21 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün çok yönlü düşünebilir; önemli bazı kararlar alabilir; daha önce duymadığımız bilgi ve duyuruları öğrenebiliriz. Anlaşma ve sözleşmeler adına da uygun koşullardayız. Lehimize kullanmaya bakalım. İlişki ve işbirliklerinde beklenmeyen ancak hoşluk getiren durumlara ve gelişmelere açığız. Maddi manevi bizleri tatmin edecek gelişmeler de ortaya çıkabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde kendini enerjik ve neşeli hissedebilir, maceralara, sonu hesaplanmamış risklere atılmak isteyebilirsin. Fakat öğleden sonra sorumluluklar eğlencenin önüne geçebilir. İş ve özel hayatında gerilime neden olacak bir rekabetle karşılaşabilirsin. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle bol yolculuklu bir ay seni bekliyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; finansal konular sabah saatlerinde seni meşgul ederken, günün ilerleyen saatlerinde zihinsel çatışmalar yaşayabilir, karşıt görüşlere haklılığından emin olarak sert tepkiler verebilirsin. Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ticari gelişmelere ve parasal konulara hız kazandırabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Güneş ve Merkür’ün burcunda hareket etmeye başlamasıyla, ön plana çıkabileceğin, hedeflerine ilerleyebileceğin ve ilişkileri kendi isteklerin doğrultusunda yönetebileceğin bir döneme giriyorsun. Öğleden sonra bütçeni dengelemekte zorlanacağın ani hareketlenmeler olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; öğlene doğru öfkelenmene neden olacak ve mücadele etmeni gerektirecek gelişmeler yaşayabilir, karşındakilerin seni zorladığından şikâyet edebilirsin. Arkadaşların ya da içinde bulunduğun gruplar sakinleşmeni sağlayabilir. Ancak Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle dedikodular ve gizli düşmanlıklarla uğraşacağın bir sürece giriyorsun.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne neşeli bir başlangıç yapsan da öğle saatlerinde sorumlulukların sana ağır gelmeye başlayabilir, kendini kısıtlanmış hissedebilirsin. Duygu sömürüsü ya da kontrol edemediğin bir rekabete maruz kalabilirsin. Fakat Güneş ve Merkür İkizler burcuna geçtiğinden önümüzdeki günlerde hedeflerine ulaşabileceğin fırsatlar yakalayabileceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde pek verimli olamayabilir, eksik işlerini tamamlamaya uğraşabilirsin. Öğle saatlerinden itibaren içinde bulunduğun gruplarla ya da arkadaşlarla yaşanan çatışmalar yıpratıcı olabilir. Yönetici gezegenin Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesi iş ve sosyal hayatında olumlu gelişmelere yol açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; erken saatlerde keyif veren hoş sohbetler yapabilir, sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilirsin. Öğlene doğru olaylara daha ciddi gözlerle bakabilir, aile içinde ya da sosyal ortamında çatışmalar yaşayabilirsin. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim trafiğinin çok artacağı bir sürece giriyorsun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün boyunca ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin. Fazla rekabetçi ya da hırslı bir iletişim kurman sert tartışmalara yol açabilir. Ayrıca trafikte de dikkatli olmalısın. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesi vergi, kredi, komisyon, prim gibi gelirlerinde değişime yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; girişimlerde bulunduğun konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, sabah saatlerini kendine ayırabilir, ihmal ettiğin işleri bitirebilirsin. Fakat öğle saatlerinde yapacağın harcamalar için bütçeni ayarlaman gerekebilir. Maddi sıkıntı yaşayabilirsin. Güneş ve Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişkilerden yeni fırsatlar doğabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; öğle saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay, bütün kontrolü kendinde toplamak istemene yol açabilir. Ancak karşındakiler buna itiraz edebilir ve ilişkilerde çatışmalar yaşanabilir. Güneş ve Merkür’ün de burç değiştirmesiyle yorucu bir çalışma temposu seni bekliyor olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün Güneş ve Merkür burç değiştirerek seni daha fazla destekler bir konuma geliyor. Bu ay yaşamdan daha fazla keyif alabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin. Ancak öğleden sonra biraz daha dikkatli ve sabırlı olmalısın. Neşeni ve enerjini yitirebilir, düşmanlıklarla karşılaştığından içine kapanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne yoğun bir tempoyla başlayabilir, birçok işi birden halletmeye çalışabilirsin. Fakat sonrasında sorumluluklar ağır basmaya başlayabilir, romantik ilişkilerde sorunlar ve kıskançlıklar yaşanabilir. Aile içi iletişimin artacağı ve eve dair konuların hız kazanacağı bir döneme giriyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.