21 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün bazı iletişim sorunlarına açık olacağımız bir zaman dilimindeyiz. Kendimizi ifade etmekte zorlanabilir; karşımızdakini yanlış anlayabilir veya biz yanlış anlaşılabiliriz. İkilem ve kararsızlık izleyeceğimizi yönü tayin etmemizi zorlaştırabilir; işlerin ucu açık kalabilir. Ayrıca beklentilerimizi yüksek tutabilir; bir hayalin peşinden gidebiliriz. Hayal kırıklığı yaşamaya açık olacağımız gibi fedakarlıklar ve bazı tavizler de söz konusu olacağımız bir süreçte olacağız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; zihinsel ve iletişimsel becerilerinin arttığı şu günlerde neden sonuç ilişkisi kurduğun bir takım konuları netleştirebilirsin. Hedef belirlediğin alanlarda kendini gösterebilir ve fırsatlara açık olabilirsin. Yurtdışı bağlantılı işlerinde olumlu destekler alırken, yakınlarının abartılı söylemlerine de dikkat etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bir an önce gerçekleşmesi için acele ettiğin maddi içerikli bir konuda tam olarak öngöremediğin durumlar yüzünden belirsizlikler yaşaman mümkün. Finansal alandaki arayışın için başkalarından alacağın destek, gelecekle ilgili beklentilerinde değişiklikler yapmana neden olabilir. Bazı karşıt görüşlü insanlar keyfini kaçırabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; burcunda ilerlemeye başlayan Ay, pozitif ve uyumlu olmana imkân verirken, yaşamın anlamını sorgulayan tarafını da ön plana çıkarabilir. İlişkilerinde iletişimle ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Yine de altı boş vaatlere inanmamalı, dürtülerinle karar almamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; şu aralar yaptığın işlerde ya da çalışma alanında desteklendiğini bilerek ilerleyebilirsin. Günlük işlerin sıkıcılığından sıyrılarak, romantik konulara yönelebilir, hafta sonunda kaçamak seyahat planı hazırlayabilirsin. Yaratıcı yeteneğini, sanatsal işlerinde rahatlıkla kullanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün her alanda daha yüce gönüllü ve sempatik olabilirsin. Romantik ilişkilerindeki birtakım anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmaları sonlandırmak için önüne fırsatlar çıkabilir. Fikir birliği içinde olduğun kişilerle yeni planlar yapabileceğin gibi topluma fayda sağlayan konularda da bir adım atmak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aile içi ya da kariyerinle ilgili bir konunun aydınlanmasıyla birlikte kendini daha rahat ifade edip, gösterebileceğin bir dönem olabilir. Yapmayı planladığın anlaşma ve sözleşmelerde fark edemediğin bazı durumlar ufak tefek kayıplar yaşamana neden olabilir.  Tiziz ve detaycı olman gereken bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakınlarınla olan iletişimin bugün çok daha yoğun olabilir. Hayatınla ilgili yaptığın yenilikler nedeniyle kendini huzurlu hissedebilirsin. Kısa bir seyahat planı yaparak seni mutlu eden ortamlarda bulunabilir, ticaret ve pazarlama konusunda hem destek alabilir, hem de uzun vadeli çalışmalar yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gerek kendin, gerekse sevdiklerin için yapacağın harcamalar bütçeni zor duruma sokacak seviyelere ulaşabilir. İhtiyaçların doğrultusunda harcama yapman yararına olabilir. Son günlerde yapılan birtakım teklifler yaratıcı yeteneğini göstermene imkân verebilir. Romantik ilişkinde yaşayabileceğin sürpriz gelişme ayaklarını yerden kesebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne enerjik başlayabilir, inanç görüş ve fikirlerini paylaşmaktan zevk alabilirsin. Karşıt burcunda bulunan Ay, ilişkilerini ve ortaklı işlerinde sana şans getirebilir. Öte yandan vaat edilen yazılı ve sözlü anlaşmalara temkinli yaklaşmanda fayda var. Evinde planlayacağın organizasyonlardan büyük keyif alabileceğin bir gündesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; zihinsel ve fiziksel olarak yorulacağın bir gün olmakla birlikte, gündeminde olan konuları içten içe irdelemek ve sonlandırmak istiyor olabilirsin. Diğer yandan çevrendeki kişilere ve olaylara karşı oldukça iyimser gözle bakabilir, bu nedenle belirsiz koşulları görmekte zorlanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yaratıcı enerjilerle güne başlayabilir, motivasyonunu da yüksek tutabilirsin.  Çocukların varsa onların eğitim ya da sanatsal başarısıyla gurur duyabilir, sosyal çevrenden gelebilecek fırsata açık olabilirsin. Bu süreçte amaçlarını yeniden belirlemen gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; çalışmalarından kaynaklı beklediğin artışı ya da terfiini alman kendine olan güvenini arttırabilir. Hassas ve sanatçı ruhunu ortaya çıkarabilmek için yaratıcı yeteneklerini kullanabilirsin. Dinlenmek istediğin bir gün olsa da arkadaşlarınla tekrar bir araya gelip, kendini yenileyebilir, karar vermek istediğin konuyu irdeleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.