21 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Kova burcunda ilerleyen Ay ile güne giriş yapacağız…Yeniliklere, yeni bakış açılarına, işlerimizi farklı yol ve yöntemlerle ilerletmeye açığız…Ayrıca toplumsal konular; grupları, dernekleri ve takım çalışmalarını ilgilendiren çalışmalar da gündemimizde ön sırada…

Sabaha karşı erken saatlerde gerçekleşen Ay Uranüs kare açısı duygusal manada heyecan ve huzursuzluk sebebi olabilir. Beklenmeyeni bekleyebiliriz…

Bugün; Ay’ın gün boyunca önünde açı kuracağı herhangi bir gezegen olmayışı ve artık kapanış süreci olarak adlandırdığımız Balsamik fazda ilerliyor oluşundan dolayı yeni bir girişimde bulunmak için aslında pek de elverişli bir süreç değil…En iyi hareket başlatılmış proje ve hamleleri toparlamak; gerekirse gidişatı yenilemek; revize etmek olarak söylenebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sosyal açıdan aktif olduğun bir gündeyken; fikirlerini gruplar içinde ifade etmek ve gruplara öncülük etmek isteyebilirsin. Geleceğinle ilgili maddi güven sağlamak için yaptığın girişimlerden güzel sonuçlar alabilir ve değerlerinle ilgili fırsatlar yakalayabilirsin. Yaptığın işlerin üzerine alternatif yollar arayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün bulunduğun tüm ortamlarda göz önünde olabileceğin bir gün. Sosyal olacağından; yeni tanıştığın veya hayatında olan insanlardan uzun vadeli bazı fırsatlar önüne çıkarabilir. Sosyal medyada kendini oldukça iyi ifade ederken; ani gelişebilecek bir seyahat için hazırlıklar yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gününü daha çok bilinçaltı sorunlarınla ilgilenerek geçirebilir; ayrıca kendini değiştirmek ve dönüştürmek için planlar yapabilirsin. Toplum önündeki statünle ilgili konularda harekete geçme kararı alabilirsin. Gün içinde de isteklerini ve dileklerini gerçekleştirmek adına fırsatlar yakalayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kredi, vergi gibi konularda gelirlerini artırmak için adım atmak isteyebilir, daha fazla kaynak bulma arayışında olabilirsin. Artık kendine daha farklı hedefler koyduğun için beklentilerin de yükselmiş olabilir. Bir yandan değişim isterken bir yandan da aynı tutumları sergilemen sonuç almanı zorlaştıracaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün gündeminde ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri önemli bir yer tutmakta. Sana yapılan öneri ve teklifleri her konuda değerlendirmeye tabi tutabilir; sosyal konumun bakımından sağlam adımlar atma ihtiyacı duyabilirsin. Fırsatların cazibesine hemen kapılmadan önce; kendini garantiye almalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yaratıcılığını sergileyebileceğin alanlara yönelmek için adımlar atabilir ve bazı girişimler için fırsatlar yakalayabilirsin. Aradığın aşkı uzaklarda veya bir sosyal medya aracılığıyla bulabileceğin enerjiler altındasın. Hayata bakış açını değiştirmek için danışmanlık veya fikirsel olarak destek alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son günlerde yaşadığın sorumluluk baskısının ardından bugün; özgürlüğe ihtiyaç duyabilir, yaşamdan daha fazla keyif almanı sağlayacak konularla ilgilenebilirsin. Mali durumunda yaşanan değişimler canını sıkmış olabilir; ancak finansal olarak desteklendiğin bir günde olduğunu bilmelisin. Rahat bir nefes alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hayattan beklentilerini sorgulayabilir ve geçmişte yapmak istediğin ama yapamadığın yaratıcı işlerle alakalı kafa yorabilirsin. Ortaklaşa yaptığın işlerde ya da beraberliğinde güven duygunu tazeleme ihtiyacı hissedebilirsin. Partnerinle sorun yaşadığın meseleleri sadece konuşarak çözebileceğini bilmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün daha önceden planladığın ama uygulamayı ertelediğin bazı kararların için hareke geçme fırsatı bulabilirsin. Sosyal yaşamında seni destekleyen kişilerden aldığın cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Yeteneklerini kullanarak veya sıra dışı fikirlerini ifade ederek ekonomik konularla ilgili projeler geliştirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; oldukça şanslı ve sosyal olabileceğin bugün de; kardeşlerinle veya kuzenlerinle bulunabileceğin bir ortamda aşk hayatın renklenebilir. Kendini daha rahat ifade edebileceğin gibi romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ve cesaretini toplayıp düşüncelerini açıklayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay; ailene ve evine zaman ayırmanı vurgularken; onların sorunlarına kulak verebilir veya aranızda olan bir sorunu çözüme kavuşturman için destekleyebilir. Gün içinde gayrimenkullerle alakalı olarak; ani bir kararla evinden taşınma, yeni bir ev alma veya satma konusuna aceleci davranabilirsin, dikkatli olmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu21

Sevgili Balık; bugün bilinçaltının derinlerine ulaşabilir, sorgulamalar yapabilir ve iç dünyanı keşfedebilirsin. Aynı zamanda sosyal statün veya sadece bilgi birikimi açısından bir eğitime başlayabilir ve seyahate çıkabilirsin. Yakın çevrenle, kardeşlerinle bağlarını güçlendirebilir ve planların için harekete geçme fikri bile seni mutlu edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir