2020 Gelinlik Trendleri

2020 yılına henüz girmiş olsak da bu yılın İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış gelinlik modelleri çoktan belirlendi. Çünkü moda beklemez. Dünyaca ünlü tasarımcılar ve markalar her yıl olduğu gibi gelinlikte ana trendleri podyumda yürüttüler. Romantik, seksi, gizemli, modern, eğlenceli gelinler 2020 yılında öne çıkıyor şimdiden söyleyelim.

Küçüklüğünden beri hayalini kurduğun bir gelinlik modeli olabilir. Fakat gelinlik öyle farklı bir tasarımdır ki giydiğin ana kadar senin için hangisinin doğru olduğunu bilemezsin. O yüzden gel senin için burcuna uygun olan trendi incele ve deneyeceğin gelinlikler arasına o modeli de mutlaka ekle. Kim bilir belki de hayal ettiğinden fazlası bu yılın trendlerinde seni bekliyordur.

Koç Burcu Kadını İçin Tişört Etkili Gelinlik Modelleri

Koç burcu kadını olarak bir şeyi ilk yapan olmayı çok seversin. Gelinlikte bile bir farkın olmasını istersin biliriz. O halde işte bu yıl sana fırsat; gerçek bir tişört olmasa da gelinliğin üst bedeni ile alt bedenini farklı kıldığı için gelinlik trendlerinden en fazla öne çıkan modeli sana öneriyoruz. İster balık istersen de düz kesim gelinlik modeli tercih edebilirsin. Hatta kabarık model bile tercih edebilirsin çünkü tişört etkisi tüm gelinlikleri kapsıyor. Her ne kadar gerçek tişört gibi durmasa da desen ve dokusuyla üst ve alt bedeni birbirinden ayırıyor. Böyle bir gelinliği de ancak senin gibi cesaretli bir Koç kadını tercih edebilir.

Boğa Burcu Kadını İçin Fırfırlı Gelinlik Modelleri   

Lükse düşkün Boğa burcu kadını senin için bu yıl gelinliklerden öne çıkan model ilk bakışta ben muhteşem bir gelinliğim diye bağıran ve fırfırlardan, kat kat eteklerden ve volanlardan tasarlanan gelinlikler olacak. Sanata düşkün ve zevkli Boğa kadını gelinliğinin de sanat eseri kıvamında bir gösterişi olmasını istediğin için abartmaktan hiç çekinme. Zaten hayatında şanslıysan sadece bir gün yaşayacağın bugün de özel olmanın keyfini çıkar.

İkizler Burcu Kadını İçin Balon Kollu Gelinlik Modelleri   

İkizler burcu kadını sen hem straplez hem de kollu bir gelinlik istersin. Hem modern hem de viktoryen esintisi de olur da diyebilirsin. Eh, işin pek belli olmaz çünkü sen iflah olmaz bir değişkensin. Kararların hep çeşitlilik gösterir biliriz. Neyse ki 2020 gelinlik modelleri sana birçok seçeneği aynı anda sunuyor. Aradığın çeşitliliği ve kararsızlığını tatmin edecek model, modern kesimli ama balon ve farklı kolları ile seni geçmişe götüren gelinlik modelleri olacak. Puf kolları ile modern zaman perisi ile bohemliğin ucundan geçmiş olacaksın.

Yengeç Burcu Kadını İçin Romantik Yakalı Gelinlik Modelleri

Romantik ve geleneksel Yengeç kadını sana biz balon kolları önermek istesek bile o tasarım 2020 yılının gelinlik trendlerindekiler olamaz. En fazla viktöryen döneme gönderme yapan modeller olabilir. Çünkü yıllar geçmiş olsa bile gelinliğinin modasının geçmemesini ve fotoğraflarına baktığında hala o dönemini yansıtan bir gelinliğin olsun istersin. Eh, hal böyle olunca sana dantel gelinliklerden başkasını önermek istemiyoruz. Fakat tek bir şartımız var o da 2020 gelinlik trendlerini kapsayan dilimli yaka detayları olacak.

Aslan Burcu Kadını İçin Parıltılı Gelinlik Modelleri

Düğün günü her gelin için ayrıdır. En fazla gösterişli ve göz alıcı gelin olmalıdır. Fakat bu Aslan burcu gelin adayları için daha fazla ihtişam demektir. Sen içten gelen ışıltını asla yeterli bulmadığın için şatafatı çok seven eğlenceli bir kadınsın ve bu yıl yine şanslısın. Çünkü 2020 gelinlik trendlerinde payet, parıltı, ışıltı, metalik göndermeler hepsi var. Senin yapman gereken tek şey hangisi ile daha gösterişli olacağına karar vermek olacak. Üst bedende ışıltı mı, tüm tasarıma yayılan metalik parıltılar mı ya da baştan aşağı payet bir gelinlik tasarımı mı istersin? Fazlasıyla seçeneğin var geç kalmadan kararını ver. Çünkü yapım aşaması oldukça uzun sürecek.

Başak Burcu Kadını İçin Maksimum Minimallikte Gelinlik Modelleri

Evlendi, eltisiyle anlaşamadı, çocuğunu düzgün tutamadı, ülkeyi terk etti ve kraliyetten ayrılıyor haberleri ile neredeyse her gün adını duyduğumuz Meghan Markle’ın gelinliğinin etkileri üzerinden neredeyse 2 sene geçmesine rağmen hala gelinlik trendlerinde yerini bulmaya devam ediyor. Elbette bu işe en çok sevinecek kişi sensin güzel ve zarif Başak burcu kadını. Sen minimal esintilere bayılıyorsun biliyoruz ama 2020 gelinlik modasında maksimum minimalliğe hazırlan. Çünkü neredeyse senin sevdiğin detay kısımları bile es geçilmiş bu yıl. Fakat kumaşlar ve tasarımlar o kadar mükemmel bir şekilde hazırlanmış ki senin mükemmeliyetçi kişiliğini kalbinden vuracak. Biz bayıldık sen de seversen bu yılın damgasını sadeliğin ve zarafetinle Başak kadını vuracak diyoruz.

Terazi Burcu Kadını İçin Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Hayatta hep bir denge arayan Terazi burcu kadını sen gelinliğinin tasarımında bile bir denge arıyorsun. Dekolte her şekilde olmalı ama zarif ve dengeli bir biçimde olsun istiyorsun. Sanıyoruz ki bu yıl dilediklerin gerçekleşiyor çünkü 2020 gelinlik koleksiyonlarında öne çıkan modellerden biri de sırt dekolteli gelinlikler olacak. Her yıl vitrinlerde yerini almasına rağmen bu yıl dantel zarafeti ile sana ayrıca şıklık katacak.

Akrep Burcu Kadını İçin Derin Yırtmaçlı Gelinlik Modelleri

2020 yılı gelinlik modası en çok Akrep kadınına yaracak. Çünkü gelinlikte hep bir gizem ve masumiyet arayanların ağızları yeni trendlerle bir nebze olsun kapanacak. Hatta dekoltede ya da en azından gelinlik dekoltesinde denge olmalı diyenler bu yıl söz hakkı sizde değil diyebiliriz. Çünkü derin yırtmaçlı gelinlik modelleri trend olmakla kalmıyor yanına yaka modeli olarak da straplezi alarak tüm ihtişamıyla düğünleri ele geçirmeye hazırlanıyor. Sen işini bilirsin zaten seksi Akrep burcu kadını. O yüzden sana trendi söyleyerek geri çekiliyoruz. Sen gelinlik tercihinin en doğrusunu yaparsın…

Yay Burcu Kadını İçin Korse Detaylı Gelinlik Modelleri

2020 yılında coşkulu ve dobra Yay burcu kadını sen, gelinlik seçiminde ileri görüşlü davranarak pek kimsenin tercih etmeyeceği iç çamaşırı görünümünü andıran korse tipi üst bedeni olan gelinlik trendini denemelisin. Genelde korse tipli gelinlikler balık kesim gelinlik modeli olmasına rağmen 2020 yılında balo tipi gelinlik modellerinden de görünüyor. Sen hangisi ile rahat edecek ve eğlenirken ayağına dolanmayacağına emin olursan onu tercih etmelisin.

Oğlak Burcu Kadını İçin Yarım Etekli Gelinlik Modelleri

Birkaç yıldır trend olan çıkarılabilir gelinlik etekleri ile Oğlak burcu kadını 2020 yılında da gelinlik modasından geri kalmayacak. Çünkü iki gelinlik giyme etkisi vermek için ideal olan yarım etekli gelinlik modelleri 2020 yılında da trend olmaya devam ediyor. Fakat bu yıl biraz daha ölçülü olacak. Aşırı kabarıklıktan ziyade gelinliklerin formları genellikle balık, düz kesim ya da A kesim gelinlik modeli olacak ve çıkartılabilir eteği de çoğunlukla tülden tasarlanacak.

Kova Burcu Kadını İçin Tüylü Gelinlik Modelleri  

2020 gelinlik koleksiyonlarında tasarımcılar sanıyoruz ki seni düşünerek tüy detaylı gelinlikler hazırlamışlar. Çünkü Kova burcu kadını olarak sen bilindik bir gelinliği giyemezsin. Hatta senin için ne kadar farklı o kadar iyidir. Dantel kullanmak yerine romantiklikten daha çok eğlenceli bir görünümü tercih edersin. Tüy detaylar ise gelinliğe tam olarak senin istediğin enerjiyi verir. Her hareketinde onlarda hareket edeceği için o gün her daim coşkulu görünürsün. İster etek ucu ister manşet istersen de tüm tasarımda tercih edebilirsin.

Balık Burcu Kadını İçin Romantik Dantelli Gelinlik Modelleri  

Balık burcu kadını senin için fazla bir öneri yapmamıza gerek yok. Sen zaten her zaman en naif ve romantik olanını seçersin. Hayat görüşün bile hayalperestlik üzerine olduğu için seni en iyi yansıtan gelinlik modeli kesinlikle dantel kumaştan tasarlanan modeller oluyor. 2020 yılında ise danteller fazlasıyla hatta senin isteyeceğinden bile fazla romantiklikte vitrinlerde yerini alacak. Baştan aşağı büyük parçalı dantellerden tasarlanan gelinliklerin yaka seçiminde ise ortası yok. Hâkim yaka ya da düşük omuzlu seçmen gerekecek.

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir