2018’de En Çok Kazanan Artistlerin Burçları!

Dünkü blog yazımızda Forbes’in en çok kazanan oyuncular listesinde başı çeken ilk üç aktörü paylaşmıştık. George Clooney’in 239 milyon dolarla birinci geldiği listede dikkat çeken önemli bir detaya da değinmiştik. 2018’de en çok kazanan ilk 10 aktörün toplam geliri 784 milyon dolarken, kadın oyuncuların 186 milyon dolar! Aradaki farkın büyüklüğünü sorgulama kısmını size bırakıyor, listenin ilk üç sırasında yer alan artistleri ve burçlarını açıklıyoruz.

Jennifer Aniston – 19,5 Milyon Dolar

11 şubat 1969 yılında Los angeles’da doğan Jennifer Aniston’un gerçek adı Jennifer Joanna Aniston. Burcu ise Kova! 1980’li yıllarda kariyerine küçük rollerde oynayarak başlayan Aniston’un şimdiye dek en bilinen rolü Friends dizisindeki Rachel Green karakteri. Amerikan tarihinde en çok izlenen televizyon dizisi olan “Friends” dizisi ile birlikte, adeta fenomen olan ve yıldızı parlayan Jennifer Aniston, bu rolü ile bir Altın Küre ve bir de Emmy Ödülü’nü kucakladı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra Meksika’da bir öksüzler evi işleten ünlü artist, birçok reklam ve televizyon programlarından aldığı paraları da yine buraya bağışlıyor. Toplumsal olaylara ilgisiyle içindeki Kova’yı sonuna kadar yansıtıyor.

Angelina Jolie – 28 Milyon Dolar

4 Haziran 1975 yılında Los Angeles’ta doğan Angelina Jolie bir İkizler burcu kadını. Wanted, Bay&Bayan Smith, Ajan Salt, Malefiz ve dahası. Gerek Brad Pitt’le olan evliliği, gerek yardımsever kişiliği ve dillere destan güzelliği. Anlatmaya pek de gerek yok aslında. Herkes onu aslında çok yakından tanıyor. Kariyerine oyunculuğun yanı sıra yönetmen olarak da devam eden Jolie, Forbes’in en çok kazanan artistler listesine iki numaradan giriyor.

Scarlett Johansson – 40,5 Milyon Dolar

22 Kasım 1984 yılında New York’ta dünyaya gelen Scarlett Johansson Yay burcu ünlülerden. Film kariyerine 1994 yapımı North filmiyle başlayan ünlü aktrist aslında 2001’de Ghost World ile tanındı. Fakat yükselişi Lost in Translation’daki rolüyle Bafta almasıyla oldu. Yıl 2018’e geldiğimizde ise Forbes listesinin ilk sırasında 40,5 milyon dolarlık kazancıyla yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.