2019 Yazının En Çok Dikkat Çeken Bikinileri ve Sahiplerini Açıklıyoruz

Yaz gelince birçoğumuzun en büyük derdi alacağımız ve gururla giyeceğimiz mayolar ve bikiniler haline geliyor. Toplumun baskısı, zorla dayatılan sahte güzellik ölçüleri derken kendi bedenimizin güzelliğinden gittikçe uzaklaşıyoruz. Bunun sonucunda kimimiz aylarımızı spor salonlarında geçiriyoruz, kimimiz günlerce aç kalıyoruz. Uzun ve büyük çabalar sonunda istediğimizi düşündüğümüz bedene kavuştuğumuzda bu kez de nasıl bir mayo alacağımıza ya da nasıl bir bikini giyeceğimize gereğinden fazla anlam yüklemeye başlıyoruz. Haftalar, aylar süren arayışlar sonucunda favori deniz kıyafetlerimizi bulduğumuzda, plajlarda onları yarıştırmaktan ve bin bir emekle şekle soktuğumuz vücudumuzla hava atmaktan geri durmuyoruz. Şimdi gel, 2019 yılında plajlardaki en dikkat çeken, en çok konuşulan bikinileri ve onlara sahip olan burçları inceleyelim!

En Pahalı Bikini: Aslan Burcu

Konu bikiniler olunca birçoğumuz bir bikiniyi gördüğünde tasarımcısının kim olduğunu, ne kadar ödenip nereden alındığını gayet iyi biliriz. En pahalı bikiniyi gördüğümüzde, onu giyenin elbette pahalı ve parlak şeylerin biricik sevdalısı Aslan burcu kızları olduğunu anlıyoruz. Dünyaya kendi sahnesinde şov yapmak için gelmiş olan Aslan burcu kızları, görkemi ve gösterişi sevdiği kadar, para harcamayı da sevdiği için onları bu bikinileri almaktan kimse alıkoyamıyor.

En Sade Bikini: Başak Burcu

Zodyak’ın kızları genel olarak şaşaalı görünmeyi, ilgi çekmeyi, ortamların odak noktası olmayı sevse de buna biraz karşı olan bir grup kızımız da mevcut. Bu grubun çoğunluğunu ise Başak burcu kızları oluşturuyor. Başak burcu kızları, sade görünmeyi, sade olmayı tercih ediyorlar. Yalnız bu sizleri şaşırtmasın, Başak burcu kızları sevdikleri sadelikte bikiniler giyerek bile herkesin ilgisini çekmeyi, ortamların odak noktası olmayı başarıyor. Bikinilerine ekledikleri güzel ve sade aksesuarlarla kendi tarzlarını yansıtabiliyorlar. Sadelikteki gösterişin kanıtı olan Başak burçları da 2019 yılı plajlarına damgalarını vurmaya başladılar bile!

En Seksi Bikini: Akrep Burcu

Seksapel en çok ve en fazla Akrep burcu kızlarına yakışıyor. Kimse bir bikiniyi onlar gibi taşıyamıyor. İsterlerse fiyat olarak en ekonomik hatta en ucuz bikiniyi giysinler, isterlerse sadelikten ölen hatta pejmürde bir bikini giysinler, isterlerse ruhsuz renksiz bir bikini giysinler, hatta isterlerse çuval giysinler; onlar kendi ruhlarını, kendi seksapellerini, kendi pahalarını kendileri yaratır ve belirtirler. Ne giyerlerse giysinler, giydikleri şeyi bile seksi hale getirmeyi başarabilirler.

En Renkli Bikini: Terazi Burcu

En renkli, en desenli bikiniyi de her daim stil sahibi olan Terazi burcu kızları giyiyor. Sadeliği de, estetiği de, seksapeli de seven ve hepsini aynı potada eritebilen güzel Terazi burcunun güzel kızları ne giyse ne taksa toplumun ilgisini çekmeyi ve kendinden söz ettirmeyi başarabiliyor. Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.