21 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Geleneksel değerlerin ve ailevi sorumlulukların ön plana çıktığı bir gündeyiz. Bayram dolayısıyla uzun zamandır görmediğimiz insanlarla bir araya gelebiliriz. Bir yandan geçmişe bağlılık gösterip diğer yandan da özgürlüğümüzün peşine düşebiliriz. Görev bilinciyle büyüklerimizin sorumluluklarını üstlenebiliriz.

Sevgili Koç; bayramın ilk günü seni meşgul edecek birçok konu var gibi görünmekte. Aile ve sosyal hayatınla ilgili alanlarda sorumlulukların dahilinde hareket edebilir; sorunların üstesinden gelmek için çaba gösterebilirsin. Bugün çevren çok kalabalık olabilir, dinlenmeye fırsat bulamadan koşturman gerekebilir.

Sevgili Boğa; geleneksel değerlerin öne çıktığı bir bayram geçirebilirsin. Aynı görüşte olduğun, fikir birliğine vardığın kişilerle bir araya gelmek ufkunu açabilir, kendini iyi ifade edebileceğin ortamlarda bulunabilirsin. Özellikle sabah saatlerinde trafikte fazla zaman geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde gerek finansal gerekse de duygusal paylaşımlarda seni zorlayacak ve baskı altına alacak durumlara açık olman ufak çaplı krizlere yol açabilir. Fakat ilerleyen saatlerde olaylar kadersel bir şekilde lehine ilerleyebilir, ekonomik açıdan seni rahatlatacak destekler gelebilir.

Sevgili Yengeç; bayram gününü yakın ilişkide olduğun kişilerle geçirmek seni mutlu edebilir ancak hem koşulların karşı tarafa bağlı olması hem de baskı unsuru içermesi zaman zaman seni zorlayabilir. Sana keyif ve güven veren ortamlarda bulunabilir diğer taraftan da sorumluluklarını ailenin üstlenmesini isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; bayramın ilk gününde keyif ve duygulardan çok yapılacak işlere odaklanabilirsin. Gerek geleneksel uğraşlar gerekse de aile ortamının sorumlulukları seni meşgul edebilir. Ancak içinde bulunduğun sosyal çevrede onay görebilir ve yaptıklarınla takdir toplayabilirsin.

Sevgili Başak; bugün içinde bulunduğun ortamdan son derece hoşnut olabilir, üstüne aldığın sorumlulukları keyifle yerine getirebilirsin. Gün boyunca tek bir konu yerine birçok işe birden odaklanabilir, aynı görüşte olduğun kişilerle iletişime geçmekten ya da ziyaretlerde bulunmaktan mutluluk duyabilirsin.

Sevgili Terazi; bayramın ilk gününü ailenle bir arada geçirmek seni mutlu edebilir. Geleneksel sorumluluklar ve misafir ağırlamak biraz yorucu olsa da üstesinden rahatlıkla gelebilecek, kendini güvende hissettiğin bir ortamda bulunmanın tadını çıkaracaksın. Ani ziyaretçilerin olabilir.

Sevgili Akrep; yakın çevre ve kardeşlerinle olan ilişkilerine odaklanabilir, onlarla sohbet etmekten mutluluk duyabilirsin. Eğer çıkacağın yolculukları bugüne bıraktıysan zamanlamanı iyi yapamadığından stres yaşayabilirsin.  Yakın ilişkide olduğun kişilerden alacağın haberler seni harekete geçirebilir.

Sevgili Yay; bütçeni günler öncesinden ayarlamış olmana rağmen hazırlıksız yakalandığın harcamalar çıkabilir. Ayrıca manevi değerlerini gözden geçirmene neden olacak olaylar yaşayabilirsin. Akrabalarınla bir araya gelmekten ve onların desteğini almaktan mutluluk duyacaksın.

Sevgili Oğlak; bayramın ilk gününü planladığın gibi geçirebilirsin. Burcunda ilerlemekte olan Ay; seni gerçekçi düşünmeye ve davranmaya yöneltmekte. İstek ve arzularının peşinden hırsla, tutkuyla gidebilir; gerekirse baskıcı tavırlar gösterebilirsin. Ancak bir yandan da sorumluluklarının bilincindesin.

Sevgili Kova; bayram gününde olmana rağmen kendi iç dünyanda ve kendi düşüncelerinle meşgul olmak isteyebilirsin. Seni baskısı altına alan sorumluluklar, otorite konumundaki kişilerin senden beklentileri karamsarlık hissetmene neden olabilir ancak ailenin yanında olması keyfini yerine getirecektir.

Sevgili Balık; bugün sevdiklerinle bir araya gelebilir, herkesi bir arada görmekten mutluluk duyabilirsin. Geleneksel bir bayram geçirme isteğinde olmana rağmen yola çıkmana neden olacak gelişmeler yaşayabilir, ani gelen haberlerden dolayı daha keyifli organizasyonlar içinde yer alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.