21 Mart Burç Yorumları

Sorumluluklarımızın bilincinde olacağımız bir gün. Sabah saatlerinde ilişkilerle veya finansal konularla ilgili geçmişten gelen sorunların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Sonrasında geçici olsa da kendimizi daha güvende hissedeceğiz, konusunda yetkin kişilerden destek alabiliriz ama parasal sorunları tam olarak çözmediğimiz için işler tam istediğimiz gibi gitmeyebilir. Akşam saatlerinde gerginlikten kurtulup daha huzurlu hissedebileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sorumluluk ve görev bilinciyle hareket etmektesin. Sabah erken saatlerden itibaren işine, ailene veya içinde bulunduğun sosyal konumun gerektirdiği duruma göre davranabilirsin. Yapman gerekenleri yerine getirmeye çalışabilirsin.  Günün ilk yarısında ilişkilerinde veya maddi konularda sorunlar yaşansa da sonrasında sağlam koşulları kurabilirsin.Sevgili Boğa; yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal işlerinde hedefe odaklı hareket edebilirsin. Parasal ve ilişkilere dair konularda kontrolün dışında olabilecekler ilk etapta canını sıksa da doğru hamlelerinle sağlam ve güvenli ortamı sağlayabilirsin. Akşam saatlerinde hırslarına yenik düşme ihtimalin var.

Sevgili İkizler; finansal işlerinde planlı ve programlı davranman gerekebilir. Günün erken saatlerinde ekip çalışmaları veya bağlı olduğun gruplarla aranda bazı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Alacak ve borçlarınla ilgili beklentilerinin de yerine gelmesi biraz gecikebilir. Perde arkası gelişmeler sende güvensizlik yaratabilir.

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda ilerleyen Ay, ilişki ve iş birliklerine vurgu yapmakta.  Eşin, ortağın veya anlaşma içinde olduğun kişilerden gelecek teklif ve öneriler maddi manevi anlamda hedeflerine ulaşmana imkân sağlayabilir. Ancak değerlendirmeler esnasında bazı anlaşmazlıklar yaşaman söz konusu olabilir.

Sevgili Aslan; sorumlulukların artabilir, maddi manevi yükler altına girebilirsin. Planlı programlı çalışmalarının karşılığını alman mümkün. Otorite konumundaki kişiler üzerinde baskı oluştursa da geleceğini, kariyerini ve sosyal konumunu olumlu etkileyebilirler. Aileden biriyle ilgilenmen gerekebilir.

Sevgili Başak; keyiflerine yönelmenin yanında sorumluluklarını da unutmuş değilsin. Sabah saatlerinde maddi konular ve duygusal paylaşımlarında yolunda gitmeyen şartlar, sonrasında istikrarlı davranmanla birlikte düzelebilir. Yurt dışı, yolculuk, eğitim veya medyaya dair işlerde kararlarının değişmesine neden olabilecek durumlar yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi, bitiş ve başlangıçlar içindesin. İlişkin ve iş birliklerinde daha önce gündeme gelmiş maddi veya duygusal bir olaya bağlı konunun tekrardan gündeme gelmesi yeni bir oluşuma neden olabilir. Ev, aile ve yerleşimle alakalı bir gelişme finansal koşullarını etkileyebilir.

Sevgili Akrep; planlı, programlı ve stratejik düşünüp sorumluluklarının bilinciyle hareket edeceksin. Bugün yapacağın görüşme ve anlaşmalarda, eğitime veya yolculuğa dair bir konuda ilk anda yaşanabilecek bir sorun sonrasında farklı bir boyut kazanabilir. Karşındaki kişilerle güven tazeleyeceğin gelişmeler var. Çatışmadan uzak durmaya bakmalısın.

Sevgili Yay; günün ağırlıklı olarak finansal konulardaki gelişmelere odaklı geçebilir. Keyiflerine, ilgilendiğin bir işe, çocuklarına veya sevdiğin kişiye maddi harcamaların olabilir. Akşam saatlerinde anlaşmazlıklara açık olduğunu bilerek temkinli hareket etmeye bak. Ayrıca sağlığın da bugünlerde özen gerektirebilir.

Sevgili Oğlak; burcunda ilerleyen Ay, seni hırslı olduğu kadar yaptırımcı da kılmakta. Aileden, yatırımlarından veya evden kaynaklı bir durumla ilgili gelişmeler sabah saatlerinde seni zorlayabilir. İstikrarlı davranışların veya karşındakilerin tutumları sağlam ve doğru adımlar atmana yol açabilir. Akşam saatlerinde seni kararından döndürecek gelişmelere açıksın.

Sevgili Kova; sorumlulukların, yapmak zorunda olduğun görevler seni bunaltmakta. Yurt dışı, eğitim, hukuk veya yolculuklarla ilgili bir meselenin yeniden ortaya çıkması da seni zorlayabilir. Kendi iç dünyana çekilip plan ve program yapmak isteyebilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerinle ilişkinde hararetli zamanlar yaşanabilir.

Sevgili Balık; gruplar, dernek işleri, takım çalışmaları vaktinin çoğunu alabilir. Günün ilk saatlerinde içinde parasal konuların, alacak ve borçların da olduğu konularda bazı problemler yaşanabilir. Sonrasında bulacağınız bazı çözüm yolları veya konuşarak ortak bir noktaya varmanız olayların seyrini değiştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.