2019’da Hangi Burçların Aşktan Yana Yüzü Gülüyor?

2019 tutulmalarla gümbür gümbür başlasa da, 2018’e göre biraz daha olumlu enerjilere sahip bir yıl olacak demiştik. Gerek retro sayısının az olması gerek yöneticisi olduğu Yay burcunda bulunan Jüpiter’in herkese ayrı ayrı güzel dokunuşlar yapması, 2019 yılını herkes için daha sevimli bir hale getiriyor. Tabii Jüpiter’in her şeyi kolaymış gibi gösteren, herkesi pek bir gaza getiren etkisini göz ardı etmek olmaz. Gökyüzünde herkese farklı zorluklar getiren bir Satürn ve herkese olumlu ya da olumsuz sürprizler dağıtmakta olan bir Uranüs seyretmekte. Peki bu şanslı etkilerin, hayatlarına romantik bir aura katacağı, tutkulu dokunuşlar yapacağı ya da ciddi ilişkiler hatta evlilik olarak yansıyacağı burçlar hangileri, hep birlikte inceleyelim. Her zaman olduğu gibi, yükselen burcunuzu da dikkate almanızı öneririz.

“Biri Giderse Biri Gelir, Yaşanır mı Aşk Olmadan Diyen” Aslanlar ve Yükselen Aslanlar…

Flört ve eğlence konularında Jüpiter’in güçlü etkisini alan Aslan ve Yükselen Aslanları bu sene keyifli ve romantik anlar bekliyor. 2019’da Aslan ve Yükselen Aslanlar, Satürn’ün yarattığı sağlık problemlerinin ve iş ortamındaki ekstra sorumlulukların yükünü, sosyalleşerek ve ilişkilerde yeni deneyimler yaşayarak hafifletebilirler. Bu flörtlerin kalıcı olacağının garantisini veremesek de, hayattan aldığınız keyfin geçtiğimiz senelere göre epey artacağını belirtmek isteriz. Uranüs etkisi sebeyile kariyeriniz konusunda sürprizlere hazır olmanız gerekirken, Jüpiter yaşayacağınız değişimlerden zevk almanızı sağlayacaktır.

Zor Olsa da “Evleneceksen Gel” Diyecek İkizler ve Yükselen İkizler…

Jüpiter tam da evlilik, iş ortaklıkları gibi konularla alakalı bir yerde seyrederken, İkizler ve Yükselen İkizler burçları için, 2019 evlilik için oldukça uygun bir zaman. Hali hazırda var olan ilişkiler ciddileşebilir, zaten ciddi bir ilişkiniz varsa evliliğe gidebilirsiniz. Evli İkizler ve Yükselen İkizler içinse evliliklerinde sorunları ortadan kaldırmak için harika etkiler mevcut. Tabii evlilikten gelecek ortak kaynaklar ve finansal sorumluluklar adına, Satürn etkisini göz önünde bulundurup temkinli olmakta fayda var. Önümüzdeki dönemde içsel dünyanız Uranüs etkisiyle oldukça değişecektir. Bu senenin şanslı etkisi sağlam ikili ilişkiler kurmak için kullanmanızı öneririz.

Boğa ve Yükselen Boğalar içinse “Sıcak, Çok Sıcak, Daha da Sıcak Olacak”

Söz konusu Boğa burcu olunca, Jüpiter’in ortak finansal kaynaklarla örtüşen bir şekilde ilerlemesi, ilk başta para ve miras konularını ön plana çıkarsa da, Boğa ve Yükselen Boğaların cinsel yaşamı için 2019 oldukça iyi bir sene. Cinsellikte farklı deneyimlere açık olacağınız ve cinsel yaşamınızın zenginleşeceği bir dönem geçirmeye hazır olun. Belki size evlilik ya da ciddi ilişki vadedemiyoruz ama sürprizlere ve yeni fırsatlara açık olmanızı öneririz. Evli olan Boğa ve Yükselen Boğaların, eşlerinin geliri artabilir, onların yükselişi bize de iyi gelebilir. Tabii gökyüzündeki her etkinin geçici olduğunu bilip, bütçe planınızı buna göre yapmayı unutmayın.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.