21 Mart 2018 Burç Yorumları

Son derece verimli bir gün. Dış dünyamızı çok daha iyi algılayabilecek, maddesel zevklere yöneleyeceğiz. Sabah saatlerinde daha hassas bir ruh halinde olmamız mümkün. Hayal gücümüz oldukça aktif, yaratıcılık gerektiren konularda daha başarılı olabilir, sanatsal işlerle ilgilenmek isteyebiliriz. Çevremizdeki insanların ihtiyaçlarına karşı duyarlılık gösterebilir, onların yardımına koşabiliriz. Öğleden sonra ikili ilişkilerimizde ikna edici bir iletişim tarzı benimseyecek, karşımızdaki insanları manipüle etmeye çalışacağız. Ne istediğimizi bilen, kontrollü tavrımız bize ilişkilerde başarı getirebilir. Akşam saatlerindeyse hayattan keyif alma teması öne çıkıyor. Ancak harcamalarımızda aşırıya kaçma riskimiz var. 

Sevgili Koç; bir gün önceden gelen olumlu enerjiler devam ederken ve seni desteklerken, maddi anlamda beklentilerini ve harcamalarını dengede tutmakta zorlanabilirsin. İş ve sosyal hayatında güçlü ve otoriter kişilerden destek görebilir, kendini rahatlıkla ifade edebilirsin. Üretken olduğun işlere yönelebilir, sanatsal çalışmalar da yapabilirsin.

Sevgili Boğa; yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabileceğin bir gündesin. Öte yandan, kendini ve görüşlerini istediğin gibi ifade edemediğini hissedebilir, bu nedenle moral bozukluğu yaşayabilirsin. Satış, reklam veya pazarlama konularında, alanında uzman kişilerden fikir ve destek alabilirsin.

Sevgili İkizler; iş arkadaşların veya sosyal çevrendeki kişilerle yaşanabilecek fikir ayrılıkları, olayları kişiselleştirmene neden olabilir. Objektif davranmaya çalışman olası huzursuzlukları önleyebilir. Ortak kaynaklarınla ilgili endişe hissedebilir, deneyim ve fikirlerine güvendiğin kişilerin desteği ile sorunlarını çözebilirsin.

Sevgili Yengeç; bu aralar ilişkide olduğun kişiler, manipülatif ve üzerinde hakimiyet kurmaya çalışan insanlardan oluşabilir. Geleceğe dair hedef ve ideallerine odaklanmışken, ilişkide olduğun bu kişiler kimi zaman yanında, kimi zamanda arkanda yer alabilirler. Rüzgarın nerden estiğine ve manipülasyonlara çok dikkat etmelisin.

Sevgili Aslan; bugün fikir ve görüşlerinle kendini göstermek isteyebilir, beraber çalıştığın kişilerden de yardım alabilir, yaşam dinamiklerinde kontrolü eline almak isteyebilirsin. Sağlığına özen göstermen gereken bu süreçte, ailenden gelebilecek uyarıları da dikkate almalı, gerekli kontrolleri yaptırmalısın.

Sevgili Başak; geleceğinle ilgili plan ve projelerinde, çocuklarla ilgili konuları ön plana çıkabilir. Keyif aldığın mekanlarda sevdiklerinle bir araya gelebilir, kendini keyfe kaptırıp, görselliğine önem verilmiş yiyecekleri fazlaca kaçırabilirsin. Alışveriş ve harcamalarda fazla aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Sevgili Terazi; ortağınla yaşayabileceğin anlaşmazlıklar maddi konularda endişelenmene neden olabilir. Aile büyüklerinden alabileceğin fikirsel veya maddi destek kısa sürede toparlanma yardımcı olabilir. İkili veya ortaklı ilişkinde detaylara önem vermen, alacağın hizmetlere dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda ilerleyen Ay, eşin, ortağın veya iş birliği içinde olduğun kişilerle bazı konuları konuşmana ve orta yolu bulmak durumunda kalmana sebep olabilir. Eğitim aldığın alanda, çalışma ortamında mücadele etmen ve kendini göstermen gerekse de yakın çevrenden alabileceğin destekle projelerini tamamlayabilirsin.

Sevgili Yay; bugün çalıştığın veya hizmet aldığın kişilerle ilişkilerin hakkında konuşma yapabilir, çevrene güçlü ve kararlı bir imaj yansıtabilirsin. Günün enerjileri; seni farklı kılan özellik ve yeteneklerini göstermene, sevdiğin insanın beğenisini kazanmana yardımcı olacaktır.

Sevgili Oğlak; eşin, sevdiğin ya da ailen adına inisiyatif alabileceğin bir gün olabilir. Romantik ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili kararlarında istikrarlı olabilir, maddi ve manevi güvenlik ihtiyacını sorgulayabilirsin. Risk almak ve aşırıya kaçmak istemediğin bir gün olsa da keyif aldığın ortamda yemeyi, içmeyi abartabilirsin.

Sevgili Kova; enerjinin düşük olması, bilinçaltında, otorite figürleriyle ya da ebeveynlerinle olan iletişimlerinde duygusal iniş çıkış yaşamana neden olurken, sorumlulukların konusunda da endişe duyabilirsin. Kardeş, kuzen veya akrabalarınla bir araya gelmek enerjini yükseltebilir. Sosyal medyada yaptığın paylaşımlar artabilir.

Sevgili Balık; maddi konulara ve kazanımlarına odaklandığın bu süreçte beklentilerine biraz daha azaltman gerekebilir. Gün içerisinde katılacağın sosyal faaliyetlerden keyif alabileceğin gibi tecrübelerine güvendiğin kişilerden hedeflerini ve geleceğini şekillendiren fikirler de alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.