2019 – 2020 Sonbahar Kış Saç ve Makyaj Trendleri

Her ne kadar yaz mevsiminin son ayına yeni girmiş olsak bile ve daha yaz sıcaklarının bitmesine çok zaman olsa da yeni sezona dair her şey vitrinlerde yerini almaya başladı. Vitrinlerde yazlık elbiselerden güz dönemine geçen kıyafetlere, ince hırka ve merserize kazaklara ve hatta trençkotlar dahi bulunuyor. Durum böyle olunca ve yeni mevsim trendleri artık her yerde gözüne çarpıyorsa ve sen de artık tatilini yapıp kendinde bir değişiklik arıyorsan bu farklılığı saç ve makyajında yapabilirsin. Bırak artık her saçını ve makyajını değiştirdiğinde insanların depresyonda mısın yargılamalarını. Değişiklik her zaman iyidir ve ruha iyi gelir. O nedenle biz de sana 2019 – 2020 Sonbahar Kış mevsiminin saç ve makyaj trendlerinden burcuna uygun olanları öneriyoruz. Yenilik arıyorsan 2019 – 2020 saç ve makyaj trendlerini incelemeye başlıyoruz. Seçim senin…

Koç Burcu Kadını İçin Kızıl Saç Rengi

Kızıl saçlı birini unutmak zor, fark etmek kolaydır. Sen canlı ve cesur bir kadınsın Koç burcu kadını ve bu içinde yatan coşkuyu saklamayı da hiç sevmiyorsun. O yüzden önümüzdeki sezonun trendlerinden sana kızıl saç modasını önereceğiz. Şanslısın ki tek bir kızıl yok, koyu, açık ve hatta turuncuya kadar renk skalası mevcut. Tek yapman gereken ten rengine uygun olanı seçmek. Kızıl saç herkesin kolayca tercih edeceği bir renk olmadığı için bu konuda da birçok insana öncülük etmeye bayılacaksın.

Boğa Burcu Kadını İçin Platin Saç Rengi

Sarı saç her zaman zenginliğin ve ihtişamın göstergesi oldu. Sarı saçlı birinin dikkatleri çekmemesi için İşveç’te yaşıyor olması gerekir. Onun dışında her yerde ve her ülkede insana kendine bir daha baktırır. Çünkü sarışının adı vardır. Peki, böyle olunca sarı saçları Aslan burcu kadınına önermemiz gerekmez miydi? Teoride evet, fakat gerçekte 2019 – 2020 saç trendlerinde sarışınlıktan ziyade platin saç modası ön planda. Bu da fazlasıyla soğukkanlılık isteyen bir seçim. Soğukkanlı bir duruş ile kararlı bir yapının saç rengi olan platin sarıyı da Boğa kadınından başka birine öneremezdik.

İkizler Burcu Kadını İçin Bronz Makyaj

Bronzlaştırıcıların döneminin çoktan kapandığını sanıyorsan yanılıyorsun. Önümüzdeki sonbahar kış mevsiminde yeniden atağa geçen bir makyaj stili olacak haberin olsun. Tüm yüze olmasa bile fondöten altına ve yanaklarda ve biraz da göz farı olarak kullanıldığında Tanrıça parlaklığına sahip olunan bir makyaj stili olan bronz makyajı; herkesin sade ve minimal makyaj yaptığı dönemde çeşitlilik ve farklılık arayan İkizler kadınına öneriyoruz.

Yengeç Burcu Kadını İçin Volümlü Kirpikler

Çekingenliğinden nefret ettiğini bildiğimiz için bakışlarınla ben de varım diyebilmeni istiyoruz güzel Yengeç burcu kadını. Sen genellikle klasik çizginden asla ayrılmıyorsun. Bu da seni geleneksel yapıyor. Gel bu sonbahar kendinde biraz cesaretli bir değişiklik yap ve bırak dönem kadını makyajını ve eyelinerı. En azından birkaç gün gözlerine dikkat çeken volümlü kirpikleri uygula, sonra gör bak sen de seveceksin.

Aslan Burcu Kadını İçin Pırıltılı Makyaj

İhtişamın ta kendisi Aslan burcu kadını için bir yenilik değil elbette pırıltılı ve glitter makyaj. Fakat bu sonbahar yine makyaj trendlerimin en birincilerinden olduğu için sana göz alıcı bu makyajı önereceğiz. Yalnız 2019 – 2020 yılının bir farkı var. Glitter makyajı dudaklarına da uygulayabilirsin. Böylece ihtişamın 5 metre öteden bile fark edilebilir. Yok o kadar da abartma günümde değilim, diyen Aslan burcu kadınları içinse maskarasız küçük pırıltıların olduğu göz makyajını yapmalarını öneriyoruz.

Başak Burcu Kadını İçin Pixie Saç Modeli

Bir döneme damgasını vuran pixie saç modası 2019 – 2020 yılının en önemli saç trendlerinden biri. Öyle ki erkeksi bir model olmasına rağmen hem masumiyeti hem de zarafeti aynı anda barındıran sade bir saç kesimi. Yüzün ince ve zayıfsa inan bize seni bambaşka bir havaya sokmaya yeterde artar bile. Hem sade hem de minimal kısaca tam sana göre kesinlikle denemelisin.

Terazi Burcu Kadını İçin Çikolata Kahverengi Saç Rengi

Terazi burcu kadını için hem zengin hem de sıcak bir ton olan çikolata kahverengi saç rengini öneriyoruz. Uzun zamandır birçok kişi tarafından tercih edilen bir renk olmasına rağmen 2019 – 2020 sezonunda resmen şaha kalkıyor. Biraz koyu olmasına rağmen yüze yumuşaklık sağlaması tam senin kendinde aradığın çekiciliği barındırıyor. O halde hemen kuaförün yolunu tutmalısın. Hem sen bakımlı olmayı seversin. Yaz sonu saç bakım zamanını yeni bir renkle taçlandır.

Akrep Burcu Kadını İçin Ertesi Gün Makyajı

Seksi ve gizemli bir makyaj stili desek akla hemen dumanlı göz makyajı ile Akrep burcu kadını gelir. Çünkü artık ikisi bir bütündür. Bu sezon ise Akrep kadını için asla vazgeçmeyeceği bir göz makyajı trend oluyor. Yine dumanlı göz makyajı gibi fakat bu makyaj bir gün önceden kalmış gibi hafif akmış bir versiyonu. Çoğunlukla hafifçe göz altına kirpik dibine göz kapağına sürülüyor ve hafifçe siliniyor. İşte bu kadar. Böylece daha gizemli ve cool olacaksın. Kim tutar seni…

Yay Burcu Kadını İçin Bob Kesim Saç Modeli

Her an bir yere gitmeye hazır kaşif Yay burcu kadını saçlarıyla vakit harcamak istemez. O yüzden çoğu zaman kısa saç tercih eder. Şanslısın ki bu yıl her boyda Bob kesim trend. Kaküllü, kulak hizasında, omuz hizasında ya da çene hizasında… Hangi boyu istersen tercih edebilirsin.

Oğlak Burcu Kadını İçin Bordo Ruj

İçindeki olgun kadını 20 yaşında bile gizlemeyen klas Oğlak burcu kadını bu kış dudaklarını bordo ile renklendirecek. Asil bir renk olan bordo ya da şarap kırmızısı da adı verilen bu renk, hem ölçülü hem de ağır başlı bir makyajı ifade ediyor. Eh, bu kelimelerin de sözlük anlamı seni ifade ettiğine göre bu makyaj stilini sana önermek de bizim boynumuzun borcu…

Kova Burcu Kadını İçin Örgü Saç Modeli

Örgü saç modeli romantikliği ile Balık burcu kadınının tekelinde diye düşünen arkadaşlara bir haberimiz var. Bu örgüler sizin bildiğin örgülere benzemez. Daha modern, daha havalı ve daha cesaret isteyen sıra dışı örgüler. O nedenle Balık kadını yerine aykırı Kova burcu kadınına öneriyoruz.

Balık Burcu Kadını İçin Pembe Mor Far

Her daim romantik olmak gibi bir sözü varmışçasına kendini, tüm hayatı boyunca ince ve zarif zevklere adamış balık kadınlarına müjde; 2019 – 2020 sonbahar kış makyaj trendlerinde pembe ve mor ikisi yeniden moda! Hem de başka bir makyaj yapmana gerek yok. Farını sür çık. Böylece naifliğinden de bir şey kaybetmeden salınabilirsin.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.