2019 Baharı Sarı Rengin Himayesinde! Peki, Burçlar Sarı Rengi Nasıl Kullanmalı?

Renklerin en dikkat çekicisi ve aynı zamanda güneşin de rengi olan sarı 2019 ilkbaharından başlayarak yaz bitimine kadar iki mevsime de damgasını vuracağını Milano, New York, Londra ve Paris podyumlarında belli etti. Tişörtlerden elbiselere, eteklerden aklına gelecek aksesuarlara kadar her yerde sarı rengi görmeye alışmaya başlasan iyi olur. Eh, hal böyle olunca da podyumlardan sonra tüm hazır giyim mağaza zincirleri de sarının her tonunu koleksiyonlarına hemen ekledi. Limon sarısından hardal sarısına, güneşin parlak sarısından mandalina sarısına kadar sarının her tonunu görmeye ve giymeye hazırsın ama nasıl kombine edeceğini merak ediyorsan her burca uygun bir liste hazırladık. Burçların özelliklerine göre sarı rengi kullanman gereken aksesuar ya da parça için okumaya devam etmelisin. Biz her zaman olduğu gibi burçların özelliklerine göre ayırdık fakat sen istersen giyim kuşamında oldukça etkili olan Venüs burcuna uygun olan parçayı da dolabına ekleyebilirsin. Hala Venüs burcunu bilmiyorsan seni buraya alalım. Şimdi izninle başlıyoruz.

Koç Burcu Kadını İçin Pantolon

Sarı rengin canlılık verici ve motive edici bir renk olduğunu bilmiyorsan artık öğrendin. Hatta çoğu zaman canlı bir sarı rengi giydiğin gün kendini daha iyi hissedeceğin ve ışık saçacağın garantidir. Canlı ve coşkulu Koç burcu da bunun bilincinde olduğu için sarı rengi dolabında cesurca kullanan bir burç. Hatta sarı renk konusunda öncülük bile eder diğer burçlara. Çünkü sarı gibi canlı ve dikkat çekici renkler genellikle kullanımı ve kombine edilmesi zor renklerdir. O nedenle genellikle aksesuarlarda kullanılır. Fakat bir şeyi ilk kez yapan olmaya bayılan Koç burcu kadını sarı rengi pantolonlarda kullanarak ne kadar cesaretli olduğunu herkese göstermeye bayılır. Eğer sen de Koç burcu kadınıysan hemen sarının en sevdiğin tonunda bir pantolon satın almalısın.

Boğa Burcu İçin Ceket

Trendleri takip eden zevkli Boğa burcu kadını böylesine iddialı bir rengi dolabına eklerken aksesuarlarla vakit kaybetmez. Her zaman moda olmasa da moda olduğu zamanlarda en klas parçada kullanmayı sever sarı rengi. Sakin tavrı ve soğukkanlı yapısını dengelercesine beyaz ile kombine etmeyi sever. Fakat arada bir de olsa siyah renk ile içe dönük yapısını kendine saklayarak güçlü bir imaj çizdiği de olur. Keyiflerine düşkün olan Boğa burcu kadınları ise canlı renklerle sarı rengi birleştirmesini bilirler. Fakat her sarı, canlı renkler ile iyi uyum sağlamayacağı için böyle düşüncesi olan Boğa kadınlarına mandalina sarısını öneriyoruz. Saydığımız nedenlerden dolayı Boğa burçları için sarı rengi ruh hallerine göre tercih etmeliler.

İkizler Burcu Kadını İçin Aksesuar

Çok yönlü ve değişken İkizler burcu kadınına tek bir parça önersek ayıp ederiz. Çünkü İkizler burcu kadını çeşitliliği sever ve değişime açıktır. Üstelik dolabı konusunda da esnek bir yapısı olduğu için güneşin rengini tek parça ile kısıtlamaz. Eldiven, çanta, ayakkabı, fular, şapka, saat, bileklik aklına ne geliyorsa o aksesuarın sarı rengini dolabına ekler. Tabii aksesuar seçimini etkileyen diğer bir unsur da kıyafet konusunda çabuk sıkılan bir yapısı olduğudur. Eğer sen de İkizler burcuysan ve sarının her tonundan dolabına bir parça eklemek istiyorsan işe kesinlikle aksesuarlardan başlamalısın. Hatta iddianı birkaç altın rengi saat takarak gösterebilirsin.

Yengeç Burcu Kadını İçin Elbise

Aşırı hassas ve geçmiş dönemlerde yaşama enerjisi hiç bitmeyen Yengeç burcu kadını ile sarı renk bir dolapta buluşacaklarsa işe her döneme uygun elbise seçimleri ile başlamak gerekir. 20’lerin şıkır şıkır elbiseleri, 70’lerin çiçek desenli elbiseleri ya da 50’lerin belden oturtmalı elbiseleri olabilir. Yeter ki elbise modeli bir dönemin simgesinden oluşsun. Vintage aşığı Yengeç burcu kadınları duygusal yanlarını ortaya çıkaracak limon sarısı ve açık yeşil sarı rengi tercih etmeli ve tüm aksesuarlarını da bu tonlardan kombine etmeye özen göstermeli.

Aslan Burcu Kadını İçin Etek

Gösterişli, kendiyle barışık Aslan burcu kadının rengidir zaten parlak sarı. Hatta çoğu zaman sarı rengi giymesi gerekmez ışıldaması için. Fakat etkileyici görünmeyi seven Aslan kadınları trendleri takip ederek moda olan renkleri dolaplarına uyarlamayı sevdikleri için sarı rengi en dikkat çekici şekilde kullanmayı ister. Bunu da yırtmaçlı seksi eteklerle, kalem eteklerle ya da saten kumaştan tasarlanmış etekler ile yaparlar. Neşeli günlerinde beyaz renk ile güçlü ve özgüvenli duruş için siyah ile etkileyici görünmek içinse bej renk ile kombine etmeyi tercih ederler. Eğer sen de Aslan burcu kadınıysan bu yaz dolabına ekleyeceğin renkler sarının bu tonlarındaki etekler olsun.

Başak Burcu Kadını İçin Takım Kombini

Yaşam tarzı minimallik üzerine kurulu Başak burcu kadını her daim en az renk ile hayatını devam ettirir. O nedenle sarı aslında çok iddialı bir renktir onun için. Hatta sade ve gösterişsiz hayatı için neredeyse kırmızı kadar dikkat çekicidir. Senin de anlattığımız Başak burcu kadınları gibi olduğuna eminiz. Tabii eğer doğru sarı tonunu doğru parça ile tercih edersen iş değişir. Limon sarısı senin demirbaşın olmalı. Öyle ki bu rengi tercih ettiğinde hem üretkenliğin ortaya çıkacak hem de alçak gönüllü duruşun. Mükemmeliyetçiliğini vurgulamak istersen de ayrık sarı tonunu denemelisin. Her iki rengi de mutlaka takım elbise, etek ceket ya da ton sür ton şekilde tercih etmeni öneriyoruz. Bir dene pişman olmayacaksın.

Terazi Burcu Kadını İçin Dış Giyim

Terazi burcu kadınları zariflikleri ile ön plana çıktığı için sarı rengi en güzel ve en alımlı parça olan dış giyimde tercih etmeli. Böylece ilk bakışta şıklığı yakalayacaklar. Uyumlu giyinen ve her daim zevkli olan Terazi burcu kadınları trençkot, yağmurluk, palto gibi dış giyim ürünlerini limon sarısı, mandalina sarısı, mısır sarısı gibi sarının farklı tonlarında denemeli. Kombine ederken de mutlaka beyaz, sarı ve bejin dışına çıkmamalılar. Eğer sen de Terazi kadınıysan önerilerimizi dikkate almalısın ve hatta siyah ve kırmızı ile asla sarıyı kombine etmemelisin.

Akrep Burcu Kadını İçin Ayakkabı

Akrep burcu kadınlarının renklerle çok fazla işi olmaz. Onlar ya koyu tonların gizemine bırakır kendini ya da siyahın seksiliğine. Hatta seksi ve gizemli olmak yaradılışında var olduğu için canlı renkler ile pek barışamazlar. Fakat iş moda ve trendlere geldiğinde Akrep kadınları da kendilerine en uygun şekilde modaya uyarlar. Eh, 2019 ilkbahar ve yaz modası madem ki sarıya adandı Akrep kadınları da bu sıra dışı rengi en seksi parçada seçerek bizi şaşırtmazlar. Elbette ki ayakkabı tercih eden Akrep burcu kadınları rugan ve burnu açık yüksek ökçelerden vazgeçemez. Sen de Akrep burcu kadınıysan bu alışverişi çoktan yapmışsındır diye düşünüyoruz.

Yay Burcu Kadını İçin Üst Giyim

Trendleri hiç takip etmeyen Yay burcu kadınları genellikle onları rahat ettirecek ve hareket kolaylığı sağlayacak kıyafetler tercih ederler. Renkleri çok önemli değildir. Hatta enerjik hissettirdiği için sarı renge de oldukça yatkındırlar. Fakat Yay burcu kadınını sarı renk elbise, etek, trençkot gibi parçalarla görmeyi bekleme. O sarı rengi üst giyimde tercih eder. Çünkü çeşitliliği boldur. Tişört, hırka, gömlek, sweatshirt gibi oldukça fazla seçeneği vardır. Hatta bu sezon bu ürünlerden her birini dolabına eklediğine de eminiz. Sarı tonlarında ise özgürdürler. Canlı gösteren tüm sarılar onların dolabına girmeye hak kazanır.

Oğlak Burcu Kadını İçin Çanta

Sarı renge mesafeli bir burç hangisi diye sorsanız size cevabımız kesinlikle Oğlak burcu olur. Geleneksel ve klas giyinmeye alışkın Oğlak burcu kadınları canlı ve enerjik sarı renge oldukça mesafelidir. Fakat trendler onları zorladığında olgunluk göstererek hardal sarısı, açık sarı ve gerçek sarı tonundan dışarı çıkmadan sadece çanta olarak tercih ederek modaya uyum sağlarlar. Böylece her zamanki gibi hedef odaklı davranırlar. Oğlak kadınlarına sarı rengi tercih ederken çanta önerisi yapmamızın sebebi her zaman kilit bir parça olmasıdır. Eğer sen de Oğlak kadınıysan ve tercihini çantadan yana yaparsan hem moda ve trendlerin takipçisi hem de tutarlı bir seçim yapmış olacaksın.

Kova Burcu İçin Plaj Kıyafeti

Sarı rengin hakkını en çok veren elbette ki özgür ruhlu Kova kadını olacaktır. En riskli ve en sıra dışı seçimlerin altında hep açık fikirli Kova burcu kadınları olduğu için sarı rengi plaj kıyafeti olarak tercih edecek tek burç da onlar olur. Çünkü Kova burcu kadınları herkes siyah ya da beyaz bikini ve mayo giyerken tüm plajda sarı ile dikkatleri çekeceklerini bilir ve yenilikçi olmaktan korkmazlar. O yüzden eğer sen de Kova burcu kadınıysan tek omuzlu mayo, bikini ya da transparan sarı elbiseyi hemen dolabına eklemelisin.

Balık Burcu Kadını İçin Saç Aksesuarı

Her ne kadar değişik koşullara uyum sağlar gibi görünse de Balık burcu kadınları risk almayı sevmez. O yüzden mavi, pembe, bej, beyaz gibi romantik renkler dışındaki renklere mesafeli davranır. Fakat konu moda olduğunda iradesiz bir yapıya büründükleri için yeni renkleri de denemekten çekinmezler. Sen de tam olarak anlattığımız gibi bir Balık burcu kadınıysan ne demek istediğimiz anlıyorsundur. O yüzden sana tavsiyemiz hem moda ve trendlerden geri kalmamak için hem de harika bir rengi romantik dolabına eklemek için daha fazla beklemeden doğru parça ile stiline yatırım yapman. Sen kesinlikle şapka ile sarı rengi denemelisin. Kendini kötü hissettiğin noktada kafandan çıkartır çantana koyarsın olur biter…

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.