21 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Haftaya 0 Aslan burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Eskiden beri süregelen sert ve zorlu söylemler hiç beklenmedik bir anda karşımıza çıkabilir, suçlamalar havada uçuşabilir. Bu tutulma kendi elimizi güçlendirmek için çaba sarf etmemizi, vasıf kazanmamızı ve gerektiğinde liderliği üstlenmemizi söylüyor. Duygusal tepkiler vermeye müsait bir zamandayız. Temkinli olacağız derken hiç adım atmamak sıkıntıya yol açabilir, sonuçta gökyüzündeki ateş elementi yoğunluğu harekete geçmemiz gerektiğiyle ilgili. Yaklaşık iki yıldır Aslan burcunda gerçekleşen tutulmalar aslında bu sürecin sonucunda tüm dünyada yönetim kademelerinin zorlanacağına ve liderlik becerilerinin sorgulanacağına işaret ediyor. Maalesef bunların bize geri dönüşü ekonomik iniş çıkışlar olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabaha karşı oluşan Tam Ay Tutulmasıyla ilişkinde ve bulunduğun arkadaş gruplarında yön değişikliği yapabilirsin. Yetenekli olduğun alanlara yönelebilir, yaratıcılığını yeni girişimlerinde kullanabilirsin. Aile ve kariyer hayatını dengede tutabilmelisin. Gün içinde şanlısın ancak kontrolsüz risklerden uzak durmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yeni bir gelecek ve farklı bir potansiyel peşine düşebilir ve eyleme geçmek istekli olabilirsin. Ay Tutulmasının etkisiyle ailen ve yuvanı ilgilendiren konularda değişim yapmak için gerekli motivasyonu bulabilir, yeni bir ev fikrine sıcak bakabilirsin. Ortak kazançların artarken, kariyerinde daha görünür olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün uzaklardan ya da yakın arkadaşlarından gelebilecek haberler, önemli ve heyecanlı olabilir. Ay Tutulmasıyla birlikte özel veya eğitim amaçlı seyahatlere gidebilir, ticari iş birliklerinde bulunabilirsin. Yakınlarınla iletişimin hızlı ve aktif olabileceği gibi bazılarıyla arana mesafe koyabilirsin. Ufak tefek kazalara da açık bir dönemdesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kariyerinle ilgili gelebilecek sürpriz haberlerle iş değiştirmek isteyebilir veya yeni bir işe başlayabilirsin. Kazanç, yetenek ve öz değer evinde oluşan Ay Tutulması bu alanlarda bir takımlar fırsatlar getirebilir. Zam alabilir veya bir gayrimenkulden kaynaklı gelir elde edebilirsin. Bu ara duygusallığın, harcamalarını artırabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne duygusal anlamda hassas ve kendini yönsüz hissederek başlayabilirsin. Burcunda oluşacak olan Tam Ay Tutulması hayat dinamiklerindeki yapı taşlarında bir takım değişim ve dönüşüm yapman için ihtiyacın olan desteği verebilir. Romantik ilişkilerin, akademik kariyerin ve iş birliklerin şanslı ve sürprizlere açık olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sorumluluk duyduğun konular, hassasiyetini arttırabilir. Gizli saklı olan konu ve olaylar da ilgini çekebilir. Ay Tutulması iç dünyana dönmeni, kendinle ilgili farkındalık ya da yetenek geliştirmeni ve özellikle ruhsal sağlığınla ilgilenmeni sağlayabilir. Kazançlarını arttırma yönünde sıra dışı fikirler de üretebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; arkadaşlarınla yapacağın güzel sohbetler canını sıkan durumlardan uzaklaşmanı sağlayabilir. Ay Tutulması, partnerin, bağlı bulunduğun gruplar, hedef ve ideallerinle ilgili seni daha özgür kılan kararlar almanı sağlayabilir. Sosyalliğin getirdiği sürpriz fırsatların yani sıra hayat hedeflerini de yeniden belirleyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kariyer hedeflerine odaklanabilir, hayatını sağlam ve kalıcı bir temel üzerine oturtmak için girişimci olabilirsin. Fırsatları ve şansını olumlu kullanmalısın. Tepe evinde oluşan Ay Tutulmasıyla hayatına yeni bir prestij ve statüyle devem edebilirsin. Kariyer hayatındaki olumlu gelişmeler maddi kaynaklarını arttırabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay;  hayallerini gerçekleştirmek için sürpriz fırsatlar karşılaşabilirsin, seçimlerini iyi yapmalısın. Gün içinde oluşan Ay Tutulmasıyla önümüzdeki dönem içerisinde medya yayıncılık, eğitim ve teknolojiye bağlı işlerde radikal kararlar alabilir, hayatına yeni ekleyeceğin bir bakış açısıyla devem edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ekonomik konuda daha önceden yapmış olduğun hataları yenilememek adına, bütçeni ihtiyaçlarına göre ayarlaman gerekebilir. Ay Tutulmasının etkisiyle uzun süredir maddi ve manevi anlamda zorlandığın veya kriz yaşadığın alanlarda olumlu gelişmeler yaşayabilir, borç ve alacaklarını toparlayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bulunduğun sosyal alanlardan gelebilecek sürpriz teklifle yeni bir iş birliğine girebilir, farklı alanlarda deneyim kazanmak isteyebilirsin. Karşıt burcunda oluşan Ay Tutulmasının etkisiyle ilişkilerini daha farklı bir seviyeye taşıyabilir, sana destek veren danışmanlarla çalışabilir, taşınma ve yer değişikliği yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; uzun zamandır ödeme zorluğu çektiğin bir borcu kapatma fırsatı bulabilir ve yakınlarından destekler alabilirsin. Ay Tutulmasının etkisiyle yeni bir iş projesinde yer alabilir, organizasyonları üstlenebilirsin. Çalışma hayatındaki olumlu gelişme, kabuğunu kırmanı, kendine güvenmeni ve daha fazla değer vermeni sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir