2018’in Rengi Lila’yı Tarzına Uyarla

2018 yılının öne çıkan ve podyuma damga vuran renkleri lila, lavanta ya da açık mor ile bu ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış sezonlarında sokakta fazlasıyla karşılaşacağız. Peki, sen bu rengi nasıl kullanacaksın? Podyumdan olduğu gibi üzerine çekip trendlere uymayı mı, bu renkleri tarzına uyarlamayı mı istersin? Cevabın tarzına uydurmaksa hemen burcunun satırlarını okumalısın.

 

Rahatlık Koç Burcunun İşi

Hızını kesen, ayağına dolanan, hareketini engelleyen herhangi bir parça rengi ne olursa olsun, kumaşı ne kadar paha biçilmez olursa olsun Koç kadınını tavlayamaz. Çünkü onun kendini daha iyi hissetmek için olmazsa olmazları var. Tıpkı oversize parçalar gibi. Oversize lila kazak ya da palto, bol bir etek, üzerine sımsıkı oturmayan boru paça pantolon gibi. Koç burcu kadınının tek düşünmesi gereken hangi parçayı nasıl kombine etmek olmalı.

 

Kalite Sever Boğa Burcu

Kaliteli, dayanıklı ve pahalı olan bir tekstil ürünü varsa o kesinlikle kaşmir kumaştan tasarlanmış bir parçadır. Boğa burcu kadını kaliteyi sever, kaliteli bir ürünü alırken asla verdiği bedeli düşünmez ve oldukça zevklidir. Tüm bu anlattıklarımızı Boğa kadını lila ya da açık mor renginde kaşmir bir kazak alarak ispatlar. Çoğu insan kaşmir kazak alırken bu kadar iddialı bir renk tercih etmezken Boğa burcu bunu yapabilir. Çünkü o trendi yakalamak isterken bile kalite tutkusundan vazgeçmez!

 

Oversize İkizler Burcunun Radarında

Unisex giyinmeyi İkizler burcu kadını kadar seven burç yok. Modern ve rahat bir tarza sahip olan İkizler kadını bu renkleri büyük beden kazaklar tercih ederek değerlendirir. Böylece maskülen giyinmek istediğinde pantolon ile romantik giyinmek ya da feminen olmak istediğinde ise oversize kazağını bol bir etekle ya da mini etekle kombine eder.

 

Aksesuar İnsanı Yengeç Burcu

Romantikliğin en yüksek rütbesinde gezen Yengeç kadını aksesuar kullanmaya bayılır. Yengeç, genellikle geçmişe takılıp kalır ama bunu kötü bir şekilde değil vintage tutkusu ile yapar. O nedenle yeni trendleri ilk olarak aksesuarlar aracılığı ile dener. Küçük parçalarla büyük bir stil yaratmaktan çekinmez. Koyu mor bir eldiven, lila fular ile bu trendi uymaya ben de varım der.

 

Dost Başa Düşman Aslan Burcuna

İddialı olmak her zaman Aslan burcu kadınının işidir. O bir trendin peşinden gidecekse en gösterişlisinin, en iddialısının en dikkat çekicisinin peşinden gider. Onun için işe ayakkabılardan başlar. Çünkü bilir ki ayakkabısı sezonun trendlerine uyarsa Aslan kadını asla modadan geri kalmamış olur. Eh, yılın rengini ayakkabısı ile yakalayacağına göre bize Bihter Ziyagil’den yadigâr kalan ve 2017 yılında tekrar ortaya çıkan diz üzeri çizmeleri lila renginde tercih ederek stiline vurgu yapar. Çünkü o bir Aslan kadınıdır.

 

Sakinliğin Her Tonu Başak Burcu

Aslan kadınının gösterişi sevdiği kadar Başak burcu kadını da sadeliği sever. O mükemmeliyetçidir ve her zaman bilir ki mükemmel stilin arkasında kusursuz bir palto, trençkot ya da ceket yatar. O yüzden bu renkler için yatırımını en zamansız parçaya yapar. Fakat en açık tonlarını tercih etmeyi de ihmal etmez.

 

Pastel Tonların Kadını Terazi Burcu

Göze batmadan dikkat çekici olmak isteyen varsa Terazi burcu kadınından öğreneceği çok şey var demektir. Derli toplu, klasik giyinmeyi seven Terazi kadını minimal detaylar ile bu iddialı renklere uyum sağlayabilir. Sade midi boy lavanta renginde bir etek ile ya da bisiklet yaka hiçbir fazlalığı olmayan bir kazak ile bu renkleri hayatına uyarlar. Böylece risksiz ve kolay kombine edebileceği parçalara yatırım yaparak şıklığından da ödün vermez.

 

Deri Düşkünü Akrep Burcu

Boşuna dememişler Akrep kadınının giyim tarzı her zaman dikkat çeker diye. Herkes siyah, taba ya da kahverengi deri ceket aladursun Akrep kadını en koyu morundan ya da lila renginde bir deri ceket alarak sezonu yakaladı bile. Böylece hem trendi stiline uyarlamış olur hem de seksiliğinden vazgeçmedi. Deri bir ceketle ister spor şık isterse seksi isterse de casual görüneceğini emin olur. Yaptığı seçimlerle size hiçbir zaman Akrep kadını olduğunu unutturmaz.

 

Rahatlık Coşkusu Yay Burcu 

Bu trend en çok Yay’ları mutlu etti desek yalan olmaz. Zira onlar zaten mor rengin sevdalısı. Yay burcunun tüm derdi enerjisi. O, seçimlerini enerjisini yükseltmek için yapar. Hareketli doğasına uyum sağlayan rahat kıyafetleri tercih eder. Oversize kazaklar, pantolonlar ya da kat kat giyilen bir stilde bu renkleri tarzına uygulayabilir. Zamansız bir parça olduğu için trendi bir ceketle stiline yansıtabilir.

 

Çanta Tercihi ile Oğlak Burcu

Modern, klasik ya da geleneksel parçalar bir stile uyarlanacağı zaman bunu Oğlak burcu kadınından daha iyi yapabilen kimse olamaz. Oğlak burcu kadını, bu iddialı renkleri klasik tarzına gölge düşürmeden stiline taşımak ister. Bu nedenle de tercihini çantadan yana kullanır ve lila renklerde hoş bir çantaya yatırım yapar.

 

Pantolon Seçimiyle Kova Burcu

Kova kadını, toplumun ne düşündüğü değil, kendi isteklerini düşünerek hareket ediyor. O bir ceketi pantolonun içine sokmaya cesaret edecek kadar sıra dışı. Bu yüzden bu renkleri kombine etmesi en zor olan parçalarla kullanmak isteyebilir. Pantolon seçimini layığı ile yapan tek burç Kova kadınıdır. Çünkü Kova kadını her daim özgür ruhludur. Ruhu bu kadar özgürken onun daracık pantolonlara hapsolmasını bekleyemeyiz. O nedenle chino ya da bol paça pantolonları tercih eder.

 

Dantel Romantikliği Balık Burcu

Burçların en romantiği, naifi ve merhametlisi Balık burcu kadınları ruh hallerine göre giyindikleri için genel olarak nasıl bir tercih yapacakları belli olmaz. Belli olan tek şey bu kadar iddialı renkler en sevdikleri kumaşta kullanacaklardır. Dantel, gizemli olduğu kadar seksi, seksi olduğu kadar romantik, romantik olduğu kadar da kadınsı bir kumaştır. Balık burcu kadını da tüm bu özellikleri kendinde istediği için dantelden vazgeçemez ve trendi mor renklerle dantelli elbiselerle stiline taşır.

Görseller: Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.