21 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Birkaç gün boyunca istikrar ve düzen arayışında olacak; maddi veya manevi alanlarda koşullarımızı sağlamlaştırmak için çaba harcayacağız. Her ne kadar içinde bulunduğumuz şartlar belirsizlik içerse dahi öngördüğümüz hedefe kararlı adımlarla ilerlemekten çekinmeyeceğiz. Finansal alandaki işler; toprağa dair konular; bizleri tatmin eden veya ruhen besleyen alışkanlıklarla ilgili durumlar da ön plana çıkabilir; bu alanlardaki gelişmelere odaklanmayı gerektirebilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde duygusal konularda karmaşa içerisinde olabilir, koşulları yönetmekte zorlanabilirsin. Kişisel isteklerini bir kenara bırakıp, maddi ve manevi huzur arayabilir, uygun koşulları oluşturmak için özverili olabilirsin. İş hayatındaki çabaların desteklenirken, finansal konularda sevdiklerinden yardım alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dün sosyal alanlarda ya da iş ortamında yaşamış olabileceğin gerginlikten sonra günü sakin ve huzurlu geçirmek isteyebilirsin. Uzaklarda yaşayan dost ve sevdiklerinde iletişime geçebilir ve keyif alacağın konuşmalar yapabilirsin.  Bugün geçmişteki olaylara takılmamaya özen göstermelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş birliklerinde maddi konulardan kaynaklı birtakım sorunlar ve gergin anlar yaşaman mümkün. Kendini güvende hissettiğin alanlara yönelmek isteyebilirsin. Birikimlerini kullanarak veya ailenin ortak kaynaklarından faydalanarak maddi sorunlarını kısa sürede çözümleyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; işin ya da iş yerinle ilgili durumları gereğinden fazla büyütüyor olabilir, duygusal olarak zorlanabilirsin. Çalışma alanında yapmak istediğin bazı değişimler için alacağın destek, seni daha kararlı ve talepkâr yapabilir. Özel ilişkilerinde netleştirmek istediğin konular olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde yaşayabileceğin güven krizi ilişkilerinde sorun yaratabilir. Risk almak istemediğin için uzlaşmacı yönünü kullanabilir, çevrendekilerinin de beğenini toplayabilirsin. Olumlu finansal gelişmeler hayatına keyif katarken, geleceğine yönelik hedeflerinde kontrolü elde tutabilir, kararlılıkla ilerleyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son birkaç gündür yaşadıklarını değerlendirmek isteyebilir, olaylara daha gerçekçi bir gözle bakabilme fırsatı bulabilirsin. Sakinleşmek ve huzur bulmak için meditasyon ve şifa çalışmalarına katılabilir, uzun süredir yaşadığın koşuşturmanın ardından sakinliğin keyfini çıkarabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde içsel gelgitler yaşayabilir, derin düşünceler içerisine girebilirsin. Yakın çevrenle ya da ailenin desteğiyle ortak gelirlerini gözden geçirebilir, finansal konularda ve alım satım gibi alanlarda bazı planlarına hız verebilirsin. İşlerine ağırlık vermek kendini güvende hissetmeni sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karşıt burcunda hareket eden Ay, sabah saatlerinde kararsızlık hissetmene neden olabilir. Somut ama aynı zamanda yenilikçi iştiraklerde bulunmak için yakınlarından fikir alabilir, hatta kararlarını onaylamalarını bekleyebilirsin. Özel ya da sosyal hayatında gizlediğin bir takım konular deşifre olabilir, dikkat etmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Bugün birlikte çalıştığın ya da hizmet aldığın kişilerle iletişim içerisinde olabilir, sanatsal ya da kültürel organizasyon planları yapabilirsin. Uzmanlık alanında sana fayda sağlayacak görevlere açık olabilir ya da aile köklerinle ilgili bilgi sahibi olmak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yaşadığın olaylarla ilgili yapacağın özeleştiri, somut ve isabetli karar almanı sağlayabilir. Hedef ve amaçlarına uygun kişilerle yapacağın iş birlikleri maddi ve manevi güvende hissetmeni sağlayabilir. Sosyal statünü değiştirecek radikal kararlar alman da mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yetenek ve yaratıcılığını, sağlam ve istikrarlı koşulları olan alanlarda değerlendirmek isteyebilirsin. Sosyal çevrende güven duyduğun arkadaşlarına gelecekle ilgili planını aktarabilir, daha özgür ve başarılı olabileceğin bir yol haritası geliştirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kendine koyduğun kariyer hedefleri yeniden gündeme getirebilir, güçlü arkadaşlarından destek alarak harekete geçmek isteyebilirsin. Kimi zaman kendini tam olarak ifade edemediğini düşünüyor olsan da cesaretini ortaya çıkarmaktan çekinmeyeceksin. Katılacağın sosyal faaliyetler beklediğinden daha keyifli geçebilir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.