2019 Bahar ve Yaz Aylarında Burçlara Özel Saç Kesimleri ve Renkleri Nelerdir?

Kış aylarının bittiği ve yaza hızla ilerlediğimiz bugünlerde kıştan çıkan saçları dinlendirmek ya da sıkıldığın saç modelini yenisiyle değiştirmenin tam zamanı. 2019 baharı ve yazı saçlarda fazlasıyla özgürlük ile geliyor, haberin olsun. Unicorn renklerini  andıran renklerden pixie modeline, nemli ıslak model saçlardan hacimli toplanmış saçlara kadar aklına gelebilecek her trend var. Peki, sen hangi trendi takip edeceğini biliyor musun? Elbette ki burcunun özellikleri ile uyum sağlayan saç modeli ya da rengi senin saçlarına bu yıl yaptıracağın model olmalı. Hayır ben asla saçlarımı değiştirmem diyor olsan bile önerilerimize kulak vermeni tavsiye ediyoruz. O halde senin için hazırladığımız 2019 bahar ve yaz aylarında burçlara özel 12 saç modeli! Şimdi izninle başlıyoruz…

Koç Burcu Kadını İçin Pixie Modeli

Canlı ve coşkulu Koç burcu kadınından daha iyi maskülen stili taşıyan yok burçlar arasında. Maskülen tarz Koç burcu kadınıyla bir bütün adeta. Eh, hal böyle olunca pixie saç modeli adı verilen oldukça kısa saç kesimi de Koç burcu kadınlarının tekelinde oluyor. Üstelik 2019 yılında pixie modeli üç boyda karşımıza çıkıyor. Bunlar oldukça kısa, orta boy ve Bob kesimden bir önceki pixie boyudur. Pratik ve güçlü Koç burcu kadını kısa saçları ile bu yaz fazlasıyla cesur bir görünüm sergileyecek.

Boğa Burcu İçin Kül Kahverengi Tonu

Boğa burcu kadınları sarı renkten döneli çok oldu. Bu nedenle dinginliği seven Boğa burcu kadını için, sakinliğin tonu kül kahverengi saç rengini öneriyoruz. Özellikle bahar aylarında güneşle birlikte göz alıcı bir parlaklığa bürünecek olan bu renk hem kullanımı hem de kolay tutturulabilmesi bakımından oldukça pratik bir renk. Zevkli Boğa burcu kadını bu bahar resmen ışıldayacak.

İkizler Burcu Kadını İçin Doğal Saçlar

Hareketli, hızlı ve çabuk karar değiştiren yapıya sahip olan İkizler burcu kadınlarına doğal saç modellerini öneriyoruz. Çünkü İkizler burcu kadınları çabucak karar değiştirir ve beğenmedikleri saç modelleri ile huzursuz olabilirler. O yüzden de kendi saç renklerinden sıkılmayacaklarını düşündüğümüz için olduğu gibi kalmalı. Eğer daha önce boya varsa onlar çıkana kadar da bir işlem yaptırmayın. Böylesi daha havalı. Tabii trendlerin gerisinde kalmamak için bu yılın modası yandan ayırma trendini ve plaj dalgası denilen bukleleri yaptırmalılar.

Yengeç Burcu Kadını İçin Kabarık Saçlar

Dönem aşığı Yengeç burcu için 2019 bahar ve yazı oldukça renkli geçecek. Çünkü önceki senelerde kabartarak bombeli yaptırdıkları saç modeli ile alay konusu olurken bu yıl modanın takibinde olan bir kadına dönüşecekler. Kim ne derse desin biz Yengeç burcu kadınlarının eski zamana gönderme yapan her tarzını seviyoruz. Bu saç modeli için bol bol toka satın almalı ve hepsini bir arada kullanmalısın.

Aslan Burcu Kadını İçin Plaj Sarısı

Gösterişli Aslan burcu kadını İkizler burcu kadınının tam tersine boya olduğu fazlasıyla belli olan iddialı bir saç rengi ile yaza giriş yapmalı. Plaj sarısı da adı verilen, oldukça açık ve platin sarısını andıran plaj sarısı rengi etkileyici olmayı kafasına takmış Aslan burcu kadınları için mükemmel bir seçim olacak.

Başak Burcu Kadını İçin Doğal Dalgalar

İddiasız Başak burcu kadını konu saçları olduğunda minimal tavrını birden değişiyor. Yine doğallığı ve sadeliği de elden bırakmıyor ama dalgalı saçlara da kayıtsız kalamıyor. Yumuşak dokunuşlarla elde ettiği bu saç modeli tüm yaz şık stilinin bir parçası gibi üzerine yapışacak ve

Terazi Burcu Kadını İçin Sımsıkı Toplanmış Saç Modeli

Şıklığından bir an olsun bile ödün vermeyen Terazi burcu kadınları 2019 bahar ve yaz aylarında en az kıyafetleri kadar kusursuz bir saç modeli ile gezinecekler. Sımsıkı toplanmış ense topuzları, yarım toplanmış saç modelleri ya da ortadan ikiye ayrılmış saçları ile hem zarif hem de şık bir stil oluşturmayı her zaman olduğu gibi başaracaklar.

Akrep Burcu Kadını İçin Nemli Saçlar

Romantiklikten uzak seksi olmaya yemin etmiş bir burç olan Akrep burcu için podyumlardan nemli saçlar geçti. Özellikle Kim Kardashian’ın neredeyse her sene uyguladığı bir saç şekli olan ıslak görünümlü saçlar bu yıl arkaya doğru taranacak.

Yay Burcu Kadını İçin Kısa Kahküller

Pek çok insanın cesaret edemediği ve birçok insana yakışmayan bir model arıyorsan kesinlikle kısa kahkül modelini incelemelisin. Alnının yarısına kadar kesilen kahküller, fön, düzleştirici gibi fazla efor sarf etmediğin için kahkül kullanmanın zorluğunu ortadan kaldırıyor. Farklı olan her şeye meraklı olan Yay burcu kadınları özellikle seyahatteyken çok rahat bir şekilde saçına şekil verebilir. Gezgin Yay burcu kadını için hiç taramadan da şık durabilen saçlar her zaman bir numaradır.

Oğlak Burcu Kadını Çikolata Kahvesi

2019 bahar ve yazında kendi renginde saç modeli kullanmak fazlasıyla in olacak. Çoğu Oğlak burcu kadını bu nedenle kendi doğal saç rengine sadık kalacak. Çikolata kahvesi olarak da bilinen bu saç rengi her ne kadar bu yılın saç modeli ve rengi olarak gözüküyor olsa da aslında zamansız bir saç rengi. İşte bu yüzden de olgun ve saygınlığı önemseyen Oğlak burcu kadınlarına 2019 bahar ve yaz saçı renklerinden çikolata kahvesini önerdik. Doğal rengi bu olamayan klas Oğlak kadınları hemen kuaförlerinin yolunu tutabilir.

Kova Burcu İçin Unicorn Modası

Sıra dışı ve özgür ruhlu Kova burcu kadınından daha iyi unicorn renklerini saçına taşıyacak birini daha tanımıyoruz. Pembe, mor, açık pembe, turuncu gibi oldukça iddialı olan 2019 yılının saç renkleri arasında Kova burcu kadını için en uygun olanı bağımsızlığı temsil eden mor saç rengi. Tıpkı Game Of Thrones oyuncularından biricik ve sıra dışı karakterimiz Arya’mız gibi…

Balık Burcu Kadını İçin Örgü Modelleri

İflah olmaz romantiklerin başında gelen Balık burcu kadınları bu yıl da dört ayaklarının üzerine düşerek sezonun en naif ve romantik saç modelini kaptı. 2019 bahar ve yazına damgasını vuran enseden toplanmış örgü modelleri ile hem idealist hem de merhametli bir kadın olduğunu ortaya çıkartacak. Romantikliği de cabası

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.