21 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Yine rahat akacak bir gündeyiz. Sabah saatlerinde iletişim kurmak çok kolay olabilir. Hayal dünyamız ve sanatsal yeteneklerimiz gelişebilir. Çaba sarf etmeden işlerimizi tamamlama şansı yakalayabiliriz. Kendi iç dünyamızda huzuru bulabilir, dinlenip, bilinç altımızın derinlerine inebiliriz. Akşam saatlerinde bizi ruhen zenginleştirecek deneyimler yaşayabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; fazlasıyla hassas, duyarlı ve alıngan davranabileceğin bir gündesin. Kendi içine çekilerek, hayallere dalabilirsin. Finansal konularda yaşanan gelişmeler bir süredir zihnini meşgul ediyor fakat kararlı davranarak harekete geçmek için biraz daha beklemende yarar var. Hem araştırmalar yapıp hem de sezgilerini dinleyerek planlar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek için çaba sarf edebilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle beraber harekete geçerek, gruplar içinde kendini ifade edebilirsin. Arkadaşların için fedakârlık yapabilir, onları dinleyerek sorunlarına çare bulmaya çalışabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; bugün sosyal ortamında seni destekleyen kişilerle bir araya gelebilir, çalışma ortamındaki gruplardan yardım alabilirsin. Sabah saatlerinde hayal gücün çok zengin olabilir ve kariyerinle ilgili beklentilerini artırabilirsin. Fakat olayları kontrol etmekte zorlanacağın ve kararsız kalabileceğin koşullar içindesin, akışta kalmakta fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; hayata bakış açını tekrar değerlendirmek isteyebileceğin bir gündesin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle bir araya gelerek, inançlarını ve düşüncelerini paylaşabilir, sosyal medyada aktif olabilir, çevrendekilerle iletişime geçebilirsin. Sana keyif veren yolculuklara çıkabilir ya da planlarını yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; derin duygusal paylaşımlarda bulunabileceğin, ailene karşı aşırı hassas ve duyarlı olabileceğin bir gündesin. Duygularına kapılarak, fedakârlığın boyutlarını abartabilir, hatta biraz hayalci davranabilirsin. İçinde bulunduğun krizlerden ancak akışta kalarak çıkabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; karşıt burcunda hareket eden Ay, bugün olayları kontrol etmekte zorlanacağına işaret etmekte. Karşındakilerin hassasiyetlerini ve duyarlılıklarını anlamak için çaba sarf edebilirsin. Fikir alışverişlerinin yardımını görebilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle doğru iletişimi kurabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; oldukça hareketli ve yoğun geçen bir haftanın ardından bugün, dinlenmek ve kişisel bakımına, sağlığına ya da ev hayvanlarına zaman ayırmak isteyebilirsin. Karar almakta ve istikrarlı davranmakta zorlansan bile, yeteneklerini kullanarak ekonomik konularda kazançlı çıkabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; bugün sevdiklerinle romantik bir gün geçirebilir, hatta hayallere dalabilirsin. Çocuklarla ilgili beklentilerini artırmamanda fayda var, akışta kalarak olayları olduğu gibi kabullenmen senin için daha iyi olabilir. Keyif aldığın alanlara yönelebilir, yaşamında seni mutlu edecek konularla ilgilenmeyi tercih edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; eve ve aileye dair konuları gündemine alabilir, iş ve sosyal hayatın getirdiği yorgunluk ve stresten kaçarak, yuvana sığınabilirsin. İdealize ettiğin ve hayallerini kurduğun eve sahip olmak için girişimlerde bulunabilir, aile fertlerinden destek alabilir ya da onlar için fedakârlık yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; gün içinde aldığın haberler hayallere dalmana neden olabilir, duygu yüklü konuşmalar yapabilirsin. Kardeş, kuzen ve komşularınla bir araya gelebilir, beraber açık havada zaman geçirebilirsin. İlişkilerinde daha duyarlı ve hassas olabilir, hem sosyal hem de arkadaş grupları içinde romantik paylaşımlarda bulunabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; sezgilerini ve sanatsal yeteneklerini kullanarak kazanç sağlayabilir, sana daha fazla gelir getirecek girişimlerde bulunabilirsin. Sosyal ortamında duygularını rahatlıkla ifade edebilir, herkesin beğenisini kazanacak paylaşımlarda bulunabilirsin. Bugün hayallerine ulaşmak için çaba sarf edebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; burcunda hareket eden Ay, duygu ve düşüncelerini daha rahat ifade etmene olanak sağlayabilir. İlişkilerinde duyarlı ve hassas olabilir, yaşamına dair aldığın kararları uygulamaya fırsat bulabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla yapacağın fikir alışverişi kendini ön plana çıkarmanı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.