21 Kasım 2017 Burç Yorumları

Sabahın ilk saatlerinde içinde bulunduğumuz koşullar belirsiz olsa ve zihnimizi toplamakta zorlansak da öğlene doğru kendimizi gelecek, sorumluluklarımızı yerine getirmek için harekete geçeceğiz. Sıkı bir çalışma temposu içinde olabilir, kariyerimize odaklanabilir ve de görev odaklı hareket edebiliriz. Güçlü kişilerin desteğini alarak çıkarlarımızı koruyabiliriz. Romantik ilişkilerde tutkulu ve sahipleneci olacağız. Ancak sevdiklerimizi manipüle etmekten kaçınmalıyız. Gelirlerimizi arttırmak için çaba sarf etmemiz de mümkün.

Sevgili Koç; ikili ilişkilerde ve parasal konularda yaşanabilecek gelişmeler kadersel olabilir. Amaçladığın gibi gitmeyen durumları değiştirme kararı alabilirsin. Ayrıca grup çalışmalarında kendi değerini göstermene uygun zeminler oluşabilir. Sorumluluk ve görevlerinle ilgili kendine yeni bir yön belirleyebilirsin.

Sevgili Boğa; sevdiğin kişiyle, eşinle ya da iş birliği içinde olduğun insanlarla ilgili karşılaşacağın bir gelişme, ilişkilerinin yaşamına katkılarını gözden geçirmene neden olabilir. Akademik bir çalışma, hukuksal bir iş veya bir yolculukla ilgili yerine getirebileceğinden fazla sorumluluk almaya kalkışabilirsin.

Sevgili İkizler; günlük rutinlerini yeniden gözden geçirip içinde bulunduğun yeni şartlara adapte etmen gerekebilir. Hedeflediğin işlerde bağlı olduğun gruplardan beklentilerinin yerine gelmemesi, seni hem maddi hem de duygusal anlamda etkileyebilir. Gerçekçi olmak ve planlı ilerlemenin yollarını bulmak için gayret etmelisin.

Sevgili Yengeç; son günlerde yaşadığın maddi zorluk, aile kaynaklarını kullanmak zorunda kalmana yol açabilir. Aşk hayatında ise sevdiğin kişinin bireysel tavırları, ilişkide bazı sorunların çıkmasına yol açabilir. Şu günlerde gerçekçi bir bakış açısı takınmalı ve değerlendirmelerini mantık çerçevesinde yapmalısın.

Sevgili Aslan; eve, aileye, yerleşime veya işe dair konularda kadersel sayılabilecek bir gelişme yaşayabilirsin. Karşındaki kişilerin sıra dışı davranışları ise ilişki ve iş birliklerinde yeni bir süreci başlatabilir. Gün içinde üzerine yeni sorumluluklar alabilirsin.

Sevgili Başak; bilinçaltın düşüncelerinde fazlaca derinleşmene yol açabilir. Yakınlarınla ilgili vereceğin kararlarda, kontrolün dışında yaşanan olaylardan etkilenebilir, kadersel denebilecek bazı gelişmeler karşısında çözümsüz kalabilirsin. Günün ikinci yarısında sevdiğin kişi, çocukların veya hobilerinle ilgili sorumluluk almanı gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Terazi; özellikle grup çalışmalarında karşılaşacağın kadersel sayılabilecek gelişmeler parasal koşulların üzerinde etkili olabilir. Günün erken saatlerinde programlı ilerlemekte zorlansan da sonrasında planlarını gerçekleştirme fırsatını yakalayabileceksin.

Sevgili Akrep; gerek özel yaşantın gerekse de iş hayatınla alakalı bir konuda kadersel sayılabilecek bir gelişmeyle karşılaşabilirsin. Sabah saatlerinde parasal işler seni meşgul ederken günün ilerleyen saatleriyle birlikte odak noktan değişebilir. Aklında olanları hayata geçirebilmek için gelecek planları yapabilirsin.

Sevgili Yay; bugün tutkuyla bağlandığın bir ilişkiyle ilgili düşüncelerini değiştirecek gelişmeler olabilir. Parasal konularda yaşadığın sıkışıklık için yakınlarından destek istemekten çekinmemelisin. Bütçe kontrolün ya da gelir ve gider dengelerinle alakalı mantıklı düşünmen ve kararlı olman gereken bir süreçtesin.

Sevgili Oğlak; hedeflerin doğrultusunda sana maddi manevi kazanım sağlayacak ilişkiler kurabilirsin. Gruplar ve ekip çalışmalarında bugün kadersel bazı durumlar ortaya çıkabilir. Burcuna ilerleyen Ay ile ideallerinin peşinden hırsla ilerleyebilir, yeni bir beraberliğe adım atabilirsin.

Sevgili Kova; ilişki ve ortaklıklarınla ilgili yaşam çizginin belirleniminde etkili olacak kadersel bir gelişme yaşayabilirsin. Günün ikinci yarısında kendi iç dünyana çekilebilir, aklında olan şeylerin ne kadarını gerçekleştirebileceğin konusunda değerlendirmeler yapabilirsin. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işler zorlanmana neden olabilir.

Sevgili Balık; farkındalığını artıran olaylar sayesinde hayata karşı bakış açını değiştirebilirsin. Yurt dışı, eğitim veya hukuksal işlerinde yaşayacağın kadersel gelişmeler ile hedeflerine ancak kendini daha çok vererek, başarıya ise planlı ve programlı ilerleyerek varabileceğini bir kez daha anlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.