21 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay Kova burcunda ancak Boşlukta ilerlemekte…Günün ilk yarısı eksik veya eldeki işleri tamamlamak adına uygun bir zaman dilimi…Saat 15:33 sonrasında Balık burcuna geçen Ay ile daha değişken koşulların varlığını hissedeceğimiz bir sürece giriş yapacağız. Henüz Yeniay gerçekleşmediğinden bugünlerde şartlarımızı zorlamamalı: akışta kalmaya bakmalıyız.

Ay akşam saatlerinde Merkür ile kavuşacak…Duygu ve düşüncelerimizi içimizden geldiğimiz gibi gönülden ifade etmemiz mümkün olacak gibi…İletişim hızlanacak; karar alırken sezgilerimize güveneceğiz. Rüyalarımızın ve hayallerimizin de gerçek olma ihtimali var. Yakın çevremiz ve arkadaşlarımızla irtibatta olmamız da söz konusu…Ay Uranüs olumlu açısı ise farkındalıklarımızı yükseltecek…Algılarımızı açacak sanki…Ayrıca beklenmedik ve sıradışı durumlarla karşılaşabilir; sürpriz ise bizi şaşırtabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün düşük enerjili ve duygusal olarak çökmüş hissederken; bu durumun kaynağının zihninin seni olumsuza yönlendirmesi olabilir. Gününü kendini ifade etmeye çalışarak geçirebilirsin. Düşüncelerindeki dağınıklığı toparlamak adına araştırmalar yaparak bilgi dağarcığını genişletebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında eksiklerini ve elinde kalan işlerini tamamlamak isteyebilir; bazı sorunlarını çözmek isteyebilirsin. Gün içinde arkadaşlarınla yaptığın planlarda aksamalar olabilir. Akşam saatlerinde çevrenden gelebilecek haberlerle, çalışmalarında gösterdiğin başarının takdirini görebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün, iş ve sosyal hayatını yeniden düzene sokabilir, derin düşünceler içinde veya fikir aşamasında olabilirsin. Geçmiş tecrübelerinin yardımıyla girişimlerde bulunmak istesen de; bugün yeteri kadar zaman ya da kaynak bulamayabilirsin. Olaylara fazla kafa yormamalı ve akışta kalmayı tercih etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde ekonomik gücünle alakalı düşünceli olurken; atacağın adımlarda, karşılaşabileceğin engellerden dolayı kendini geri çekebilirsin. İlerleyen saatlerde; geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için başlangıçlar yapabilir; deneyimli insanlardan veya sosyal gruplardan destek alarak yola çıkabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün sevdiklerinle ilişkilerinde bazı problemler olabilirken; arkadaşlarınla yaptığın program ekonomik olarak seni zorlayabilir veya ertelenebilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha önceden girişimde bulunduğun konuların sonuçlarını alman gerektiği için panikleyebilirsin. Kazançlarını değerlendirirken verimli olmaya özen gösterebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün ilk yarısında her şeyi kontrol etmeye ve düzenlemeye çalışmak seni yorgun düşürebilir. Gün içinde eski problemler tekrar gün yüzüne çıksa da; çözüm bulmakta zorlanmayacaksın. Günün ilerleyen saatlerinde hem kendine hem de partnerine zaman ayırmayı tercih etmeli; romantizmin keyfini çıkarmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün bir süredir devam eden sorunlarla ilgili çevrendekilerle iletişim halinde ve çözüm odaklı olabilirsin. Ancak olayların üzerinde çok fazla durmamalı ve akışına bırakmayı düşünmelisin. Sağlığını düşünmen gereken zamanlarda olduğunu bilmeli ve gününü tamamen dinlenmeye ayırmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde geçmişten beri devam eden bir borçla veya alacakla ilgili gelişmeler olabilir ve çözüm için arayışlara gidebilirsin. İlerleyen saatlerde keyif ve hobilerini aynı görüşte olduğun kişilerle paylaşmak isteyebilir; risk içeren yatırımlarda hislerine güvenebilirsin. Aşk ilişkilerinde uyumu yakalamakta zorlanmayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne ailenin isteklerini yerine getirmek adına kendi programlarından ödün vermek zorunda kalarak başlayabilirsin. Önceliklerini iyi belirlemeli, telaşlanmadan işlerini sıraya koymalısın. Günün ilerleyen saatlerinde evinde olmaktan keyif alabilir; ailenle huzurlu bir ortamda sohbet edebilir ve dinlenmeyi tercih edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün ilk yarısında programının aksamasından dolayı sinirlerin gerilse de; yakın ilişkide olduğun insanların desteğini alarak olayları kontrol altına alabilir; eksik kalan işlerini tamamlayabilirsin. Öğleden sonraki saatlerde; sosyal olmaya, kendini geliştirmeye, eğitim almaya veya kültürel aktivitelerde bulunmaya zaman ayırabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerinde burcunda ilerleyen Ay; finansal alanlarda girişimlerin ve fikirlerin için önüne çizdiğin yol haritasında seni destekleyecektir. Ancak gün içinde yapmak istediğin yenilikler varsa ertelemende fayda var. Sıra dışı bir bakış açısıyla içine bulundurduğun krizleri bitirebilir; uzun süredir devam eden sorunları çözebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün sabah saatlerinde eksik veya elinde kalmış işlerini halledebilir ve yalnız kalmak isteyeceğin zamanlar olabilir. Öğleden sonra burcuna geçen Ay; seni enerjik ve hayattan keyif alan birine dönüştürecektir. Ayrıca yakın çevren ve kardeşlerinle alakalı meseleleri çözmen için iletişim kanalları güçlendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.