21 Nisan 2018 Burç Yorumları

Huzurlu geçen bir gece sonraki işler biraz değişebilir. Gergin saatler yaşayacağımız bir güne kendimizi hazırlayalım. Kendimizi doğru ifade edebilmek için ses tonumuz yükselebilir, tartışmalar çıkabilir. Mantığımızla davranarak kontrollü olmama çalışmalıyız. Endişe ve kaygılar ortak hareket edeceğimiz anlaşmaları bozabilir, rekabet ortamları doğabilir.

Sevgili Koç; kendinde, evinde, yaşadığın ortamlarda büyük değişimler yapmak isteyebilirsin. Sabah saatlerinde aile bireyleri ile yaşayabileceğin sözel anlaşmazlıklar motivasyonunu düşürse de öğleden sonra yaratıcılığını kullanabilir, harekete geçebilirsin. Ancak ev içi yaşanabilecek ufak kazalara da dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa; arkadaşlarından duyabileceğin haberler, kendini gergin ve öfkeli olmana neden olabilir. Aşırı enerjin nedeniyle zihinsel yorgunluk yaşayabilir, programlarını ertelemek durumunda kalabilirsin. Sosyal ortamlarda bulunmak yerine, kendini ve zihnini dinlendirmeyi tercih etmelisin.

Sevgili İkizler; kazançlarınla ilgili endişe duyabilir, ortaklı işlerden gelebilecek tekliflere de açık olmayabilirsin. Kendini hassas ve kırılgan hissedebileceğin bugünde ailenden gelebilecek duygusal destek istediğin düzeyde olabilir. Kendini güvende hissetmek, hobilerinle ilgilenmek istediğin bir gündesin.

Sevgili Yengeç; sosyal ortamlarda kendini rahatlıkla ifade edebilir, isteklerini keskin bir tavırla belirletebilirsin. Bugün sevdiklerinle yapacağın konuşmalarda dikkatli davranmalı, mantığınla duyguların arasındaki dengeyi sağlamalısın. Günü; tatil yeri araştırmak ve program yapmak için kullanabilirsin.

Sevgili Aslan; haftanın enerjilerinden sıyrılmak, kendinle ilgilenmek istesen de iş arkadaşlarının konuşmaları moralini bozabilir. Aile bireyleri ile yaşayacağın düşünce ayrılıkları gerginlik yaşamana sebep olabilir. Akşamüzeri olası bedensel rahatsızlıklarını engellemek için kendini dinlendirmeye çalışmalısın.

Sevgili Başak; maddi ve manevi sahip olduklarını korumak istediğin bir gün olabilir. Sevdiğin kişi ile romantik bir gün geçirmeyi planlamış olsan da kontrolün dışında gelişen olaylar, programını ertelemene neden olabilir. Alternatif çözüm üreterek gününün keyifli ve arzu ettiğin şekilde geçmesini sağlayabilirsin.

Sevgili Terazi; aile büyüklerinle bir araya gelebilir, emlak alım satımı ile ilgili konularda ileriye yönelik konuşmalar yapabilirsin. Konunun sonunu tatlıya bağlamakta zorlanman ve ani söylemlerin, aile içi ufak tefek gerginlikler yaşamana neden olabilir. Bugün, önyargılı davranmamaya özen göstermen gerekebilir.

Sevgili Akrep; ilişkilerindeki olumlu gelişmelerle birlikte, seyahat etmek isteğin de artabilir. Geleceğinle ilgili projelerinde zamana bağlı aksamalar olsa da sonucunun seni başarıya götürecek olduğunu bilmen kendine olan güvenini ve yeteneğini arttıracaktır. Akşamüzeri trafikte daha hassas davranmalısın.

Sevgili Yay; bugün ekonomik konulardaki endişeli tavırların, aşırı tepkiler verip sevdiğin insanların kalbini kırmana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinin gönlünü alabilir, kaygılarının yersiz olduğunu anlayabilirsin. Bağımlılıklarınla ilgili sorgulama yapabilir, çözüm yolu bulabilirsin.

Sevgili Oğlak; duygusal tepkiler vermeye meyilli olacağın bugünde, ilişkilerinde zorlanma yaşamamak adına; objektif olmak ve karşındaki insanları dinlemek durumunda kalabilirsin. İlişkilerin ya da iş birliklerinde olası engeller; belirsizlik ve ikilem içinde olmana sebep olsa da hırsına yenik düşmemelisin.

Sevgili Kova; sevdiklerinle iletişimine dikkat etmeli, tutamayacağın sözler vermekten ya da tüm gün zamanını alacak işleri üstlenmekten kaçınmalısın. Günlük işlerindeki yoğun tempo; özgürlüğünü kısıtlamış olsa da duygusal ve fedakâr davranabilirsin. Dengede kalmayı denemelisin.

Sevgili Balık; bugün yaratıcı çalışmalara odaklanabilir, çocuklarla ilgili konularda çevrenle fikir ayrılığı yaşayabilirsin. Kalabalık ortamlarda bulunmaktan keyif alabilir, hislerini rahatlıkla anlatabilmenin keyfini çıkarabilirsin. Yakın çevren ya da kendin için alışveriş yaparken gereğinden fazla para harcaman, zorlanmana neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.