21 Eylül 2018 Burç Yorumları

Zihinsel olarak aktif olacağımız bir gündeyiz. Kendimizi doğru kelimelerle ifade edebilir, akılcı anlaşmalar yapabilir, ticari alanda başarılı olabiliriz. Ayrıca iletişim trafiğimiz artabilir, yakın çevremizle bilgi alışverişine girebiliriz.

Sevgili Koç; dün gelişen ani olayların ardından bugün planlarını tekrar gözden geçirmen gerekebilir, ekip çalışması yaparak girişimlerde bulunmak isterken sorunlarla karşılaşabilirsin. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için atacağın adımlarda finansal riskler ve abartılı beklentiler can sıkıcı olabilir.

Sevgili Boğa; kariyerine yönelik girişimlerin, eşin veya yakın ilişkide olduğun kişilerin aşırı taleplerinden dolayı engellenebilir. Yaşamını etkileyecek başlangıçlar yapmak için zorlu bir mücadeleyi göze almalısın. Bireysel kararlar almak ve özgür olmak istiyorsan işbirliği yaptığın kişilerden bağımsız hareket etmeyi öğrenmelisin.

Sevgili İkizler; bugün mahkemeler, yurtdışı ilişkileri veya akademik eğitimle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsin. Fakat yakınlarınla ya da çalışma arkadaşlarınla yaşadığın fikir ayrılıkları çatışmalara yol açsa da doğru bildiğini okumaya devam edebilirsin. Herkesin seninle aynı görüşte olmasını beklememelisin.

Sevgili Yengeç; romantik ilişkilerinden, sevdiklerinden ve çocuklarından beklediğin desteği bulamayabilirsin. Beklentilerinin yüksek olması bir taraftan fazla sahiplenmene bir taraftan da kimseye danışmadan adım atmana neden olabilir. Bireysel karar almak istediğin konularda krizler yaşamamak için objektif olmalısın.

Sevgili Aslan; bugün eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle sıkıntılar yaşayabilir, aile içi ilişkilerden beklediğin desteği bulamayabilirsin. Kontrolün sende olmadığı durumlarda karşındakilerle mücadele etmen gerekebilir, seni engellemeye çalışan kişilerle inatlaşmak yerine durumu tekrar değerlendirmen daha iyi olur.

Sevgili Başak; Merkür’ün ve Güneş’in burcundaki kavuşumu bugün zihnini ve iletişim becerini çok iyi kullanmanı sağlayabilir. Yaşamınla olumlu sonuçlara yol açacak anlaşma ya da görüşmeler yapabilirsin. Fakat bir yandan da çalışma arkadaşlarınla çatışmalar yaşayabilirsin, yanlış bilgilendirme veya anlamalardan dolayı aksamalar olabilir.

Sevgili Terazi; dün yaşanan gerilimin ardından bugün romantik ilişkilerindeki sorunları abartmamaya çaba göstermelisin. Hayattan daha fazla keyif almak, yeni deneyimler yaşamak, ufkunu açmak isteyebilirsin fakat ekonomik ve kişisel sınırlarının içine girilmesi sevdiklerinle çatışmalara yol açabilir.

Sevgili Akrep; aile içi ilişkilerin seni zorladığı bir gün geçirebilirsin. Hayatında yeni bir döneme başlamak istemene rağmen sorumlulukların ve bağlılıkların önüne engel çıkartabilir. Kendi istek ve hedeflerinin peşinden giderken başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duymalı, fazla iç içe ilişkilerden kaçınmalısın.

Sevgili Yay; kendini çok rahat ifade edebileceğin, kariyerinde başarılı anlaşmalar yapabileceğin ve analitik düşünme yeteneğinle sosyal alanda göz dolduracağın bir gündesin. Fakat düşüncelerine çok güvenmen, “sadece ben bilirim” demen sorunlara ve inatlaşmalara neden olabilir.

Sevgili Oğlak; ekonomik konularda sorunlarla karşılaşabilirsin. Maddi kaynaklarla ilgili girişimlerinde büyük beklenti içine girmen sonrasında hayal kırıklığına yol açabilir. Maliyet hesaplarını doğru yapmalı ve fazla hırslı davranmamalısın. İş görüşmeleri veya anlaşmalarda uzlaşma yoluna gidersen başarıyı yakalayabilirsin.

Sevgili Kova; dün yaşanan hareketliliğin ardından olayları analiz etmeye başlayabilirsin. İş ve sosyal hayatındaki gelişmeler seni heveslendirse de büyük beklenti içine girmemeli, her fırsata atlamamalısın. Girişimlerde bulunurken tecrübesizliğin daha fazla efor sarf etmene ve mücadeleye neden olacaktır.

Sevgili Balık; bugün inanç ve görüşlerinden dolayı düşmanlıkla karşılaşabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerin sözlerine kulak vermeli, akılcı önerilerini dinleyerek hareket etmelisin. Kontrolünde olmayan gelişmeler yeni başladığın işleri durdurmana neden olsa da birkaç gün sonra tekrar fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.