2019’un En Şanslı 3 Burcunu Açıklıyoruz

2018,  meşhur retroları ile tüm burçların zorlandığı bir sene oldu, kabul ediyoruz. Bütün bir yazı, gökyüzünde 5-6 gezegenin aynı anda retro hareket yapması, sonbaharda retroların biri bitip birinin başlaması derken 2018 hiç de kolay olmadı, farkındayız. Öncelikle söyleyelim ki, 2019’da bu kadar retro yok, rahat bir nefes alabiliriz. Jüpiter’in yöneticisi olduğu Yay burcunda hareketi, gökyüzünün sürprizlerini olumlu hale getirecek enerjiye sahip. Jüpiter transitinin yanı sıra, sürprizlerin gezegeni Uranüs’ün Boğa burcundaki hareketi ile birlikte daha birçok göksel etkiyi de göz önünde bulundurarak, 2019 yılının en şanslı üç burcunu değerlendirdik. Yükselen burcunu da dikkate almanı özellikle öneririz.

Yay ve Yükselen Burcu Yay Olanlar Ortamların Aranan İsmi Olacak          

Jüpiter’in Yay’a geçmesi, ait olduğu yere gelmesi demek, senin için çok güzel şeylere işaret ediyor. Girdiğin ortamlarda dikkat çekecek, adeta bir yıldız gibi parlayacaksın dememiz yanlış olmaz. Evlilik ya da anne-baba olma durumu bile söz konusu olabilir. Bu yıl oldukça popüler bir kişi olacaksın. Tabii bunun dozunu iyi ayarlamaya çalışmalı, sosyalleşirken gereksiz harcamalardan kaçınmalısın. Kilonu korumak için spor yapmanı öneririz zira Jüpiter’in genişletici etkisi kilo almana sebep olabilir. Satürn seni para konularında zorlayabilir, paranı biriktirmelisin. Ayrıca Uranüs’ün etkisiyle iş yerini ve sağlığını ilgilendiren konularda ani gelişmelere tanık olabilirsin. Maddi konularda tutumlu olup, disiplinli çalışırsan, yeni kariyer adımlarının senin için oldukça kazançlı olacağını söyleyebiliriz.

Koç ve Yükselen Burcu Koç Olanları Kariyerlerinde Sürpriz Gelişmeler Bekliyor

İş kurmak ve kariyer alanını değiştirmek için harika bir sene. Uranüs bu konuda sana ani ama olumlu fırsatlar getirebilir. Farklı yeteneklerini keşfetmenin ve sıra dışı işler yapmanın tam zamanı. Satürn, seni kariyerin konusunda zorlayabilir, ama belki de artık verimsizleşmiş bir işi bırakman için ihtiyacın olan şey bu. Seni kısıtlayan işler yerine, özgür seçimler yapman için gezegenler seni destekliyor. Jüpiter’in etkisi ile, yurt dışı seyahatlerine çıkabilir, yabancı kültürlerden kişilerle iş yapabilirsin. Bakış açını genişletmek ve kendini manevi konularda geliştirmek için bu etkiden yararlanabilirsin. Yine de kariyerinde şaha kalkarken, aileni ihmal etmemeni öneririz.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslan Olanların Yeni Aşklara Yelken Açma Zamanı

Bu yıl kısmetin oldukça açık, hayattan aldığın keyif artacak. Toplumsal statün söz konusu olduğunda, ani değişimler yaşayabilirsin. Terfi alabilir, iş değiştirebilir hatta evlenebilirsin. Uranüs’ün sürprizlerinden en iyi şekilde yararlanmak için, iş değiştirmekten korkmaman, kariyerine ara vermemen gerekiyor. Sağlığını ilgilendiren beklenmedik durumlar ortaya çıksa bile, pes etmemelisin. Bu sene yatırım yapmak için en iyi dönemlerden biri. Aldığın riskler olumlu sonuçlanacaktır, şans oyunlarından yana da kazançlı çıkabilirsin. Değişimden korkmadan, yılmadan çalışırsan, gökyüzü senden yana. Aşk ilişkilerinde trafik hızlı olabilir, yine de dikkatli olmanı öneririz. Hobilerine yönelip yaratıcı şeyler yapmaya ağırlık vermen de oldukça verimli olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.