21 Ocak 2018 Burç Yorumları

Oldukça sakin ve keyifli bir gün. Sabah saatleri ilişkiler açısından oldukça olumlu. Çevremizle rahatlıkla iletişim kurabilir, sezgilerimiz ve mantığımızı harmanlayarak sağduyulu bir şekilde hareket edebileceğiz. Öğle saatlerinde ise işlerimizin her zamankinden daha kolay ilerlediğini fark edebiliriz. Günün geri kalanında kendimizi içsel olarak huzurlu ve keyifli hissedebiliriz. 

Sevgili Koç; haftanın yorgunluğunu atmak için tüm gününü dinlenmeye ayırabilirsin. Sezgisel ve duygusal olduğun bugünü yaratıcılık gerektiren aktivitelere katılarak değerlendirmek tahmin ettiğinden keyifli olabilir. İhtiyacın olan bilgilere ulaşmak, araştırma yapmak, yazı veya şiir yazmak için ideal bir gündesin.

Sevgili Boğa; günü sosyalleşerek geçirmek isteyebilir ve keyifli anlar yaşayabilirsin. Duygusal anlamda da doyuma ulaşabilir, ikili ilişkilerden zevk alabileceğin bir gün geçirebilirsin. Seyahat planları yapma veya organize edilmiş kültürel turlara katılma fikri sana iyi gelecektir.

Sevgili İkizler; günü kendini göstermek, fikirlerini özgürce ifade etmek, sosyal medyada sesini duyurmak için kullanmak isteyebilirsin. Sağlığınla ilgili doğal bir kür uygulamayı, spor yapmayı tercih edebilir, akraba ilişkilerinin yoğun olduğu bu dönemde günü sürpriz misafirliklerle kapatabilirsin.

Sevgili Yengeç; enerjinin yüksek olduğu bugünü yeni şeyler deneyimleyerek, sportif faaliyetlere katılarak ve eğlence yerlerinde keyifli zaman geçirerek değerlendirebilirsin. Uzun zamandır istediğin fakat vakit ayıramadığın bir hobinle ilgilenmeye başlayabilir, sevdiğin insana veya çocuğuna sürpriz yapabilirsin.

Sevgili Aslan; günü bir konuyu aydınlatmak ve incelemek için kullanabilir, enerjini bu alanda yoğunlaştırabilirsin. Eşine, anlaşma veya iş birliği içinde olduğun kişilere karşı duygusal davranışlar sergileyebileceğin gibi onlara karşı her zamankinden cömert davranabilirsin.

Sevgili Başak; Sevdiğin veya romantik ilişki içinde olduğun kişilere karşı duyarlı olabilir ve onların isteklerini sevgi ile cevap verebilirsin. Eğitim veya sosyal amaçlı organize edilmiş bir toplantıya yakın arkadaşlarınla katılabileceğin gibi, kardeşlerinle bir araya gelip kısa bir seyahat planı da hazırlayabilirsin.

Sevgili Terazi; gününü evdeki rutin işlerini toparlamak ya da var olan sorunlarına pratik çözümler üreterek geçirebilirsin. Bedensel sağlığına özen göstermen gereken bir süreç olduğu için kendine doğal besin kürleri veya vitamin takviyesi yapabilirsin. Manevi ve ruhsal yönünü aktive edecek bir hobiye başlayabilirsin.

Sevgili Akrep; aile büyüklerini ziyaret etmek veya çocuklarınla tatil yapmak isteyebilir, bunun için hazırlıklara başlayabilirsin. Ailenden gelebilecek maddi ve manevi destek sonucunda rahatlayabilirsin. Enerjinin yüksek olması, gününün keyifli geçmesine, zevk aldığın ortamlarda bulunmana yardımcı olacaktır.

Sevgili Yay; günü evinde yakınlarınla görüşerek veya dinlenerek geçirmek isteyebilirsin. Ev içi dekorasyon ve tadilat için oldukça uygun bir gündesin. Sosyal medyada aktif olabilir, eski dostlarınla iletişime geçebilir, sevdiklerinle duygusal paylaşımlar yapabilirsin. Sıra dışı seyahatler planlamak için harekete geçebilirsin.

Sevgili Oğlak; günü yakın çevren ile derin ve duygusal bağlar kurarak geçirebilirsin. Duyguların yaratıcı fikirler üretmeye yönelik olabilir. Para kazanmak, daha konforlu yaşamak, yeteneklerini fırsata çevirmek adına çevrenle yoğun iletişim halinde olabilirsin. Kişisel bakım yapabilir, cildine önem verebilirsin.

Sevgili Kova; haftanın son gününü duygusal iniş çıkışlar yaşayarak geçirebilir, bu nedenle evde dinlenmeyi tercih edebilirsin. Fiziksel ve ruhsal sağlığınla ilgilenmek için çeşitli aktivitelere katılabilirsin. Karşına çıkan yeni kariyer fırsatları sayesinde, maddi konular gündemine yükselebilir.

Sevgili Balık; enerjinin ve duygularının oldukça yoğun olduğu bugünde; yaratıcı işler yapmak için sezgilerinin rehberliğine güvenmelisin. Bu enerjileri kullanarak haftaya giriş yapabilir istediğin yeni başlangıçlara odaklanabilirsin. Sosyal ve romantik ilişkilerinden keyif alabilir, kendini daha değerli hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.