21 Şubat Burç Yorumları

Güne biraz gergin bir ruh hali ile başlayabiliriz. Sabahın ilk saatlerinde yeni bir işe başlamak yerine elimizdeki işleri bitirmeye çalışmalıyız. Öğle saatlerine doğru sorumluluklarımızın artabilir ama onları yerine getirmek için gereken gücü kendimizde bulabiliriz. Bugün özellikle otorite konumundaki kişilerle iletişim içinde olmamızı gerektiren işlerin kolayca çözüldüğünü görebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; yurt dışı, eğitim veya hukuksal işlerdeki engeller güne gergin başlamana neden olabilir. Öğlene doğru ailevi konularda artan sorumluluklar, parasal işlerdeki yükümlülükler seni daha gerçekçi düşünmeye ve planlı olmaya itebilir. Kontrolün dışında gelişen veya fedakârlık gerektiren durumlarla baş etme şansın var.Sevgili Boğa; özgürlüğünü kısıtlayan, seni duygusal alanda zorlayan koşulların üstesinden gelmektesin. Bugün yurt dışı, eğitim, medyaya dair işlerde sorumluluk almaya hazırsın. Ancak arka planda seni ürküten, cesaretini kıran durumlardan uzak kalmalısın. Bir zamanlar hayal olan hedeflerine ulaşmanın getirdiği başarı hissini de içten içe yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; ilişki ve iş birliklerinin maddi ve duygusal paylaşım tarafı ön plana çıkıyor. Kazanımlarının bilincindesin ancak bir yanınla da hayallerinin peşinden gidebilirsin. Bu yüzden hesaplarını gerçekçi bakış açısıyla yapman yararına olabilir. Aşk ve çocuklarla ilgili konularda ise seni düşündüren koşullara yeni çözümler üretebilirsin.

Sevgili Yengeç; Oğlak burcuna ilerleyen Ay, artık güçlü kişi ve kurumlarla karşı karşıya olacağının bilgisini vermekte. Yaşantındaki hayal kırıklıklarını aşmana, hayat felsefeni değiştirmene ve gerçekçi düşünmene yardımcı olacak iş birlikleri ve ilişkiler kurabileceğin koşullar var. Ayrıca bugün ailenden de maddi manevi destekler alabilirsin.

Sevgili Aslan; sorumluluklarını görev bilinciyle yerine getirmektesin. İçinde bulunduğun durumu iyi yönetmek için planlı programlı ilerlemen gerekmekte. Finansal alanda fazla hayalci olmak,kaynaklarının erimesine neden olabilir. Karar alırken ve adım atarken gerçekleri göz önünde bulundurmalısın. İş birliği içinde olduğun kişilerden umut vaat eden teklifler alabilirsin.

Sevgili Başak; grup çalışmalarından veya ortaklı işlerden umudunu kestiğin alacağını tahsil edebilirsin. Şahsi becerin olmasının yanı sıra, sana destek olanların bunda katkısı olabilir. İkili ilişkiler ve iş birliklerinde beklentilerini gözden geçirmene neden olan gelişmelere de açıksın. Sevgiye, aşka değer vermene karşın koşullarını gerçekçi gözlerle değerlendirebilirsin.

Sevgili Terazi; evine, ailene karşı sorumlulukların içinde bulunduğun koşullarını gözden geçirmene ve bazı kendini bazı konularda kısıtlamana neden olabilir. Seni zorlayan belki de fedakarlığa iten görevleri bırakmak isteyebilirsin. Bir gayrimenkul satışıyla ilgili geçmişte belirlediğin maddeleri değiştirebilirsin. Arkadaşlarından gelecek teklif ve öneriler ufkunu açabilir.

Sevgili Akrep; aşkta, sevgide hayal kırıklıkları yaşamış ya da hayatındaki kişiyi idealize etmiş olabilirsin. Artık değerlendirmelerini gerçekçi gözlerle yapacak bir algıya sahipsin. İş ve aile hayatını etkileyecek kararlar alabilmen için önce bilinçaltını zorlayan düşünceleri temizlemen gerekiyor. Yakın çevren, kardeş veya arkadaşlarınla olan ilişkilerinde de bugün sorumluluklarını ön plana alarak hareket edebilirsin.

Sevgili Yay; finansal alandaki işler seni gün boyunca meşgul edebilir. Planlı programlı ilerlemen ailevi konularda, bir gayrimenkul satışında veya içinde bulunduğun ortamda net olmayan koşulları gözden geçirmene neden olabilir. Ayrıca hedeflediğin işlerde çıkan sorunları veya anlaşmazlıkları çevrenden fikir alarak çözme yolunu seçebilirsin.

Sevgili Oğlak; burcuna doğru ilerleyen Ay ile daha gerçekçi ve kendinden emin hareket etme şansın var. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarının talep ettiği maddi manevi destek hakkında değerlendirme yapabilirsin. Ayrıca gerek özel gerekse de sosyal yaşamda bozulan ilişki ve iş birliklerine de kendi yöntemlerinle bir çıkış yolu bulabilirsin

Sevgili Kova; önümüzdeki birkaç gün, iç dünyanda karamsar olma ihtimalin yüksek. Sorumlulukların getirdiği ağırlığı atmak için inzivaya çekilmek ve yalnız kalarak planlarını yeniden yapmak isteyebilirsin. Kontrolün dışında ortaya çıkan durumlar, otorite konumundaki kişilerden gelenler finansal alanda belirsizlik yaratabilir.

Sevgili Balık; bir yanınla yönsüz hissederken bir yanınla da bir şeyler yapman gerektiği düşüncesindesin. Bugün konusunda etkin kişilerden veya gruplardan gelecek maddi manevi destekler sana umut kaynağı olabilir. Ortaklı işlerden, kira, prim gibi geciken alacaklarını da tahsil edebilirsin. Ayağın sağlam yere basarak ilerleme şansın var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.