21 Mayıs Burç Yorumları

Sabah saatlerinde duygusal açıdan gergin olabilir, duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. Altından kalmakta zorlanacağımızı düşündüğümüz sorumlulukları üstlenmek durumunda kalabiliriz. Kendimizi kısıtlanmış hissedebiliriz. Öğleden sonra daha enerjik olabilir, harekete geçmekte daha cesur davranabiliriz. Bu nedenle önemli işleri öğleden sonraya bırakmakta yarar var. Önümüzdeki birkaç gün başlangıçlar yapmak için uygun olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

 

Sevgili Koç; kontrolün dışında gelişen durumlar plan ve programında değişime neden olabilir. Sabah saatlerin bu yüzden ve yapılacaklara odaklanamamandan dolayı verimsiz geçebilir. Öğlen burcuna geçen Ay ile azalan enerjinin yerine gelmesiyle birlikte harekete geçebilirsin.

Sevgili Boğa; günün ilk yarısı pek çok şey yapmak istemene rağmen gerekli konsantrasyonunu sağlayamamandan dolayı atıl geçebilir. Ancak sabahın enerjisini eksik kalan işlerini tamamlamak için kullanabilirsin. Bilinçaltının derinliklerine inerek korkularınla yüzleşeceğin durumlar da yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; günün ilk yarısını istediğin verimlilikte kullanmakta zorlanabilirsin. İlişkilerden kaynaklı durumlar neşeni kaçırabilir; hayallerini gerçekleştirmene engel olabilir. Ancak sonraki süreçte yeni başlangıçlarda bulunma şansını yakalayabilirsin. Günün ikinci yarısı hareketli geçebilir.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde planlarında ortaya çıkabilecek sorunlarla mücadele gücünü kendinde bulamayabilir; akışa teslim olabilirsin. Öğleden sonra sosyal yaşamını veya aile hayatını aktif ve dinamik kılacak gelişmeler yaşayabilirsin. Ele aldığın işlerde liderlik edebilirsin.

Sevgili Aslan; günün ilk yarısında neşen ve keyfin olmayabilir. Öğle saatleriyle birlikte hareket kazanabilir; istek ve arzularının peşinden gideceğin enerjiye kavuşabilirsin. Yurt dışı, yabancılar veya eğitime dair bir konuyla hevesle ilgilenebilirsin. Ufkunu açacak kişilerle tanışabilirsin.

Sevgili Başak; yerine getirilmesi gereken sorumluluklarını başkalarından kaynaklı durumlardan dolayı geç yapma ihtimalin var. İlişkilerde de bazı sorunlara açıksın. Öğleden sonra seni daha fazla yoracak ve tepkili olmaya itecek olaylar ortaya çıkabilir. Parasal işlerde düşünmeden harekete geçmemelisin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde kendini yorgun hissedebilir, sorumlulukların verdiği kısıtlanmaları yaşayabilirsin. Öğleden sonra karşıt burcuna geçen Ay ile birlikte ilişki ve iş birliklerinin öne çıkacağı gelişmelere odaklanabilirsin. Ticari, yurt dışı veya eğitimle ilgili bir iş konusunda yeni durumlar yeni pencere açabilir.

Sevgili Akrep; parasal konularda yaşadığın kısıtlılık keyiflerini yerine getirememene neden olabilir. Ayrıca duygusal olarak sabah saatlerin tatminkar olmayabilir. Öğleden sonra kendine, sağlığına ve bedensel ihtiyaçlarının bakımına vakit ayırabilirsin. Sorumluluklarının maddi boyutuyla alakalı da planlama yapabilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde aklının karışık ve birçok düşünceyle dolu olma ihtimali yüksek. Ayrıca ailen için bazı gün içi planlarından da vazgeçebilir; sonraya erteleyebilirsin. Öğleden sonra yerine gelen neşenle birlikte sevdiğin kişiyle, eşin dostunla bir araya gelerek hoşça vakit geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; kontrolün dışında gelişebilecek olaylar aklını karıştırmakla birlikte duygusal dalgalanmalara neden olabilir. Yakın çevren veya kardeşlerinden ihtiyacın olan desteği alamayabilirsin. Öğleden sonra değişen dinamiklerle birlikte gücünü toplayabilirsin.

Sevgili Kova; grup veya derneklerden kaynaklı işlere maddi destek vermen gereken durumlar olabilir. Bazı şeylere ettiğin itirazlar kabul görmeyebilir. Günün ikinci yarısı değişen dinamikler artık farklı alanlara yönelebilirsin. Söylemlerinle çevreni etkileyebilir; karar alma durumunda ise hızlı düşünüp harekete geçebilirsin.

Sevgili Balık; başlattığın girişimlerini sekteye uğratacak durumların yanı sıra duygusal olarak olumsuz etkileyen ve gerçekçi düşünmeye yönelten koşullar söz konusu. Öğleden sonraki saatlerde ise finansal işlerin öne çıkacağı gelişmeler yaşayabilirsin. Evine, ailene harcamalarda bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.