2019 Erkek Modası Hangi Burçlar İçin Tasarlandı?

Ne zaman 2019’a geldik, daha 2018’in yarısını bitmedi demeyin. Moda gelecekten önce o günlere hazırlanmaktır. İşte tam da bu nedenle geçtiğimiz ay gerçekleştirilen İlkbahar- Yaz 2019 Erkek Modası trendlerini sizler için inceledik. Bakalım hangi burçlar önümüzdeki yılın ilkbaharına erken hazırlanıyor.

Astroloji meraklıları için 2019 erkek modasını incelediğimizde 8 ana trend olduğunu fark ettik. Bu 8 trendin hangi markalardan çıktığını ve tasarımlara nasıl yansıdığını inceledik. İçlerinde baba pantolonu olarak tabir edilen Dad Jeans’den kısa kollu gömleklere, sanatsal tasarımlardan fosforlu renklere kadar farklı 8 trend var.

8 trend 8 burç! Evet, sevgili baylar bakın bakalım, sizin burcununuz bu trendlerinden birine uyuyor mu?

Yengeç Burcuna Özel Kısa Kollu Gömlekler

Dolce & Gabbana’dan Marni’ye, Valentino’dan Fendi’ye lüks giyim markalarının koleksiyonlarında rastladığımız kısa kollu gömlekler tam anlamıyla eski dönemleri yansıttığı için Yengeç burcu erkeklerine özel bir tasarım. Kadınların çoğunun sevmediği ve hatta komik bulduğu kısa kollu gömlekleri tercih etmek için biraz nostalji seviyor olmanız ve hayal gücünüzün yüksek olması gerekiyor. Tıpkı Yengeç burcu erkeği gibi. Aksi halde kısa kollu gömleği kombine etmekte zorlanabilirsiniz.

Geçtiğimiz yaz başlayan Hawaii hareketine bu yıl batan güneş ışığı ile MSGM yer verirken, Valentino kamuflaj desenli bir zemine tropikal ayrıntı ekleyerek tasarımı iyice romantikleştirmiş. Aşırı hassas olan Yengeç burcu erkekleri bu desenler ile romantikliklerini ilan edebilir. Geçmiş dönemin tüm izlerini ise yaka ve desen seçimi ile SS World Corp tasarımı gömlek ile stilinize yansıtabilirsiniz.

Şiirsel Tasarımlar Romantik Terazi Burcunda

Yengeç burcunun romantikliğinden başladıysak Terazi burcu erkeğinin romantiklikte tavan yapan duyguları ile devam edelim. Biliyorsunuz romantikliği ile nam salmış olan Terazi burcu erkekleri estetik bakış açısı oldukça yüksek bir burç. Bu özelliğini de stiline fazlasıyla yansıtıyor. Eh, hal böyle olunca 2019 erkek modasının öne çıkan trendlerinden olan şiirsel tasarımlar başlığındaki tasarımları önerebileceğimiz tek burç kalıyor, o da Teraziler. Bol ve akışkan gömlekler, bir yazar edasıyla giyilen hasır şapkalar ve pastoral eğilimler. Hepsi bu trendde mevcut. Beyaz gömlek ve bol bir kumaş pantolon ya da Loewe markasındaki gibi işlemeli merserize kazak ile yaratmak istediğiniz duygusal erkeği fazlasıyla yansıtabilirsiniz.

Dad Jeans Trendi Başak Burcunun Radarında

Son yıllarda erkeklerin de fazlasıyla skinny pantolon giydiği dönemlerdeyiz. Önümüzdeki sezon, erkekler daracık pantolonlar yerine, basit bir jean ile daha sade ve şık görünecekler. İlkbahar – Yaz sezonunda en üst seviyeye çıkacak olan bu trendi sade stili ile göz kamaştıran Başak burcu erkeğine öneriyoruz. Modern ve minimal şıklığın burçlar dünyasındaki herdaim birincisi Başak erkeklerine, Dad Jeans denilen yüksek bel ve boru şeklinde inen Jean pantolonu, beyaz gömlek, tişört veya ceket ile kombine etmelerini tavsiye ediyoruz.

Kova Burcuna Özel Fosforlu Tasarımlar

Pek renkli giyinmeye meraklı olmasa bile sıra dışı bir stil denince aklımıza ilk olarak Kova burcu erkeği geliyor. Hatta 90’lı yılların pop kültürünü stiline en iyi yansıtan burç da diyebiliriz kendilerine. Dior Homme’da gördüğümüz parlak sarı renkli takım elbiseyi dolabına yerleştirmek öyle her yiğidin harcı değil. Özgür ruhlu ve açık fikirli burçların tercih edeceği bir renk diye düşünürken bir de Christopher Raeburn’ün mor yelekli takım elbisesi ile gözlerimiz kamaştı. Bu kadar iddialı olmak istemeyenler için bu renkleri sadece ceket ya da pantolon olarak kombine edebilirler. Veyahut Comme Des Garçons Homme Plus’ın muhteşem saten yeşil paltosu ile önyargıları kesen bir duruş sergileyebilirler.

Sanatsal Renkler İkizler Burcunda

Entelektüel tarafı ağır basan İkizler burcu erkeğinin sanatsal dokunuşlara itiraz etmeyeceğini biliyoruz. Hatta renkli ve karmaşık tasarımlı ve desenli her parça için dolabında yer ayıracağını da bildiğimiz için püskürtme tabloları andıran bu trendi İkizler erkeğine öneriyoruz. Bazı tasarımcıların pantolonlarında da yer bu sanatsal renkler trendini biz oversize üstlere daha çok yakıştırıyoruz. Tabii seçim sizin.

Yay Burcu İçin Daha Fazla Cep

Gezginci bir ruhun daha fazla çanta taşımak yerine üzerinde daha fazla cep olması gerektiğini bilmeyen yoktur değil mi? İşte tam da bu nedenle 2019 İlkbahar erkek modasının öne çıkan trendlerinden biri olan cepli tasarımları Yay burcu erkeklerine öneriyoruz. Undercover, Off – White ve Christopher Raeburn başta olmak üzere Louis Vuitton, Alexander McQueen ve Rick Owens gibi önde gelen tasarımcılar da cepli ceket trendine kayıtsız kalamadı. Bu muhteşem cepli tasarımlar, depolama alanları ile göçebe Yay burcu erkeğini pasaport, güneş gözlüğü, telefon, ipod gibi malzemeleri için çanta taşımaktan kurtaracak.

Deri Tutkusu Akrep Burcunda

İlkbahar koleksiyonu bunlar, deri giyilir mi hiç diyenleri eleyerek önümüzdeki yılın baharında fazlasıyla deri kumaş göreceğimizi belirtiriz. Şimdiden hazırlanın! Pantolon, ceket, yelek, trençkot her şey mubah! Biz sizin için kullanım kolaylığı açısından siyah olanları seçtik. Her ne kadar Versace yılan baskılı kırmızı yelek ve pantolon kullanarak cesareti olanları bir adım öne davet etse de biz Akrep burcu erkeği için klasik siyah deriden şaşmamalarını öneriyoruz.

Karikatür Mesajlı Kazaklar Koç Burcunda

Hem çocuksu hem de cesur olan karakteristik özelliklerinden dolayı karikatür desenli kazakları Koç burcu erkeklerine öneriyoruz. Off – White’ın Bart Simpson ile salınmasını, Iceberg’in Charlie Brown ile dans etmesini üzerinde yapay durmadan taşıyacak daha coşkulu bir burç düşünemiyoruz. Sloganlı, mesajlı kazakları, karikatürlü sweatleri önümüzdeki sezon fazlasıyla göreceğiz. Koç burcu erkekleri dolabınızda bu parçalar için şimdiden yer açın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.