2019 – 2020 Sonbahar Kış Aksesuar Trendleri

Sonbahar kış sezonu resmen geldi. Ha geldi gelecek derken, yaz daha başlamadan 2019 2020 Sonbahar Kış trendleri yazısını hazırlarken bu günler daha çok uzak görünüyordu. Fakat yaz sıcak havalar olarak bizi terk etmese de mevsim olarak resmen sonlandı. Yeni sezon yeni heyecanlara yelken açmak demek. Peki, bu sonbahar ve kış aylarında hangi aksesuarlar trend olacak merak ediyor musun? Gerçeği söylemek gerekirse biz ettik. Çünkü son birkaç sezondur resmen aksesuarların yılı. Kıyafetten çok aksesuarlarla trendi yakalamak daha mümkün. O merakımızı da giderirken -tahmin edeceğin üzere- burçlara göre aksesuar önerilerinde bulunmadan da edemedik. Aksesuar trendlerine geçmeden önce 2019-2020 Sonbahar Kış trendlerine göz atmak istersen burayı tıklayabilirsin.

Bu sezon aksesuarlar arasında en çok göze çarpan bir parça kesinlikle yok, çünkü neredeyse her aksesuar moda. Kadınsı aksesuarlar, maskülen tavırlar, minimal çantalar, abartılı logolu çantalar, kolyeler, inci zarafeti, devasa kemerler, zincir kolyeler, her dokuda eldivenler, şapkalar, çift renkli çantalar ve daha neler neler. Her zaman olduğu gibi burçlara göre ayırdığımız trendlerden senin burcuna uygun olan hangisi merak ediyorsan tam olarak doğru yerdesin demektir. Şimdi, 2019 2020 yılının aksesuar trendleri için hazırsan başlıyoruz.

Koç Burcu Kadını İçin Kişiselleştirilmiş Bereler

Koç burcu kadınının vazgeçilmez tavrı olan coşkusu ve güçlü duruşu, bu sezon neredeyse her tasarımcının koleksiyonunda bulunan berelerde kendini bulacak.  Tasarımcılar bu sezon Che Guevara’nın imza aksesuarı berelere gönderme yapıyor. Cesur, mücadeleci ve bir devre öncülük eden Che gibi Koç burcu kadınları da bu özellikleri ruhlarında taşıyor. Çoğu zaman dimdik duruşlarını da bu üç özelliklerine borçlu olduklarını düşünüyoruz. O nedenle bu sezon siyah, beyaz, gri ve bordo bereleri Koç burcu kadınlarına öneriyoruz. Dilersen üzerine bu yılın bir başka trendi olan broşları takarak kişiselleştirebilirsin.

Boğa Burcu İçin Fedora Şapkalar

Şapka bu yıl geçen yıla oranla daha fazla trend. Özellikle de derli toplu duran, şıklığın ve kaliteli duruşun simgesi fedora şapkalar. Chanel, Yves Saint Laurent, Dolce & Gabbana podyumlarında gördüğümüz siyah, yeşil, kırmızı, beyaz ve karmaşık desenliler olmak üzere her renk vitrinlerde yerini alacak. Eğer sen de zevkli bir Boğa kadınıysan bu yılın şapka trendine kayıtsız kalamazsın. Çünkü bu model her yıl trend olmuyor ama inan bize zamansız bir şapka.

İkizler Burcu Kadını İçin Çift Renk Çantalar

Çeşitliliği seven ve değişime açık olan İkizler burcu kadınının en sevdiği şeylerden biri elbette ki çift renk kullanma sanatı. Onunla bu konu da bir tek Kova burcu kadını yarışabilir ama kazanabilir mi bu yarışı orası meçhul. Çünkü İkizler burcu kadını stili ile her daim birçok burcun önündedir. Trendleri takip etmez görünür, stiline önem vermez gibi bir duruş sergiler ama detaylara indiğimizde onda enfes bir moda anlayışı gizlidir. İşte bu anlayışta saklıdır çift renk trendine layığı ile ayak uydurmak. Bu nedenle biz bu yılın çift renk çanta trendini çok yönlü İkizler burcu kadınına öneriyoruz.

Yengeç Burcu Kadını İçin Yaka Broşları

Söyleyin bize 12 burç arasında yaka broşlarının en iyi kim hakkını vererek taşır. Cevabı Mısır’daki sağır sultan bile doğru bilir bize göre. Çünkü Yengeç burcu kadınları dönem kadınlarıdır. Vintage düşkünü ve vintage her aksesuarı bugünün trendlerine enfes bir şekilde uyarlamayı bilirler. Zaten Yengeç kadınlarının aksesuar dolaplarında fazlasıyla yaka broşu olsa da bu sezon birkaç tane daha alacağına eminiz. O nedenle yaka broşu senin aksesuarın güzel Yengeç kadını

Aslan Burcu Kadını İçin Markalı Aksesuarlar

Gösteriş düşkünü Aslan kadını elbisesinden takısına, ayakkabısından çantasına kadar harcadığı her kuruşu sergilemek ister. Neyse ki tasarımcılar bu sezon Aslan burcu kadınının bu yakarışını duymuş olacaklar ki bol bol markası görünen aksesuar tasarımları ile karşılaşıyoruz. Kocaman logolu çantalar, fularlarda yazılan marka isimleri, kolyelerdeki marka görünürlüğü hepsi bu  sezon Aslan burcu için tasarlandı.

Başak Burcu Kadını İçin Minimal Çantalar

90’lardan sonra her sezon mutlaka Başak burcu kadınına hitap eden bir aksesuar oluyor. Çünkü minimalizm her yerde. Başak kadınının da sade ve gösterişsiz stilinin altında yatan zarif şıklık bu sezon minimal çantalarla renklenecek. Özellikle taba, devetüyü, krem rengi gibi dingin renklerde olması da sevgili Başakların ruhuna dokunacak.

Terazi Burcu Kadını İçin Kalın Kemerler

Terazi burcu kadını için zarafet aksesuardan geçer. O nedenle moda olsun ya da olmasın her sezon mutlaka elbise ya da etekleri ve bazen paltolarını bile kemerle renklendirir. Onda bel kemeri neredeyse ayakkabıları kadar çoktur. Bu sezon da kalın bel kemerleri fazlasıyla trend olduğu için sevgili terazi burcu kadını dolabını biraz daha genişletmeye hazırlan bakalım…

Akrep Burcu Kadını İçin Uzun Eldivenler

Akrep burcu kadının eldivenlerle ilişkisini anlamak pek mümkün değil. Herkes birinci sıraya gözlükleri aksesuar olarak koyarken Akrep kadınının olmazsa olmazı deri eldivendir. Üstelik kar yağmasını da beklemez her daim takar eldivenini. Bu sezon da özellikle bordo ve hardal tonlarında uzun eldivenler Akrep kadınlarını yine gizemli bir stil belirlemesine yardımcı olacak. Ayrıca bu yıl dantel ve oya da moda Akrep kadını bilgin olsun.

Yay Burcu Kadını İçin Zincirlerin Dansı

2019 2020 yılında Yay burcu kadını coşkuya doyacak. Çünkü onun en sevdiği mücevher olan kolyeler tüm karmaşasıyla geliyor. İster kalın zincirler istersen de ince ama karmaşık ve birkaç boy zincirler her tarz var. Üstelik sadece altın rengi değil senin en sevdiğin gümüş zincirler pek revaçta. Bu sezon seni en çok yoran şey moduna göre takını seçmek olacak.

Oğlak Burcu Kadını İçin İpek Fularlar

Oğlak burcu kadını için aksesuar ince eleyip sık dokuduğu bir parçadır. Öyle her moda olan aksesuar dolabına giremez. Onun kuralları vardır. Tüm hayatına yansıttığı bir disiplin vardır. Bu sene incili tokalar moda oldu diye Oğlak kadınının kafasında o tokayı göremezsin. O gerçekten stilini yansıtıyorsa benimser aksesuarını. İşte bu nedenle 2019 2020 aksesuar trendlerinde ipek ve ipek tafta kumaşları gördüğümüz anda işte oğlak burcunun aksesuarı dedik. Keyifle kullan ve fiyonk yapmayı sakın ihmal etme.

Kova Burcu İçin Yamalı Çantalar

Kova burcu kadını sıradanlığa her konuda rest çekiyor. Bu da onun aykırı bir duruş sergilemesine vesile oluyor. Fakat bilmediğiniz şey o aykırılığı ya da sıra dışı olma özelliğini ne taktığı aksesuarlarla ne de stili ile vurguluyor. Onun eli su içer gibi bu tarz tasarımlara gidiyor. O böyle farklılıklarla mutlu oluyor çünkü. İşte bu yüzden bu sene patchwork denen yamalı çantaları görünce işte dedik Kova burcu kadını yine ruhunun pırıltılarını buldu.

Balık Burcu Kadını İçin İnci Zarafeti

Balık burcu kadını aksesuar konusunda son senelerde asla rüküş olmuyor. Çünkü onun romantikliğini ve zarafetini vurgulayan sevdiği aksesuarlardan her biri farklı sezonlarda trend olarak onu mutlu ediyor. Bu sezon incilerin yılı. Hem de ne yıl. Küpelerde, elbiselerde, bileklik, kolye ve broş olarak bile kullanılabilir. Özellikle modern Balık burcu kadınları ve hatta yükseleni Yay olan Balık kadınları için inci ve zincirden tasarlanmış kolyeler tam bir arzu nesnesi.

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.