21 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün toplumsal konulara daha ilgili olabilir, entelektüel paylaşımlarda bulunabiliriz. Arkadaşlarımızla birlikte vakit geçirmen keyif alabiliriz. Bugün yaşayacağımız gelişmeler, hafta başında attığımız adımların nasıl sonuçlanacağıyla ilgili bir fikir verebilir. Akşam saatlerinde gergin bir ruh haline bürünmemiz mümkün. Güneş akşam saatlerinden itibaren Oğlak burcunda ilerlemeye başlıyor. Kaynaklarımızı daha verimli kullanmamız bir gereken döneme giriyoruz. Gelecek hedeflerimizi göz önünde bulundurarak ve tedbir alarak ilerlememiz gerekiyor. Bu dönemde daha karamsar ve endişeli olabiliriz. 

Sevgili Koç; bugün gruplar, dernekler içinde alacağın görevler veya arkadaşlarınla paylaşımların güne hız kazandırabilir. İdeallerini gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsin ancak fazla acele etmemelisin. Güneş’in de burç değiştirmesiyle iş yaşamında oldukça hareketli bir döneme giriyorsun.

Sevgili Boğa; hayata bakış açının değiştiği bir dönemden geçiyorsun. Artık düşündüğün gibi yaşamak ve kendini açıkça ifade etmek isteyeceksin. Güneş’in de burç değiştirmesi yakın çevre ilişkilerini harekete geçirebilir. Bugün gerek iş gerek sosyal konuma etkisi olacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; duygusal açıdan kendini ifade etmekte zorlandığın bir dönem yaşayabilir, sorumluluklar ve görevlere odaklanabilirsin. Yurt dışı, eğitim, hukuk veya medyayı ilgilendiren işler gündeminde önem kazanıyor. Geleceğini planlamak için araştırmalar yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün Güneş’te karşıt burcunda harekete başlıyor. İlişkilerin yaşamında önemli rol oynayacağı bir süreçtesin. Karşına çıkan kişiler yaşamının yönünü belirlemekte çok etkili olabilirler ancak ortak hareket ederek ilerleme kaydedebilirsin. Sadece duygusal değil finansal açıdan da iş birliği yapman gerekebilir.

Sevgili Aslan; yönetici gezegenin Güneş’in de burç değiştirmesiyle birlikte günlük hayatının ve alışkanlıklarının temposu yeniden bir düzene oturabilir. Sağlığına daha fazla özen gösterebilir, disiplinli olarak bedenini korumaya çalışabilirsin. Bugün Ay’ın karşıt burcundaki hareketi ise yakın ilişkilerde hareketliliğe neden olabilir.

Sevgili Başak; bugün görevlerini yerine getirmek için ön hazırlıklar yapabilir, alt yapı çalışmalarıyla uğraşabilirsin. İş arkadaşlarınla ekip oluşturarak sorumluluklarını paylaştırabilirsin. Güneş’in de burç değiştirmesiyle seni daha fazla mutlu edecek konulara odaklanmak ve yüklerinden kurtulmak isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; romantik ilişkilere, çocuklara veya keyif aldığın alanlara yönelmek isteyebilir, arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Ancak Güneş’in de burç değiştirmesi seni daha disiplinli ve sorumluluk odaklı olmaya itecek, önceliğini ailen ve kariyerin alacaktır. Kendini ağır yükler altında hissedebilirsin.

Sevgili Akrep; verdiğin sözlerin altında ezilmemek için olaylara daha gerçekçi yaklaşmalısın. İş amaçlı yolculuklara çıkman gerekebilir ancak öncelikle evinle ve ailenle ilgilenmeli, onların ihtiyaçlarını gidermelisin. Yaşamını ilgilendirecek çok ciddi kararlar alabilirsin.

Sevgili Yay; son günlerde finansal açıdan kendini sıkışmış hissedebilirsin ancak artık kontrolü ele alabilir ve sıkı bir bütçe planlaması yapabilirsin. Bugün yakın çevrenden ve içinde olduğun gruplardan alacağın bilgiler doğrultusunda ilerlemek isteyebilirsin. Sosyal medyada gereksiz zaman harcayabilirsin.

Sevgili Oğlak; Satürn’ün ardından bugün Güneş’te burcunda hareket etmeye başlıyor. Yeni bir döneme hazırlanırken bütün sorumluluğu üstüne alabilir, ön plana çıkarak karar alan konumunda olabilirsin. Bugün maddi kazanımlarını en iyi nasıl değerlendireceğine kafa yorabilirsin.

Sevgili Kova; burcuna geçen Ay, seni daha hareketli kılarken geleceğe dair yeni adımlar atmaya da yöneltiyor. İstekli ve hevesli olman da girişimci ruhunu körüklüyor. Ancak hedeflerinle ilgili kararlar almak için henüz erken sayılabilir. İçsel disiplinini sağlayabilirsen yaşamını daha rahat kontrol edebilirsin.

Sevgili Balık; içine döneceğin ve kendinle baş başa kalmayı tercih edeceğin bir süreçtesin. Bilinçaltını kurcalayan durumlar, gelecekle ilgili beklentiler, arkadaşlıklar seni derin düşüncelere yöneltebilir. Bugüne kadar gösterdiğin çabanın maddi kazanımlarını görebileceğin bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.