21 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay; hâlâ Koç burcunda ilerlerken aktif ve hareket halinde olma isteğimizde artabilir. Ancak bir yandan da devam eden Güneş/ Satürn olumsuz görünümü otoritelerle çatışma, kendini baskı altında hissetme ve girişimlerin önüne engel çıkması olarak kendini gösterebilir. Önümüzdeki hafta boyunca para piyasaları açısından da zorlu koşullar oluşurken yaşamımızda ve ülkemizdeki yönetici konumunda olan kişilerde kendilerini güvende hissedemeyecek. Fakat yine de gün boyunca iletişime ve sosyalleşmeye açık olacağız. Bir yandan romantik ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşanırken bir yandan da paylaşımlarda bulunup, çevremizdekilerle ve sevdiklerimizle etkileşim halinde olacağız hatta cesaret gerektiren hamlelerde bulunabilir, ani tepkiler verebiliriz. İnternet üzerinden yürütülen ticari faaliyetlerde de artış görülebilir. Özellikle akşam saatleri sohbet etmek, karar almak, duygu ve düşüncelerini ifade etmek açısından son derece uygun saatler.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sosyalleşmek ve hareket etmek istediğin bir gün olabilir.  Kendini ve hedeflerini yoğun bir istekle ifade edebilir, planladığın girişimleri sevdiklerinle paylaşabilirsin. Gün içerisinde arkadaşlarının sorunlarına eğilebilir, ortak projeler geliştirebilir ve çevrendekilerle iletişim halinde olup günü keyifle bitirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugünü evde dinlenerek geçirmek isteyebilirsin. Biraz dedikoduya ve magazinsel konulara merak salabilir, sosyal medya üzerinden kazanç sağlamanın yollarını arayarak araştırmalara girebilirsin. Kariyerine yönelik fikirler kafanda dönmeye başlayabilir, kısa sürede harekete geçmek üzere planlar yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; genel anlamda arkadaşlarınla zaman geçirmekten keyif aldığın bir gün olsa da özgürce hareket edemeyeceksin; ancak görüşlerini ve düşüncelerini paylaşabilir, toplumsal olaylara ilgi duyabilirsin. Sosyal çevrenle iletişimin çok yoğun olabilir, dernekler ve gruplar içinde yer almak isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; herkesin sana fikir danıştığı ya da düşüncelerini toplum önünde sosyal platformlarda ifade ettiğin bir gün olabilir. Bir konuyla ilgili imza atman veya sunum yapman gerekebilir. Kulislerden ve gizli ilişkilerden fayda görebilir, prim, komisyon gibi gelirler elde etmek için çaba sarf edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygularını ve düşüncelerini özgürce ve muhtemelen yüksek sesle ifade edebilecek, sosyal medyada bütün dikkatleri üstünde toplayabileceksin. Bugün ani gelen haberler seni motive edebilir, bir grup içinde ortak bir proje içine dahil olabilir, kişisel gelişimine katkı sağlayacak eğitimler alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; spontane gelişen bir olay nedeniyle; hemen harekete geçmen ve finansal bir konuyla ilgili karar alman gerekebilir.  Kredi, borç, alacak gibi işler için imza atabilir, bir yakınının ihtiyacını giderebilirsin. Her ne kadar ani gelişmeler yaşansa da kontrolü sağlayacak soğukkanlılığı gösterebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakın ilişki de olduğun kişilerle bazı sorunları çözmek için görüşme yapabilir, ilişkide dengenin bozulmaması adına taviz veren taraf olabilirsin. Yaşam enerjinin yüksek olması; arzu ettiğin sonucu almana, cesur girişimler yapmana ve karşına çıkan fırsatları doğru kullanmana yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün çalışma tempon çok yoğun olabilir, ihmal ettiğin bütün işleri bir arada yapmaya kalkabilir; hatta yenilenmeni sağlayacak girişimlerde bulunabilirsin. İşlerini kısa sürede bitirmek için fikir alışverişinde bulunabilir, yeni teknikler araştırabilirsin. Sağlığını korumak için bedensel aktiviteler yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; romantik ilişkinde şanslı bir süreç içinde olman, günü de keyifli geçirmeni sağlayabilir. Sosyal organizasyonlarda bulunman; ilgi görmene veya çevrendeki kişilere karşı ilgi duymanı sağlayabilir.  Duygu ve düşüncelerini net ve kesin bir dille ifade edip, talepte bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; uzun zamandır kendini ifade edememekten, girişim yapmaktan veya net kararlar alamamaktan şikayet etmiş olsan da enerjinin ve motivasyonunun yükselmesiyle; karar veren kişi olabilirsin. Evinin, ailenin veya sevdiklerinin ön planda olacağı bugün de fikrin ve görüşün önemsenip, benimsenebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iletişim trafiğinin çok yoğun olduğu bir gün geçirebilirsin. Birçok konuda karar alabilir, biraz sivri dille olsa da görüşlerini ifade etmekten çekinmeyebilirsin. Bugün yenilikçi fikirler üretebilir, hemen harekete geçmek isteyebilirsin. Kısa süreli de olsa yola çıkabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gücünü eline almış olmanın verdiği enerjiyle; daha fazla sosyal olmak, grup içerisinde bulunmak ve profesyonel yaklaşımda bulunmak isteyebilir, gelirlerini arttırmak yönünde plan yapabilirsin. Karşına çıkan fırsatları hiç düşünmeden değerlendirmek isteyebilir, bu arada fazla harcama yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir