21 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün saat 04:43’ te Terazi burcunun 0 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Hem öncü burçlarda hem de sıfır derecede gerçekleşen bu dolunay; olayların çok hızlı ilerleme kaydedeceğini anlatıyor. Her türlü ilişkiyle ilgili çok önemli bir süreçten geçiyoruz ve Merkür hâlâ geri hareketinde. Uzlaşma sağlayabilmek için her şeyden önce bir güven ortamı oluşmalı, özellikle romantik ilişkilerde sosyalleşebilmeliyiz. Bu dolunayın sosyal medya, yayıncılık ve teknolojik iletişim konularına da vurgu yapması olası. Bu dönemde kurulan yeni ilişkiler çok uzun vadeli olmasa da yaralarımızı sarmamızı sağlayabilir, yeteri kadar güven vermese de neşe verebilir ve bireyselliğimizi ön plana çıkarabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; Güneş’in burcuna geçmesiyle eş zamanlı olarak karşıt burcunda da Dolunay gerçekleşecek. Motivasyon ve liderlik özelliğin artarken, hayat planlarını uygulamaya geçebilirsin. Eş, partner ya da ortağınla oluşabilecek olası duygusal gerginliğin çözümü de senden gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; kariyerde, sağlığında ve çevrendeki olaylarda fark etmediğin durumlara vakıf olabilirsin. Korku ve endişelerinin üzerine gidip düşüncelerini ve bakış açını değiştirebilirsin. İş hayatında özellikle kadın erkek ilişkilerinde ani tepki verip, öfkelenmeye müsaitsin. Bu ara sinir sistemin çabuk tepki vermeye açık.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; hedef ve ideallerine yönelirken, sosyal çevren aktif ve fırsatlarla dolu olabilir. Dolunay, keyif aldığın konuları aydınlatırken, aşk hayatında risk alma isteğine karşı dengede kalman gerekebilir. Fazla gezip, eğlenmenin maliyeti, büyük bir bütçe krizi yaşamana yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; önümüzdeki süreçte ailen, kariyerin ve sosyal hayatında daha çok görünür olabilirsin. Üstlerinden destek bulabilir, olumlu veya olumsuz hakedişlerinin karşılığını alabilirsin. Yuvanı ilgilendiren konular tartışmaya açık olsa da adeletli ve mantıklı olman, şapkanı önüne alıp içsel sorgulama yapman mümkün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; yarıda bıraktığın bir eğitime tekrar başlama kararı, hukuksal konuların sonuçları ya da seyahat programları önümüzdeki günlerin gündem konuları olabilir. Bu zamana kadar savunduğun düşünceleri farklı değerlendirebilir, kardeş ve yakınlarınla ilgilenebilir veya taşınma kararı alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; kazançlar evinde oluşan Dolunay, maddi kaynaklarının artmasını sağlayan iş birliklerini hayatına taşıyabilir. Her türlü yatırım ve ortaklı işlerini iyi analiz etmende ve menfaatini kollamanda fayda var. Eş ya da partnerinin gelirlerinde ani iniş ve çıkışların olması mümkün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; burcunda oluşacak Dolunay, her türlü ilişkini olumlu ya da olumsuz  gündem yapabilir. Hayatında seni zorlayan ve yıpratan konuların üzerine gidebilir, cesur ve karşındaki insanlara bağlı kalmadan kararlar almak isteyebilirsin. Özel ilişkindeki sorunun  asıl nedenini çözümleyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; sağlığını yoran ve kontrolünde olmayan konular bugün oluşan Dolunayla daha belirgin bir hal alabilir. Anlamlandıramadığın bir takım ruhsal baskıları, manevi duygularına yönelerek çözüme ulaştırman mümkün olabilir. İşin, çalışma ortamın ve günlük rutinlerinde  dönüşüm ve yenilenme yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; dostuklar evinde oluşan Dolunay, motivasyonunu yükselterek, geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirme fırsatı ve romantik ilişkiler sunabilir. Önümüzdeki günlerde zevk duyduğun konu ve kişilerle daha fazla zaman geçirebileceğin gibi uzun zamandır ilgini çeken bir hobi ile ilgili bir şeyler yapmaya başlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; kariyer evinde oluşan Dolunay, sosyal alanlarda ve otorite konumundaki kişilerle kuracağın iletişimin önemini vurguluyor olabilir. İyi niyetin ve sağduyun ani kararlar ya da tepkiler vermeni engelleyebilir. Yaptığın veya yapacağın işlerde yönetimi ele alabilir, hayat dinamiklerinde değişim yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; yakınlarınla olan sıcak ilişkilerin ve ticari işlerin önümüzdeki süreçte daha da önemli hale gelebilir. Yurtdışı seyahat ve şu şıralar trend olan eğitimler Dolunay’ın sana sunduğu hediyeler olabilir.  Alacaklarını toparlamakta zorluk yaşayabilirsin, bu nedenle mali hesaplarını dengede tutman yararına olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; Dolunay, hayatındaki maddi ve manevi boşlukları dengeni koruyarak doldurman için hem fırsat, hem de yardım getirebilir. Bu dönem kurban pozisyonundan çıkarak kendini net ve açık bir dilde ifade etmenin birçok avantajı olabilir. Ufak bir operasyon geçirme ihtimali karamsarlığa yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.