21 Haziran 2018 Burç Yorumları

Maddi manevi zor durumlar yaşayacağımız saatler geçirebiliriz. Dengede kalmak için çaba sarf etmeli, koşullarla mücadele ederken soğukkanlılığımızı elden bırakmamaya gayret etmeliyiz. Stresli durumlara karşı hazırlıklı olmalı, yanlış anlaşılmalara neden olacak söylemlerden kaçınmalıyız. Fikir tartışmalarına girmemeye, yorgun hissetmemize yol açacak ortamlara girmemeye çalışmalıyız.

Sevgili Koç; ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleriyle ilgili konular gündemini hareketlendirebilir. Kariyer yaşamından, otorite konumundaki kişiler ya da devlete dair işlerden kaynaklı gelişmeler üzerinde baskı hissetmene neden olabilir. İsteklerinin yerine gelmemesi halinde ani tepkiler verebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün üzerine düşen görev ve sorumlulukları layıkıyla yerine getirmek istemenden dolayı kendini baskı altında hissedebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle aranda fikir ayrılıkları olabilir ya da bilgi akışında sıkıntılar yaşanabilir. İş ve sosyal hayatının yoğunluğu aile ilişkilerinde sıkıntıya neden olabilir.

Sevgili İkizler; sosyal paylaşımlar, aşk ilişkileri veya çocuklarınla ilgili uğraşlar içinde olabilirsin. Kendini ya da sevdiklerini şımartmak için alışveriş yapmak istemene rağmen bütçeni düzenlemekte zorlandığından baskı altında olabilirsin. Bugün ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin, istemeden çok kırıcı olabilirsin.

Sevgili Yengeç; burcunda hareket etmeye başlayan Güneş önümüzdeki günlerde kimliğini ön plana çıkarmaktan çekinmeyeceğine işaret etmekte. Bugün aile içi ilişkilerde kendini baskı altında hissedebilir, karşındakilerin sana fazla sorumluluk yüklediğini düşünebilirsin. Lüks harcamalar bütçeni zorlayabilir.

Sevgili Aslan; bugün hem sosyal hem de romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, karşındakilerin sana yeteri kadar değer vermediğini düşünerek öfkelenebilirsin. Yönetici gezegenin Güneş’in de burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde biraz daha arka planda kalmak isteyebilirsin.

Sevgili Başak; gelir ve giderlerini belli bir standartta tutmakta zorlanabilirsin. Sabah saatlerinde kazanç fırsatlarıyla karşılaşabilirsin ancak oldukça zorlu bir mücadele vermen gerekebilir. Gizli ilişkilerin ya da kulislerin açığa çıkması çalışma ortamında gerilime yol açabilir. Önümüzdeki günlerde hedeflerine varman daha kolay olacaktır.

Sevgili Terazi; Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte sosyal hayat içinde daha aktif olacağın bir döneme giriyorsun ancak bugün sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınman halinde ilişkilerde beklenmedik sorunlar yaşayabilir, arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle çatışabilirsin.

Sevgili Akrep; seni içten içe huzursuz eden duyguları açığa çıkarmak yerine kulis yapmayı tercih edebilirsin. Hem sosyal hem de özel ilişkilerinde ani gelişen olaylar bir anda gerilime yol açabilir hatta ilişki ve iş birliklerinde kopmaya neden olabilir. Fırsatları lehine çevirebilmek için sorumluluk üstlenmelisin.

Sevgili Yay; gerek iş hayatı gerekse de grup çalışmaları ve ekip işleri gündeminde yer tutmakta. Seni maddi yönden zorlayan konuları çözmeye yönelebilir, çevrendeki kişilerle ortak faydada birleşmek isteyebilirsin. Ancak bugün şartlara ve kişilere uyum sağlamakta zorlanabilir, çatışmaya yol açacak sözler sarf edebilirsin.

Sevgili Oğlak; Güneş’in karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte önümüzdeki günlerde yakın ilişkiler ve evliliğe dair konular öne çıkabilir. Bugün yolunda giden işler birden karışabilir; kendini güç savaşlarının ortasında bulabilirsin. Kendi isteklerinde ısrarcı olmak yerine orta yolu bulmaya çalışmalı, beklentilerini makul seviyelere çekmelisin.

Sevgili Kova; yurt dışı, eğitim, medya veya yolculuklarla ilgili beklentilerin bugün sekteye uğrayabilir ya da eksik evrak gibi aksilikler yaşanabilir. Ancak eşin, dostların veya ortağından alacağın desteklerle duruma hemen el koyabilirsin. Mümkün olduğunca öfkeni kontrol altına almalı, sevdiklerini üzmemelisin.

Sevgili Balık; gerek maddi gerek duygusal paylaşımlar bugün krizler yaşamana sebep olabilir. Dengeleri iyi ayarlamaya çalışırken tatsızlıklar yaşayabilirsin. İdeallerine ulaşmanı engelleyen kişilerle veya gruplarla zaman zaman çatışmaya girebilirsin. Fakat önümüzdeki günlerde romantik ilişkilerde keyifli gelişmeler seni bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir