21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay, İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürürken dağınıklık, dalgınlık ve kaosa meyilli bir gündeyiz. Sonunu görmeden risk almamız, olayları ya da kişileri gözümüzde büyütmemiz ve abartılı tepkiler vermemiz sıkıntılara yol açabilir. İyi niyet ve iyimserlikle çıkılan yollar sonunda kandırılma ve aldanmalar yaşayabilir, hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Bu dönemde yalanlar açığa çıkabilir, ufak çaplı skandallarla karşılaşabiliriz. Biz elimizden geleni yapıp dürüst ve temkinli olalım gerisini akışa bırakalım. Bir çok işe birden koşturmaya çalışmamız ve tutamayacağımız sözler vermemiz gün boyunca engellerle karşılaşmamıza yol açabilir. Telaşlı ve huzursuz olmamızda zihnimizin hemen bulanmasına ve işleri elimize yüzümüze bulaştırmamıza neden olabilir. Duygusal açıdan da tedirginlik yaşayacağımız bugün sakin kalmayı başarmalı, aceleye gelmemeli, şartları fazla zorlamamalıyız. Mümkünse önemli görüşme ve imzaları bugüne getirmemeli, kararlarımızın her an değişebileceğini göz önüne almalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün görüş ve düşüncelerini ifade ederken fanatik tavırlar sergileyebilir, karşıt fikirlerden dolayı gerginlik yaşayabilirsin. Aldığın haberler yüzünden heveslenerek hemen harekete geçmek isteyebilirsin ancak yalan yanlış bilgiler ya da kontrol edemediğin aksilikler yüzünden girişimlerin yarım kalabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; finansal konularda, borç ve alacak dengesini korumakta zorlanabilir, aldığın risklerden dolayı çatışmalar yaşayabilirsin. Sana fırsat gibi görünen ticari faaliyetlere ya da uygun fiyatlı alış verişlere kalkışmadan önce koşulları netleştirmeli, detayları ve eksik bilgileri gözden kaçırmamalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ilişkilerde kendine aşırı güvenin ve sürekli iletişim halinde olman karşı tarafı bunaltabilir. Eşin, ortağının ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin kışkırtmalarına karşı sakinliğini muhafaza etmelisin. Bir yandan da sürekli karar değiştiriyor olman ilerleme sağlayamamana neden olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş arkadaşlarınla aranda oluşabilecek gerginliğe karşı dikkatli olmalısın. Kendi içinde iyimser enerjilerle dolmuş olmana ve çevrene yardım etmek istemene rağmen düşmanlıklar ve kışkırtmalar harekete geçmene engel olabilir. Sağlık sorunları, ufak kazalar ve sakarlıklar yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün geleceğe dair hedef ve ideallerinin peşinden heves ve iyimserlikle gidebilirsin. Geniş bir arkadaş çevresiyle iletişim halinde olabilir, kendini ifade edebilirsin. Beklentilerinde aşırıya kaçman, herkese birden yetişmeye çalışman ve gruplar içinde aktif olma çaban olumsuz sonuçlar yaratabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde kariyerinle ilgili fırsatlar ve seçim yapman gereken pozisyonlar oluşabilir. Üstlerinle ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir ve hedeflerine varmak için yeni yollar geliştirebilirsin. Fakat aileden veya geçmişten kaynaklanan sorunlar karşısında abartılı tepkiler vererek bir anda öfkelenebilir ve kararlarından vazgeçebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kendini ifade ederken ve düşüncelerini paylaşırken abartıya kaçmamalısın. Yakın çevrenin kışkırtmalarıyla öfkelenebilir ve sonradan pişman olacağın tepkiler verebilirsin. Aldığın bilginin doğru olduğuna emin olmadan harekete geçmemeli, yanıltılma ihtimalini göz önünde bulundurmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; finansal konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, ortak gelirlerden faydalanırken aşırıya kaçabilirsin. Beklenmedik harcamalar ve kazançlarla ilgili alınan riskler krizlere neden olabilir. Maddi konulardaki iyimserliğin bir anda bozularak, öfke ve endişe hissetmene hatta borçlanmalara yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün karşına çıkan fırsatları iyi değerlendiremeyebilirsin. Karşındakilerin kararsızlığı ve hayalciliği seni öfkelendirebilir, abartılı tavırlar sergileyebilirsin. Kendini ifade ederken fanatik davranışlardan kaçınmalı, fazla zorlamadan ve risk almadan davranabilmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; iş arkadaşlarınla ilişkilerinde doğru ifadeler kullanmaya çalışmalı, dedikodulara itibar etmemelisin. İçinde biriken öfke ve enerjiyi aşırı tavırlarla yansıtman çatışmalara yol açabilir. Sakarlıklar ve aksiliklerle karşılaşabilir, sağlık sorunları yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün aşk ilişkilerinde yeni gelişmeler yaşanabilir, karşına risk almanı gerektiren fırsatlar çıkabilir. Yalan yanlış duyumlar ve beklentilerle harekete geçmemeli, öfkeni kontrol altına almalı, aşırılıklardan uzak durmalısın. Sevdiklerinle yaşanabilecek tartışmalara dikkat.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; aile ve yuvaya dair karşına çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeli, aşırı beklentiler içine girmemelisin. Güne iyimser ve neşeli enerjilerle başlamana rağmen işlerin umduğun gibi ilerlememesi ve yaşadığın ikilemler girişimlerine ara vermene neden olabilir. Bugün olayları yönetmekte başarısız olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.