlayabilir, her türlü zorluğun altından kalkacak güçte olduğunu düşünebilirsin. Ancak fazla risk alarak hem bedenini hem de bütçeni zorlamamalısın. İş ve sosyal hayatınla ilgili anlaşmalar, yolculuklar ve eğitimle ilgili konularda bazı fikir çatışmaları yaşanabilir.

Sevgili Yay; maddi konular veya duygusal alanda yaşadığın kaygılar zihnini kurcalasa da iyimserliğini muhafaza edecek ve çözüm arayışları içinde olacaksın. Ancak içinde bulunduğun durumu çok abartmamalı, gerçekçi bir bakış açısı sergilemelisin. Koşulları yönetememenin getirdiği baskılar kendini ifade edememene yol açabilir.

Sevgili Oğlak; güne keyifli ve enerjik bir başlangıç yapabilir, hayallerini gerçeğe dönüştürmek üzere adımlar atabilirsin. Fakat çok büyük ve ulaşılmaz hedefler belirleyerek kendi kendini zora sokmamalısın. Özellikle finansal konularda fazla risk almak isteyebilir, aşırıya kaçan taleplerde bulunabilirsin.

Sevgili Kova; çalışma ortamında işler beklemediğin kadar iyi gidebilir ve önüne birçok fırsat aynı anda çıkabilir. Üstlerinin de seni destekliyor olması beklentilerini abartmana neden olabilir. Bugün attığın her adım başkaları tarafından dikkatle izlenebilir. Ancak uzlaşmaya yanaşmaman önüne engeller çıkarabilir.

Sevgili Balık; bugün görüşlerini herkesle paylaşmaktan yana olabilirsin. Hatta çevrendekilerin sana fikir sorması hoşuna da gidebilir ama yine de tutamayacağın sözler vermemelisin. Ufkunu açacak ortamlarda yer alabilir, otorite konumundaki kişilerle diyaloglara girebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.