2020 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri

İlkbahar aylarına girmemize sayılı günler kaldı artık. Yavaş yavaş dolaptaki yazlık ayakkabıların ön raflara inmesinin zamanı geliyor. Peki, sen hiç düşündün mü, bu bahar ve yaz geçen seneki pabuçlarını mı giyeceksin yoksa yenilerine yer mi açacaksın? Eğer hala karasızsan karar vermeni biraz daha kolaylaştırmak istiyoruz. İlkbahar yaz trendlerinin belirlendiği moda haftalarında öne çıkan ayakkabı trendlerinden 12 tanesini burçlara göre ayırdık. Bak bakalım senin burcuna ya da yükselen burcuna uyan model dolabında mevcut mu? Eğer değilse bu yıl hangi ayakkabı modelini satın alacağını öğrenmeye hazırsın demektir. O halde sözü daha fazla uzatmadan 12 burca uygun olan 2020 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri içeriğimize başlıyoruz.

Koç Burcu Kadını İçin Renkli Sneakerlar

Rahatlığından ödün vermeyen Koç burcu kadını bu sene de yine şanslısın. Çünkü yıllar önce başlayan sneakers modası tam anlamıyla bitmiyor ve yeni modeller eklenerek daha da güzelleşiyor. Üstelik 2020 yılında neon renklere de şans veren tasarımcılar sanıyoruz ki senin canlı yapına gönderme yapıyorlar. Eh, madem öyle sen de henüz dolabında olmayan modelleri farklı renklerde satın almaya başla bakalım. Yalnız çok para harcamanı önermiyoruz çünkü senin hareketli yapına uyan birkaç trend daha 2020 ilkbahar yaz ayakkabı trendlerinde öne çıkıyor. Bir de onları incele bakalım dolabında daha az olan fakat daha fazla seveceğin bir modele rastlayacak mısın?

Boğa Burcu Kadını İçin Ahşap Ayakkabı Modelleri

Geçmişte takunya dediğimiz ama modern zamanın trendlerinde ahşap model ayakkabılar olarak belirttiğimiz ayakkabılar bu bahar ve yaz aylarında farklı yapılarıyla öne çıkacak. Boğa burcu kadını senin kaliteli ürünlere olan aşkını bildiğimiz için aklımıza ilk sen geldin. Ayrıca topuklarındaki işlemelerle sanata yatkın tarafını da tetikleyeceği için ahşap ayakkabı modelleri tam sana göre. Hafta sonu terlik, çalıştığın günler ise burnu kapalı modelleri, günlük hayatında ya da tatillerde ise açık modelleri tercih edebilirsin.

İkizler Burcu Kadını İçin Geometrik Şekilli Ayakkabı Modelleri  

İkizler burcu kadını sen farklılıkların ile özelsin. Her şeyde her modelde ya da her tasarımda çeşitlilik arıyorsun. Bu aslında senin bağlılıktan kaçan özelliğin. İşte bu nedenle sana dolabında mutlaka olmasını önerdiğimiz bir trend olan geometrik şekilli ayakkabı modelini öneriyoruz. Çünkü asla modası geçmez ve dolabına bir kere girdi mi seneler sonra bile giydiğinde değişik görünen bir ayakkabı olacak.

Yengeç Burcu Kadını İçin Mary Jane Ayakkabı Modelleri  

Dünyanın hem en romantik hem de vintage ayakkabı modellerinden bir olan Mary Jane ayakkabılar bu yıl kesinlikle podyumların hakimiydi. Bir iki ay sonra tüm markaların vitrinlerinde göreceğimiz bu trendde en çok sen sevineceksin Yengeç burcu kadını. Dolabında belki vardır bilemiyoruz ama varsa bile farklı topuklardan bir ya da birkaç tane daha edinmen için bir sürü sebep sayabiliriz sana. Bunlardan ilk aklımıza gelen ise senin geçmişe takılı kalan ruhun…

Aslan Burcu Kadını İçin Parlak ve Işıltılı Ayakkabı Modelleri  

Gösteriş düşkünü ve özgüveni senin kadar yüksek olmayan hiç kimse parlak çizmeleri gözleri kapalı dolabına eklemeyi düşünemez. Biz senin için önermesek bile senin vitrinde gördüğün anda kasaya gideceğini cümle alem biliyor. Belki dolabında da birden fazla parlak çizme vardır. Fakat 2020 yılının çizmeleri hem neon renklerdeki bu renklerde dolabında olduğunu sanmıyoruz hem de her boyda var. Eksik olan hangi boysa dolabına onu eklemeyi unutma.

Başak Burcu Kadını İçin Espadriller

Dünyanın en sade burcu hiç tartışmasız sensin Başak burcu kadını. Öyle sade ve gösterişsin ki bazen nasıl bu kadar minimal kaldığına şaşırıyoruz. Fakat sonra fark ediyoruz ki sen detaylarında saklıyorsun maksimalliğini. İşte o nedenle senin zarif ama sade ruhuna bahar ve yaz aylarında ancak espadriller hitap eder diye düşünüyoruz. Dolabında olduğuna eminiz ama bir de bu senenin modellerine göz atmalısın. Seni şaşırtacağına emin olabilirsin. Özellikle halat biçimindeki bantlı ve taşlı olan modellerin henüz dolabında olmadığına eminiz.

Terazi Burcu Kadını İçin Çift Bantlı Terlik Modelleri  

Hiçbir kadının şıklığına terlik ile sokağa çıkmaz yakışmazdı bundan seneler öncesinde. Fakat Anna Wintour’un başlattığı seksi terlik modasına elbette moda dünyası 20 yıl önce kayıtsız kalamadı ve artık sokakta en şık kıyafetin bile atına topuklu terlikler giyilir oldu. Hatta yeni modelleri de fazlasıyla seksi ve zarif aslında. Özellikle bu sene podyumlarda gördüğümüz işçiliği neredeyse sanat eseri gibi hazırlanmış Bottega Veneta modeli mavi terlikleri ilk gördüğümüzde aklımıza sen geldin şık Terazi burcu kadını. Hatta uçuk pembe tulumunun altına giyeceğini bile tahmin edebiliyoruz.

Akrep Burcu Kadını İçin Bantlı Ayakkabı Modelleri  

Akrep burcu kadını senin için seksilik sadece içten gelen bir şey değil. Seksliği her detayda göstermeyi seviyorsun. Her ne kadar ruhsal hayatında ketum olsan da kıyafet tercihin ve dolabına kattığın her parçada buram buram seksi olmayı başarıyorsun. Böyle bir tutku karşısında kayıtsız kalamıyoruz ve sana 2020 yılında ince bantlı seksi topuklu ayakkabıları öneriyoruz.

Yay Burcu Kadını İçin Çirkin Sandaletler   

Sen göçebe kişiliğin yüzünden hangi model ayakkabı trend olursa olsun gidip içinden en rahat modelleri dolabına eklediğin için sana kedi topuklu zarif bir ayakkabı önersek de almayacağın için dolabında olan ama bir yenisini eklemekten asla vazgeçmeyeceğin oldukça çirkin ama bir o kadar da rahat sandaletleri öneriyoruz. O kadar şanslısın ki her sene bu çirkin ama rahat modeller sanki ilk defa moda olmuşçasına trend oluyor. Çoğu zaman terlik olarak öne çıkan modeller bu yıl çift bantlı ve tokalı olacak.

Oğlak Burcu Kadını İçin Kedi Topuk Ayakkabı Modelleri  

Senin dolabında bin tane olduğuna emin olduğumuz kedi topuk ayakkabı modelleri 2020 ilkbahar ve yaz ayakkabı trendlerinde yine öne çıkmaya hazırlanıyor. Fakat bu sefer beyaz ve siyah ağırlıklı olmayacak haberin olsun. Senin ağır başlı tavrına eğlence katmak istediğimiz için sana yılın öne çıkan sarı, mavi, yeşil ve mor renklerden dolabına eklemeni tavsiye ediyoruz.

Kova Burcu Kadını İçin Farklı Bot Modelleri  

Kim demiş ilkbahar yaz aylarında bot ya da çizme giyilmez diye! Geçmişte giyim kuşamlar mevsimsel olarak ayrılıyordu ama günümüzde kışın beyaz renk, çorapsız etek, yazın çizme, uzun kollu hırkaların giyildiği bir dönemdeyiz artık. Kimse gördüğü bir giyim kuşamı yargılamıyor artık eğer yaşı 75’in üzerinde değilse. İste tam da bu nedenlerden dolayı trendlerde her dönem hem açık ayakkabı hem de çizme gibi farklı mevsimlere önerilen tasarımlar bulunuyor. 2020 yılının öne çıkan farklı ve hatta cadı ayakkabılarını andıran çizmeler pek revaçta olacak. Bu tarz sıra dışı ayakkabıları ise ancak senin gibi aykırı ve bildiğini okuyan burçlar giyebilir Kova burcu kadını.

Balık Burcu Kadını İçin Fiyonklu Ayakkabı Modelleri  

Balık burcu kadını senin burcunun romantikliğinden neredeyse fiyonklu olan her trendi sana önermekten kendimizi alamıyoruz. Çünkü o çocuksu romantiklik ile modern kadının zarafeti arasında gidip gelen fiyonkları en iyi senin taşıdığına inanıyoruz. Üstelik bu kural ayakkabı trendleri için de geçerli. Fakat bu sene fiyonk modelleri hem bilindik hem de hediye paketi kıvamında tasarlanmış. İster terlik ister kedi topuk ayakkabıda istersen de burnu açık yazlık ayakkabılardan tercih edebilirsin. Hatta bize göre hepsini al çünkü sen zaten moda olsun ya da olmasın fiyonklu ayakkabıyı her daim giyecek yer bulursun.

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir