21 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün büyük bir çoğunluğunda Ay; Akrep burcunda ve boşlukta ilerleyecek. Dinlenmek, merak ettiğimiz konuları araştırmak, piyasa yoklaması yapmak, havayı koklamak için ideal bir gündeyiz. Kendimizi yakın hissettiğimiz kişilerle derinliği olan konuları paylaşabilir ya da kendi iç dünyamıza dalabiliriz. Aslında yaklaşan hareketliliğin ve dönüşümün içten içe hazırlığını yapabiliriz. Ancak saat 19:00’da Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte tekrar enerji dolabilir, iyimser ve risk içeren adımlar atabilir veya geceyi romantik ilişkilerde keyif verici gelişmelerle tamamlayabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; geçtiğimiz haftanın yorgunluğunu üzerinden atmak için bugünü kendine ayırman akıllıca olabilir. Yeni planlar yapmak ya da girişimde bulunmak için doğru bir gün değil fakat eksik kalan işlerinle veya uğraşlarınla kendini rahatlatabilirsin. Akşam saatlerine doğru kara bulutların dağıldığını görüp eğlenmek için plan yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bu aralar özel ilişkine fazla zaman ayırdığından, çevrenin tepkisini alabilir ve somurtkan suratlar görebilirsin. Biraz etrafına odaklanmalı; aynı fikirde buluştuğun, birlikte zaman geçirmekten keyif aldığın insanlarla olmalısın. Akşama doğru maddi kaynaklarında sorun yaşayabilirsin. Kıskanç tavırlara dikkat.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün ve önümüzdeki günlerde sağlığına dikkat etmeli, stresten uzak ortamlarda bulunmalısın. Günün enerjisiyle kendine rahat bir ortam hazırlayabilir ve kendini ödüllendirebilirsin. Ayrıca geçmişte takıntı haline getirdiğin insanları affedip çarpık duygularını şifalandırabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kıskançlık yaptığın ve aşırı tepki verdiğin konuları bir kenara bırakıp hobilerinle ya da ufkunu genişletecek sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde sorumlulukların artabilir ve maddi konularda aile büyüklerinle çekişme yaşayabilirsin. Duygusal iniş çıkışlara dikkat.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; aşırı harcamalarının altından kalkamayacağın hale geldiğinden ailen işe el atmak durumunda kalabilir. Gününün neredeyse tamamını ailenle geçirebilir ve ilerleyen saatlerde eğlenebilir, birlikte seyahat planları yapabilirsiniz.  İşlerinin istediğin akıcılıkta olmadığından şikayet edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; duygularını bir kenara bırakıp mantığınla hareket ettiğin bir gün olabilir. Partnerinle ya da yakınlarınla olumlu sonuçlar doğuracak fikir alışverişinde bulunabilirsin. Günün ikinci yarısında kendini daha enerjik hissedebilir; evinde zaman geçirebilir hatta misafir ağırlayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünlerde karşına fırsat olarak çıkacak konuları iyice analiz etmeden atılmamalı zamana bırakmalısın. Yapılacak işler ve sorumluluklar yüzünden gergin bir gün olabilir; sakinliğini korumalı fevri davranışlardan kaçınmalısın. Akşamüzeri ailen, arkadaşların veya dostlarınla vakit geçirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; günü fiziksel görüntünde ufak tefek değişiklikler yapmak veya kişisel bakımına vakit ayırmak isteyebilirsin. Girişimlerini ve aldığın kararları gözden geçirip; uygulamak için bir plan içerisinde olabilirsin. Romantik ilişkinde coşkulu olabilir, yaptığın planları partnerinde paylaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kulağına çalınan bazı dedikodular yüzünden kendini dost düşman ayrımı yaparken bulabilirsin. Bugün biraz yalnız kalmak; sosyal ortamından uzaklaşarak sessizliği tercih edebilirsin. Akşamüzeri burcuna geçen Ay; kontrolü ele almanı ve yarım bıraktığın işleri tamamlamana yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ikili ilişkilerdeki geleneksel tavrın partnerinle fikir ayrılığı yaşamana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde pozitif bir duruş sergileyebilir; hedeflerine odaklanıp; hayata dört elle sarılabilirsin. Kendini mutlu hissettiğin, yanında keyif aldığın insanlarla vakit geçirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bu ara iş ve sosyal hayatında ön planda olduğun aşikar. Yeteneklerinin takdir edilmemesi mümkün değil. Ruhani yönüne ve kişisel gelişimine destek olan eğitimlerle gücünü bir kez daha fark edebilirsin. Toplum içinde olmaktan ve arkadaşlarınla zaman geçirmekten zevk aldığın bir gün olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yaşanmış olan bir kaosun ardından uzaktan gelebilecek bir haber sayesinde motivasyonun tekrar yükselebilir. Sana göre her şey yolunda olmasa da içindeki huzur ne yapman ve nasıl yapman gerektiğiyle ilgili sana fikir verecektir. Yakın ilişkilerde bulunduğun ya da ilişkilerine renk kattığın bir gün olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.