21 Nisan Burç Yorumları

Bugün kendimizi daha özgür hissedebilecek, sınırlarımızın dışına çıkabileceğiz. Düşüncelerimizi rahatlıkla ifade edebileceğiz. Farklı yöntemlere açık olacağız, beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, alışılmışın dışında tepkiler verebiliriz. Önümüzdeki birkaç gün tartışmalardan kaçınmamızda yarar var. Akşam saatlerinde duygusal açıdan gerilimli hissedebilir, ani duygu patlamaları yaşayabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; gruplar, takım çalışmaları ve arkadaşlıkların öne çıkması seni sosyal kılmakta. Hedeflerine ilkelerin doğrultusunda ve hümanist duygular eşliğinde ilerlemeyi tercih edebilirsin. Ayrıca bugün burç değiştiren Mars artık parasal alanda yaşadığın sıkıntılarına yeni çözüm yolları bulabileceğin yeni şartları oluşturabilir.Sevgili Boğa; burcundan ayrılan Mars ile başlattığın girişimlerin finansal boyutuyla daha fazla meşgul olabilirsin. Yeteneklerini kullanarak kendini iyi ve değerli hissetmene olanak sağlayacak uğraşılar edinebilirsin. Kısıtlandığını düşündüğün konularda ise yeni açılımlarda bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün itibariyle burcuna geçen Mars ile bir süredir hissettiğin kısıtlanmışlık ve geri planda kalmışlık duygusundan kurtulabilirsin. Artık yeni hamlelerde bulunabilir veya bildiğin yöntemleri kullanarak akıcı bir biçimde ilerleyebilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuki işlerde iş birliklerine açıksın. Gelecek planlarını uygulamaya koyabilirsin.

Sevgili Yengeç; burç değiştiren Mars ile zihnin bir süreliğine seni yoran ve yıpratan düşüncelerle dolu olabilir. Aynı zamanda kontrolün dışı olaylara karşı açık olabilirsin. Ayrıca yakınlarından gelebilecek sorunlar yaşayabilir; gizli düşmanlıklar görebilirsin. Bugün geciken alacaklarını ve emeklerinin karşılığını tahsil etme imkanın olabilir.

Sevgili Aslan; burç değiştiren Mars burcunla uyumlu ilerleyecek. Önümüzdeki günlerde hedeflerine ulaşabilmek için hem zihnen hem de bedenen verimli çalışabilir; motivasyonunu bu alana yöneltebilirsin. Gruplar, ekip çalışmaları ve arkadaşlarınla olan ilişkilerin de hareketlilik kazanabilir. İş birliklerin veya yakın beraberliğinle alakalı bir karar alman söz konusu.

Sevgili Başak; grup faaliyetleri, yardım ve hizmet çalışmalarının yanı sıra sağlıkla ilgili konular bugün de seni meşgul edebilir. Hamlelerin veya çıkabilecek sorunlara karşı çözümlerin uzun vadede işine yarayacak şekilde olabilir. Burç değiştiren Mars ise iş, sosyal yaşam, aile ve özel hayatına hareketlilik getirebilir. Yolculuklar, eğitimler, anlaşmalar vaktinin çoğunu alabilir.

Sevgili Terazi; burç değiştiren Mars ile yurt dışı, eğitim, yolculuk, medya ve hukuksal işlerinde artış olabilir. Ayrıca bazen seni ikilemde bırakacak durumlarla da karşılaşabilir; seçim zorluğu yaşayabilirsin. Bugün yaratıcı olduğun işler, aşk hayatında ve yatırımlarınla ilgili kararlarda gerçekçi olman gerekebilir.

Sevgili Akrep; finansal alanına geçen Mars ile önümüzdeki günlerde parasal işlere daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Duygusal paylaşımlarında ise seni ikilemde bırakan veya aklını karıştıran durumlarla da uğraşabilirsin. Bugün ise ailen, evin veya yatırımlarını ilgilendiren konularda sorumluluklar altına girebilirsin.

Sevgili Yay; karşıt burcuna geçen Mars ise ikili ilişkiler ve iş birliklerin hız ve hareket kazanabilir. Zaman zaman fikir ayrılıkları yaşayabileceğin gibi ikilemde kalmana da neden olabilecek durumlar gündeme gelebilir. Çatışma ve tartışmalara da açıksın. Gün içinde meydana gelen olayları kendi akıl süzgecinden geçirerek değerlendirebilirsin.

Sevgili Oğlak; Mars burç değiştirerek işin, günlük düzenlerin, sağlığınla ilgili alana geçiyor. Bu etkiler seni önümüzdeki günlerde fazlasıyla yorabilir. Fazla sayıda yolculuğa çıkabilir; görüşmeler yapabilir ve anlaşmalar imzalayabilirsin. Arka planda duran veya bilinçaltında içten içe seni yoran bir durumu halledebilmek için harcama yapabilirsin.

Sevgili Kova; burç değiştiren Mars aşk hayatını hareketlendireceği gibi yaşamdan daha fazla keyif almana yol açacak koşulları da beraberinde getirebilir. Risk almaya açık olabilir hatta ekstrem sporlara karşı ilgin artabilir. Bugün ekip çalışmalarında yetkin kişilerden alacağın desteklerle kendine güvenin artabilir.

Sevgili Balık; burç değiştiren Mars önümüzdeki bir ay boyunca evin, ailen, yerleşimin ve yatırımlarınla ilgili alanda ilerleyecek. Bu süreçte koşullarında değişimler yapabilir; gerilim veya tartışmalar yaşayabilir hatta bazı konularda da kararsız kalabilirsin. Bugün iş hayatında otoritelerden destek bulabilir; finansal kazanç elde edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.