2019 – 2020 Kış Modasının Trendi Fiyonk! Peki, Sen Bu Trendi Stiline Nasıl Yansıtmalısın?

Çocukluk aşkımız ya da bazılarımıza zorla takılan fiyonklar geçtiğimiz ilkbaharda moda olmasına rağmen, asıl varlığını 2019 – 2020 sonbahar kış modasında gösteriyor. Sezonun en fazla öne çıkan trendi olan fiyonklar bu kış sadece yakalarda ya da elbise bellerinde değil, ayakkabılarda, omuz detaylarında, gömlek yakalarında, paltolarda ve hatta çoraplarda bile görebileceğimiz bir detay. Fiyonk trendine en çok sevinen burçların Terazi, Balık ve Yengeç burcu kadınları olduğuna emin olsak da, diğer burçların da sezon trendlerinden geri kalmasını istemediğimiz için tüm burçların özelliklerine göre fiyonk modasını kendi stillerine nasıl yansıtmaları gerektiğini masaya yatırdık. Hazırsan başlıyoruz…

Koç Burcu Kadını İçin Fiyonk Aksesuar

Koç burcu kadınının maskülen feminenliğine böylesi romantik bir detay oldukça ters olduğu için biz tam da Koç burcu kadınına yaraşır şekilde fiyonk trendini kullanmasını öneriyoruz. Nasıl mı? Hemen açıklayalım; elbette aksesuar olarak. Koç burcu kadınları da modayı sever biliriz. Fakat körü körüne modaya uyum sağlamak, onların işleri kendi bildikleri gibi yapma özelliklerine ters olur. O yüzden şık bir takım elbise ile gömlek yakasına takacağı bir papyon, kimsenin giymeyeceği ama yine Koç kadınının öncülük ederek belki de trend yaratacağı çorap olarak ya da pek sevdiği fuları fiyonk şeklinde bağlayarak. Yıldız haritasında Balık olan Koç burcu kadınları ise romantik tokaları tercih edebilir.

Boğa Burcu Kadını İçin Kadife Fiyonk

Lükse Aslan burcu kadını kadar düşkün değildir Boğa burcu kadını ama onun içindeki lüks ve kalite ürünlere olan aşk bir başkadır. O senelerce kullanabileceği ürünleri gördüğü an maliyet bilincini unutur. İşte bu özelliklerini düşünerek senin fiyonk trendini, en sevdiğin kumaşlardan biri olan kadife kumaş ile taçlandırmanı istedik. Bu sonbahar kış modasında özellikle elbiselerde kadife fiyonk fazlasıyla var. Tabii sen risk almak istemezsen papyon olarak ya da fiyonklu pelerinleri tercih edebilirsin.

İkizler Burcu Kadını İçin Kazaklarda Fiyonk

Trendlerin gerisinde kalmayan ama her zaman kendine göre uygulayan İkizler burcu kadını için elbiselerde fiyongu kullanmak fazlasıyla sıradan olurdu. Eh, sen değişimin diğer adısın, çeşitlilik seversen. O halde neden elbiselere ya da gömlek yakalarına bağlı kalasın değil mi? Senin için fiyonk pek kimsenin tercihi olmayan trikolarda ve kazaklarda şahlansın. Özellikle kaşmir kazaklarda etkisi daha fazla bilesin. Keskin çizgilerden hoşlanmadığını bildiğimiz için belli belirsin kazak yakalarında da deneyebilirsin.

Yengeç Burcu Kadını İçin Kocaman Fiyonklar

Ah, güzel Yengeç kadını, fiyonk tekrar trend olunca gözlerin ışıldadı değil mi? Elbette biliyoruz, senin dolabında zaten fiyongun her çeşidi var. Hiçbir şeyi atmadığın ve vintage sevdiğin için bu sezon yeni bir parça almasan da tüm kışı geçirecek fiyonga sahipsindir. Fakat olur da dolabında fiyonklu elbise yoksa bu yıl alışverişlerde 80’li yıllar tarzında kocaman fiyonklu uzun elbiseleri tercih edebilirsin. Renkler ise pembe ve mor tonlarında olmalı ki romantikliğin yüzüne yansısın.

Aslan Burcu Kadını İçin Abiye Elbisede Fiyonk

Aslan burcu kadını için fiyonk pek uygun olmadığını düşündüğümüz bir detay. Fakat 2020 kış modasındaki fiyonk detayı senin bile es geçemeyeceğin kadar parlak ve ihtişamlı. Özellikle abiye elbiselerdeki yarım ama kocaman fiyonklar, ihtişamlı kürklerin üzerindeki romantik detaylar ya da uzun kırmızı abiyenin beline dantel kumaştan kondurulmuş fiyonklar senin görkemini büyütecek emin olabilirsin. Sonra gelsin gösterişine hayranlıkla bakan gözler.

Başak Burcu Kadını İçin Omuz Detaylarında Fiyonk

Başak burcu kadar zarif bir kadının bile abartacağı bir detay var şu hayatta. İşte o detay hiç kuşkusuz fiyonk detayıdır. Çünkü fiyonk aslında sade bir gösteriş, zarif bir dokunuştur ki Başak kadını için de stil zarafet ve sadelik üzerine kuruludur. Üstelik detaycı kişiliğinin yansımasını da bu yıl fiyonk modasının omuzlardaki kullanımı ile pekiştirebilir. Tercihin ise elbise omuzlarındaki kadife fiyonklar ya da gömleğinin aynı tonundan tasarlanmış tek omuzdaki fiyonklar olmalı.

Terazi Burcu Kadını İçin Gömlek Yakalarında Fiyonk

Fiyonk modası bu yıl hayatımıza fazlasıyla girmiş olabilir. Fakat zevkli Terazi burcu kadınının dolabından hiç çıkmadı aslında. Hatta fularlı gömlek yakalarını o başka türlü asla bağlamaz. Fakat dış görünümüne fazlasıyla önem verdiğin için sana, makro ya da mikro puantiyeli fularlı gömlekleri öneriyoruz.

Akrep Burcu Kadını İçin Transparan Fiyonklar

Seksi Akrep burcu kadını bir romantik detaylı bir trendi kendine uygularken bile sınırlarını fazlasıyla zorlamayı başarır. Dolabında gerekenden biraz daha fazla yer alan transparan gömlekler bu yıl fiyonklu modellerle daha da artacak gibi. Özellikle siyah ve lacivert renklerinde gömleklerin yakaları fularlı olanları ya da gömleğin belli noktalarına özenle yerleştirilmiş, romantik bir görünümden çok gizemli bir stil yaratmayı amaçlayan gömlekler tam da tutkulu Akrep kadınına uygun. Bu yıl dolabına ekle senelerce kullan.

Yay Burcu Kadını İçin Belli Belirsiz Fiyonk  

Coşkulu Yay burcu kadını için romantik detaylar çok özel günlere saklanır genelde. Çünkü sen stiline gezgin bir tavır takındırmayı ya da özgür ruhunu giyim zevkine yansıtmayı çok iyi başarıyorsun. Fakat senin de içine bazen romantik Balık kadını kaçtığında o gün tercih ettiğin kıyafete bunu yansıtıyorsun. İşte o günlerde fiyongu kesinle kullanmanı tavsiye ediyoruz. Tabii Yengeç burcu veya Balık burcu kadını gibi belirgin bir fiyonk olarak değil, kendi stilinde kocaman omuzunda belli belirsin veya gömlek elbiselerde akışkan bir şekilde. Çünkü senin fiyonk detayın bile kendin gibi özgürlüğüne düşkün ve sıradan değil.

Oğlak Burcu Kadını İçin Elbise Yakalarında Fiyonk

Oğlak burcu kadını günlük hayatında sade ve klasik giyinmeyi, spor şıklığı asla bırakmayan bir kadın. Zarif elbiselerde onun en büyük kurtarıcısı. Özellikle gideceği yerin nasıl bir yer olduğunu bilmediğinde ya da iş toplantılarında tutarlı stilinin vazgeçilmezi elbiselerinde fiyonk kullandığında klasik ve ağır başlı duruşuna zarafet ve romantik detay ekleyeceksin. Gece elbisesi olarak da straplez elbisesinin göğüs önünde ya da hakim yaka elbise modelinin boynunda kullanabilirsin.

Kova Burcu Kadını İçin Paltolarda Fiyonk

Rengarenk ruhlu Kova burcu kadını fiyonk trendini diğer burçlardan değişik bir yerde kullanmayı sever. gömlek yakaları ya da elbiseler onun için zaten var olan seçeneklerdir. Fakat onun sıra dışı ruhuna aykırıdır. O nedenle trençkotların kemerlerinde farklı desende dikkat çekecek şekilde kullanmak onun ilk önceliği olur. Diğer bir seçeneği palto yakasında kocaman fiyonklar olur tabii bu palto düz kesim bir palto değil aykırı Kova burcunun hakkını veren pelerinli palto olur. Sade bir stil belirlediği günlerde de palto kemerine tutturur.

Balık Burcu Kadını İçin Elbiselerde Fiyonk

İşte fiyonk trendini ağlatacak kadın Balık burcu kadını. O elbette elbiselerde kullanır ama bu konuda abartmaktan hiç çekinmez. Hatta fiyonk detayları ile romantikliği öyle abartır ki böyle günlerde naif Balık kadını ruhunu bir kenara bırakıp sınırlarını bilmeyen Balık burcu kadını olur. Fakat bu kadar fiyongu da kendine yakıştıracak başka bir burç yoktur. Öyle ki elbisede fiyonk detayı yoktur, fiyonga elbise tutturulmuş kadar fazla fiyonk kullanır. Fakat bu tarz ona çok yakışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.