21 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün daha fazla sorumluluk almak istediğimiz, planlı programlı geçirme niyetinde olduğumuz bir gündeyiz. Sabah saatlerinde yaşayacağımız stres bizi biraz dağıtabilir. Kararsızlıklar ve huzursuzluklar yaşayabiliriz ancak aynı zamanda sorunları kafamıza takmadan hareket etmeyi de başarabiliriz. Gün ortasına doğru toparlanıyor ve yapılacak işlere odaklanıyoruz  Güçlü kişilerle kontağa geçmek, destek bulmak ve uzun vadeli olacak adımlar atmak adına günün ikinci yarısı uygun bir zaman dilimi olarak görülebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün iş hayatın için farklı fikirlerle güne başlayabilir, imzalamayı düşündüğün bir anlaşmayı yeniden gözden geçirmeyi düşünebilirsin. Kariyerinle alakalı olarak daha önceden yapmış olduğun bir anlaşma bu süreçte bozulabilir. İçsel olarak yaşayabileceğin sıkıntılar için sakin kalmaya çalışmalı ve rutin işlerine zaman ayırmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yaptığın işlerle kendini ifade etmek istediğin bir gün olurken, aşk hayatını da ihmal etmemeye özen göstermelisin. Kendini şanslı hissedebilir, hobilerine de zaman ayırmaya çalışabilirsin. İş hayatındaki konulara daha detaycı yaklaşmanda, planlama konusunda daha gayretli olmanda fayda var. Zira karşındaki insanlar bugün eleştirmeye çok açık olacak.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün zihinsel yeteneklerini olumlu kullanarak çevrenle anlaşmaya daha kolay varabilirsin. Ailenle konuşmalarında zıt düşüncelerini dile getirmen veya bazı hareketlerin tepki almana neden olabilir. Kişisel düşüncelerini ve tavırlarını sergilerken kontrollü olmaya özen göstermelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün iş hayatında sergilediğin titiz ve detaycı davranışların sayesinde beraber çalıştığın insanların veya yöneticilerinin ilgisini çekebilirsin. Önemli bir iş görüşmesi için haber alabilirsin fakat sana sunulan her detaya dikkat etmeli, satır aralarını irdelemelisin.  İletişimde olduğun insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilecek olman seni yıpratmamalı.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünlerde parasal konularda dikkatli olman gerekiyor. Aynı zamanda işinle ilgili kritik günler gündeme gelebilir ve ödemelerin konusunda kaygılarının artmasına neden olabilir. Harcamalarında bilinçli davranmalısın. Aşk hayatında ise hareketli günlerden geçerken, uzun zamandır görmediğin biriyle karşılaşman senin için mutluluk kaynağı olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün enerjinin ve motivasyonun yükseliyor. Hayallerinin peşinden koşma fikri aklına yatabilir, hayatını ertelemeden ama sorumluluklarının bilincinde hareket ederek hedeflerini gerçekleştirme kararı alabilirsin. Bazı konularda yönünü netleştirmen gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; Bugünlerde, yakın çevrendeki insanlarla olan ilişkilerin, sana yeni şanslar ve fırsatlar getirebilir. İletişim, satış, reklam veya pazarlama alanında güzel tekliflerle karşılaşabilirsin fakat bu tekliflerin gerçekçi ve devamlı olduğundan emin olarak hareket etmelisin. İnce eleyip sık dokumanda büyük fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün uzun zamandır yaşadığın iş stresini üzerinden atman için kendine zaman ayırmayı tercih edebilir; kendini iyi hissettiğin alanlara veya sosyal faaliyetlerine yönelebilirsin. Gün içinde sanatsal etkinliklerde boy göstermek hem partnerine hem de sena hoş vakit geçirme fırsatı sağlayacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün iş yaşamınla ilgili gelişmeleri yeniden gözden geçirirken, hedeflerine ulaşmak için yeni planlar yapabilir ve yeni konular üzerinde durabilirsin. Gelecek için hissettiğin yüksek motivasyon sayesinde maddi veya manevi destek almayı da başarabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geri planda durduğun, çok fazla ön plana çıkmak istemediğin işlerle ilgili uzaklardan gelebilecek teklifleri değerlendirmeye almak isteyebilirsin. Kişisel beceri ve yeteneklerini ortaya koyduğun alanlarda fırsat kapını çalabilir. Gün içinde yakın çevrenle iletişime dikkat etmen gerekebilir, bazı hayal kırıklıkları, iletişim ve ilişki sıkıntıları meydana gelebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; beklediğin bir finansal kazancı elde edebilirsin ancak harcamalarını abartmadan kontrol altına tutmanda fayda var. Kariyerine yeni bir yön vermenle ilgili bir iş görüşmesine davet edilebilir, bu konuşmanın sonuçlarına göre bir hareket planı ve yeni hedefler oluşturmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günün ilk yarısında biraz melankolik ve psikolojik açıdan gergin bir ruh hali içinde olabilirsin. Kariyerinde hem finansal hem de kurumsal açıdan olumlu bir iş karşına çıkabilir, ancak gerçekçi olmaya özen göstermelisin zira biraz kararsız, aldanmaya ve başkaları tarafından yönlendirilmeye açık bir günde olabilirsin.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir