2019 – 2020 Sonbahar Kış Oje Trendleri

“Oje trendi mi olurmuş hiç!” diyen var mı hala aranızda. Elbette sen bordo ve french oje dışında başka bir renk sürmüyor olabilirsin ama bu oje trendi olmayacağı anlamına gelmiyor. Hatta sadece oje değil tırnak modası diye bir şey var. Her sezon defilelerde de özellikle saç ve makyaj kadar dikkat çeken çarpıcı ve yaratıcı bir trendi. O yüzden de bilmeni istiyoruz. Mesela bu yıl kısa ve uzun olan klasik modellerin yanına orta uzunlukta sivri tırnak modası pek revaçta. 3 boyutlu tasarımlar ve ombre tırnaklar da cabası. Eğer sen de biraz merak uyandırdıysak senin burcuna uygun olarak seçtiğimiz 2019 – 2020 Sonbahar Kış sezonuna ait tırnak modası için hazırsın demektir. O halde başlıyoruz…

Koç Burcu Kadını İçin Kırmızının Her Tonu

Coşkunun rengi kırmızı, ta kendisi de sensin. Coşkulu, canlı ve hareketli bir insan olman, cesur ve girişimci olman karakteristik özelliklerin. Tıpkı kırmızı renk gibi. Kırmızının modası hiç geçmez fakat bu yıl her tonu ile ön planda olduğu için sana önerimiz bu yıl tırnaklarını kırmızıya bulamaktan hiç çekinmemen yönünde olacak.

Boğa Burcu Kadını İçin Orta Uzunlukta Tırnaklar

Orta uzunluktaki tırnaklar ne uzun ne de kısa olur fakat bu sezonun orta uzunluktaki tırnak modası ucu hafif sivriltilmiş modelleri kapsıyor. Her an kırılacakmış gibi duran tırnak cinsi olduğu için bize keyfine düşkün kişilerin tercih etmesi gerekirmiş gibi geliyor. Eh, burçlar arasında keyfine düşkün biri varsa o kesinlikle sensin Boğa kadını. Haydi, dene bakalım sevecek misin?

İkizler Burcu Kadını İçin Ombre Tırnaklar

Kim demiş ombre sadece saç terimidir diye. Artık tırnakları da 3 ya da 2 ayrı renk ile boyayarak ombre rengine ulaşabilirsin. En moda olan renkleri ise kaplumbağa kabuğuna benzeyen renklerde yapılanı. Bu tırnak trendi bilindik renklerden sıkılan ve tırnaklarda çeşitlilik arayan İkizler burcu kadını için çok uygun. Özellikle hafif uzunluktaki boyda tırnaklar mükemmel duruyor.

Yengeç Burcu Kadını İçin Balerin Tırnakları

Zarif balerinlerin tırnakları genellikle şovun temasına uygun olarak 3 boyutlu süslenir. Her ne kadar bu bir efsane olsa da çoğu zaman tırnaklarını boyamaya bile gerek duymasalar da böyle bir söylenti hep vardır. O nedenle bu trendin adı balerin tırnakları. Üzerinde ise Yengeç burcu kadınının vazgeçilmezi inci süslemesi ve küçük taşlar bulunuyor. Uzunluğu ise dönem kadınlarının vazgeçilmezi sivri ve uzun boyutta olmalı ki Yengeç burcu kadınının gözüne çarpsın.

Aslan Burcu Kadını İçin Parıltılı Tırnaklar

Aslan burcu kadını ne görkemli olduğunu başından tırnağına kadar gösterir. Bu bilinen bir gerçektir ve ihtişamın rengi altın rengi de onun neredeyse tekelindedir. O yüzden parıltılı her şeyde ilk aklımıza gelen Aslan kadınıdır. Bu sene de tırnaklarda parıltı gördüğümüzde işte Aslan kadını yine 4 ayağının üzerine düştü dedik. Fakat sonra bu parıltıların renklerinin Aslan burcunu zorlayacağını anladık. Fakat sen de öyle bir özgüven var ki sen beğenmesen bile sürdüğünde bunu kimse anlayamaz.

Başak Burcu Kadını İçin Kısa Oval Tırnaklar

Bazen acaba moda Başak kadınına hiç uğramıyor mu diye düşünüyor ya da her yılın trendleri arasında minimal ve sade bir moda varsa o Başak kadını için mi yaratıldı diye düşünmekten kendimizi alamıyoruz. 2019 – 2020 Sonbahar Kış tırnak trendleri arasında da kısa ve oval tırnaklar moda oldu ki bu tırnakların en çok hakkını veren Başak burcu kadını için yaratıldığını hemen anladık. Fakat bu kış biraz renklenecek haberin olsun. Hatta bir parmak parıltılı bile olabilir. Şimdiden alıştır kendini…

Terazi Burcu Kadını İçin Kahverenginin Her Tonu

Terazi burcu kadını klas ve zevkli duruşunu genellikle sade seçimlerine borçlu. Onda en abartılı kıyafeti bile zarif bulabiliyoruz çünkü kombine ederken mutlaka dengeyi sağlıyor. Bu denge onun en önemli özelliklerinden. Bu yıl tırnak trendlerine baktığımızda kahverengi tonlarını ve özellikle sütlü kahverenginin moda olduğunu gördüğümüz anda işte Terazi kadını için biçilmiş kaftan dedik. Çünkü kahverenginin her rengi dengeleyen bir tonu var. Bu sene de bu işi tırnaklarda göreceğiz.

Akrep Burcu Kadını İçin Farklı Siyah Renk Tırnaklar

Siyaha olan tutkusunu hiç saklamayan Akrep burcu kadını trendler ne olursa olsun tıpkı Koç burcu kadını gibi tek bir renkten asla vazgeçmiyor. Koç kırmızı Akrep siyah renk aşığı olduğu için bu yılın oje trendlerinde siyahı görür görmek seksi Akrep burcu için önermeye hazırlandık. Tabii bir değişiklik var. 2019 – 2020 sezonunda siyah üzerine beyaz rengi alarak ebruli bir tırnak tasarımı ile sürülecek.

Yay Burcu Kadını İçin Mesajlı Tırnaklar

Yay burcu kadının dobralığı her tavrına yansıyor. Tişörtleri sloganlı, ayakkabıları mesajlı, tarzı özgürlükçü olması onu farklı kılıyor. İleri görüşlü olması sürekli mesaj verme kaygısı hissettiriyor. Eh, durum böyle olunca bizde mesaj içerikli tırnakları Yay burcu kadınına layık gördük. Şimdi artık aşkının baş harfini mi çizersin. Her tırnağına başka bir harf yazıp mesaj mı verirsin bilemiyoruz. O artık sana kalmış.

Oğlak Burcu Kadını İçin Yarım Ay Tırnaklar

Oğlak kadını her yeniliğe açık değildir. Genelde geleneksel ve kurallara uyan kişi olarak bilinse de iş oje ve tırnak konusuna geldiğinde yeni şeyler denemekten çekinmiyor. Bu yılın modası olan yarım ay şeklindeki tırnak modası da hem iki renk oluşu hem de belli belirsiz renklerden tasarlanmış olması sebebiyle Oğlak burcu kadınına hitap ediyor.

Kova Burcu Kadını İçin Grafik Desenli Tırnaklar

Kova burcu kadınının tırnakları bile grafik çizgilerden nasibini alıyor. Çoğunlukla oje ile işi olmasa da bu yıl Kova burcu bu sıra dışı tırnaklara kayıtsız kalamayacak. Çünkü birbirine uymayan renklerin birleşimiyle aykırı bir görünüm sergiliyor. İşte bu da tam Kova burcu kadınına göre bir seçim…

Balık Burcu Kadını İçin İncili Tırnaklar

Her ne kadar 3 boyutlu tırnaklar Balık burcu kadını için fazla frapan gibi görünse de işin içine romantikliğin ve zarafetin simgesi inci detayı girdiğinde akan sular durur. Bu yüzden bu yıl Balık burcu kadını bir yenilik yapacak ve 3 boyutlu tırnaklar ile tanışacak.

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.