2020 İlkbahar Yaz Trendleri

Henüz sonbaharın yarısında olsak da önümüzdeki ilkbahar ve yaz trendlerine bakmak ve onlar için dolaplarımızda ne kadar yer ayıracağımızı düşünmek bile şimdiden içimizi ısıtıyor. Gelecek bahar ve yaz ayları, hem geçmişten gelen hem de oldukça yeni trendlere gebe. 2020 İlkbahar Yaz trendleri arasında geçmiş yıllardan ilham olarak 70’lere ait ceket kesimleri, modern tığ işi elbiseler, sürekli cüssesi artan kabarık kollar bulunurken, günümüzün modası takım elbise çılgınlığı ve renkli deriler yaz sıcağında dahi giymek için yarıştığımız en önemli trendler arasında. Tabii bunların dışında çiçekli desenler, puantiye deseni, nane yeşili, turuncu, bebe yakalar, asimetrik fırfırlı elbiseler gibi öne çıkan trendler de var. Fakat biz her zaman olduğu gibi yine trendler arasından her burcun özelliklerine uygun olanları önereceğiz. O halde hazırsan 2020 İlkbahar Yaz modasının senin  burcun için seçtiğimiz trendlerini anlatmaya başlıyoruz.

Koç Burcu Kadını İçin Renkli Deriler

Koç burcu kadınının deri kumaş tutkusu Akrep burcu kadınının deri aşkı kadar var. Özellikle deri ceket Koç kadınının üniforması gibidir. Bir de kırmızı renk olursa onun ruhunun coşkusu, girişimci ve güçlü tarafı ortaya çıkar. Çünkü kırmızı Koç kadınlarının cesaretini ortaya çıkaran bir renktir. Kırmızının her tonu sende bir başka duruyor. O halde bu habere çok sevineceksin çünkü sana bir müjdemiz var. 2020 yılının baharında deri etekler, ceketler, elbiseler, pantolonlar, büstiyerler ve ayakkabılar hep deri. Üstelik her renkteler. Sende bir sürü kırmızı ve tonu olduğunu biliyoruz. Sana önerimiz önümüzdeki yılın renklerinden turuncu ve yeşilin tonlarından birer adet edinmen olacak.

Boğa Burcu Kadını İçin Modern Tığ İşi 

Örgü ve güpür kıyafetler ezelden beri her mevsim giyilebilir zamansız parçalar arasında yer alıyor. Fakat gelecek yaz ayında güpür, tahtını modern tığ işi elbiselere, eteklere, çantalara, büstiyerlere ya da bluzlara bırakıyor. Hem rahatlığı hem de şıklığı ile zamansız bir parça olması ve aynı zamanda da modasının geçmeyeceğini bildiğimiz için Boğa burcu kadının dolabına uygun gördük. Eh, maliyet bilinci en fazla olan burç kesinlikle Boğa kadınları. Hem trendlere uymak hem de bütçesine zarar vermemek onun işi. O halde gelsin zamansız parçalarla trendlere uyum sağlamak. Üstelik Boğa burcu kadınının rengi yeşil ve bej de bu sene pek revaçta.

İkizler Burcu Kadını İçin Denim Tutkusu  

İkizler burcu kadını trendleri hem iyi takip eder hem de onlara körü körüne bağlı olmaz. Moda akımlarını bilir fakat üzerine birebir uygulamak yerine stiline uyarlamayı tercih eder. O nedenle ona her trendi önerebilirdik fakat biz, 2020 ilkbahar yaz modasının öne çıkan trendleri arasından denimi önermek istedik. Çünkü denim denince İkizler burcu kadınının aklına sadece kot pantolon gelmez. Kot elbise, etek, ceket, gömlek, yelek ve hatta çanta bile kullanabilir. Ne de olsa İkizler burcu kadınının stili konusunda bile öğrenmeye açık, değişime kolaya adapte olan ve yeni trendleri denemekten çekinmeyen meraklı bir yönü vardır. Her ne kadar yepyeni bir akım olmasa da denimin hakkını bu bahar İkizler burcu kadını verebilir.

Yengeç Burcu Kadını İçin 70’li Yıllardan Esinlenilen Ceketler

Hafızası güçlü Yengeç burcu kadını geçmişten gelen bir trend varsa onu asla göz ardı edemez. Her sezonun geçmişten esinlenilen parçası onun için hazine gibidir. Çünkü Yengeç burcu tutumlu özelliğinden kaynaklanan muhteşem bir dolaba sahiptir. Her yıllara ait bir parça hem tutumlu olmasından hem vintage sevgisinden dolabında mutlaka bulunur. İşte tam da bu nedenlerden dolayı biz de Yengeç burcu kadınına 70’li yılların modası ceketleri öneriyoruz. Önümüzdeki yaz aylarında fazlasıyla göreceğimiz kırlangıç yaka, klasik kesim, çift düğmeli, uzun ve farklı desende ceket giyen birini görürsen onun Yengeç burcu olduğuna emin olabilirsin.

Aslan Burcu Kadını İçin Tüylü Her Şey

Gösteriş düşkünü Aslan burcu kadınının 2020 ilkbahar modasında abartacağı bir trend yine çıktı. Haydi, iyisin Aslan kadını. Bu bahar ve yaz aylarında nasıl olacak bilemiyoruz ama tüylü ne varsa almakta özgürsün, haberin olsun. Dilediğin kadar gösteriş yapabilirsin. Fakat şunu özellikle belirtmek isteriz ki bu yaz ayında tüyler, elbiselerin üzerinde çok trend. Eh, haliyle başka burçlarda bu trende uyum sağlamaya çalışacaktır. Özellikle de bluzlar ya da ceketlerde deneyeceklerdir. Çünkü kullanımı en risksiz seçimler bu iki parça. O halde sana önerimizi anladın değil mi? Sen en gösterişli ve ihtişamlısı olmak için kabarık elbiselerle, düşük omuzlarla ya da dikkat çekici kocaman bir detayla bu trende uymalısın.

Başak Burcu Kadını İçin Yeni Nesil Trençkotlar

İddiasız Başak burcu kadını risk almayacağı için biz ona bu yaz trençkotları önereceğiz. “Trençkot mu? Onlar zaten her bahar giyilen zamansız bir parça bunun neresi trend!” diyenler için duyurumuzdur; önümüzdeki yılın trençkotları yeni nesil trençkotlar. Her ne kadar klasik gibi görünse de detayları olan bir parça olarak hayatımızda yer alacaklar. Oversize ve bileğe kadar uzanan trençkotlar, palto kesiminde ve kruvaze olanlar ve önü kısa arkası uzun olan trençkot modelleri seçici Başak burcu kadınının kalbinden vuracak gibi görünüyor.

Terazi Burcu Kadını İçin Yelekler

Terazi burcu kadının şıklığını bilmeyen yok. Her daim zevkli ve zarif olmayı başaran Terazi kadınları gerektiği zaman seksi bir maskülen tavır yaratmayı çok sever. Bu yüzden önümüzdeki yaz modasından Terazi kadını için yelek trendini seçtik. Bu stili en iyi yansıttığını düşündüğümüz Koç burcu kadınını bile geçecek bir burç varsa o tek kelimeyle Terazi burcu kadınlarıdır. Çünkü mükemmeliyetçi tavırları sayesinde yelek modasını stiline uyarlarken asla hata yapmaz. Mini şortlu takım olarak içine bir şey giymeden seksi; kot pantolon, ipek bluz ile rahat ve kumaş pantolon ve ceket ikilisi ile de asil bir stil yaratmayı başarır. Çünkü onun estetik bakış açısı fazlasıyla gelişmiştir.

Akrep Burcu Kadını İçin Giyilebilir Sütyenler

Bu ilkbahar ve yaz risk alamayacak tek burç Akrep burcu olacak. Çünkü onun dolabındaki birkaç parça birden trend. Deriler, kısacık şortlar, tığ işi elbiseler hepsi 2020 yılının öne çıkan yaz trendleri. Fakat aralarından en beğendiği hiç kuşkusuz sütyen görünümündeki renkli ve farklı kesimlerdeki büstiyerler olacak. Bu trend seksiliklerine vurgu yapacağı için Akrep burcu kadının her zamankinden daha fazla ışık saçacağını düşünüyoruz. Günlük hayatta bomber ceketler ya da blazer ile gece yemeklerinde de deri etek ile kombine edebileceği gibi yaz akşamlarında da fırfırlı eteklerle tercih edebilir.

Yay Burcu Kadını İçin Kısacık Şortlar

Mini şortlar moda dünyasına ilk adım attığında ilk hangi burç bu parçayı denedi diye soru sorsan cevabımız kesinlikle özgürlüğüne düşkün Yay burcu kadını olurdu. Çünkü Yay burcu kadınları risk almayı sever. Kimse mini etek ya da şortları denemeye cesaret edemezken ilk deneyen olmaktan asla çekinmezler. Sonuçta, Yay burcu hem hevesli hem de ileri görüşlü bir burçtur. Moda olduktan sonra herkesle aynı anda giymektense deneme yanılma yoluyla keşfetmeyi sever. Eh, durum böyle olunca şortlara vakti zamanında hakkını veren Yay kadınları için bu yaz mini minicik şortları öneriyoruz. Bermuda olanları da moda fakat sen sen ol Yay kadını, en kısa olanı giy. İster üzerine ceket ya da uzun hırka ile istersen takım olarak istersen de salaş bir tişört ya da şık bir bluz ile giy. Tercih senin…

Oğlak Burcu Kadını İçin Beyaz Takımlar

Geleneksel Oğlak burcu kadını için vazgeçilmez bir renk varsa o renk kesinlikle beyazdır. Yaz kış dolabına eklediği en az bir parça vardır beyaz renkte. Çünkü beyaz rengin hem saflığı hem de olgunluğu temsil ettiğini düşünür Oğlak kadınları. Herhangi bir baharda beyaz renk trend demek biraz yersiz olur çünkü beyaz renk trendlerden arınmış her dönem moda olan bir renktir. Takım elbise trendi de uzun zamandır podyumlarda. Fakat ikisinin tek bir parça olarak birleşimi olan beyaz takım elbiseler, 2020 yaz modasına damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle dış görünümünü önemseyen ve her daim saygın duruşunun imza stili olduğunu bildiğimiz Oğlak burcu kadını için beyaz takım elbiseler biçilmiş kaftandır. Pantolonlar bol ya da dar kesim olabilir, ceketler kesinlikle oversize kesimlerde hayat bulacaktır. Toplantın olduğu günlerde şık bir bluz, rahat bir iş gününde ise tişörtle kombine edebilirsin.

Kova Burcu Kadını İçin Karmaşık Çizgiler

2020 ilkbahar ve yaz ayları Kova burcu kadınlarının asimetrik çizgiler ile dans yılı olacak. Çünkü Kova burcu kadınının çizgili kumaşlara olan aşkını sağır sultanın bile bildiği bir gerçek. Her ne kadar çizgili kumaş en fazla lacivert – beyaz, kırmızı-beyaz ve siyah-beyaz ikilisi olarak kullanılsa da bu sezon farklılaşacak. Hatta kahverengi–siyah, mavi-siyah, yeşil-bej, yeşil kahverengi gibi iddialı renklerde de olacak. Eh, bu iddialı renkleri de bize göre en iyi taşıyacak burç yenilikçi ve aykırı olması ile bilinen sıra dışı Kova burcu kadını. O halde trendin sana mutluluk getirsin.

Balık Burcu Kadını İçin Kabarık Kollar

Balık burcu kadını iki senedir altın çağını yaşıyor. Romantikliğin moda dilindeki akımları, kumaşları ve materyalleri olan kurdele, puantiye, fırfırlar, tüyler, vatkalar, 70’li yıllar, muhteşem manşetler, bebe yakalar hepsi emrine amade sanki. 2020 yazı için ise bir süredir gümbür gümbür geliyorum diyen kabarık kollar fazlasıyla trend. Özellikle karpuz kollu elbiseler, kabarık omuzlar bu bahar naifliğin güçlü kadınla birleşiminin moda dünyasına yansıması olarak göründü podyumlarda. Bize göre bu trend naif, romantik ve yaratıcı Balık burcu kadını için yaratıldı.

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.